Witam,
Mam możliwość kupna używanego XLT 1.1.Nigdy nie chodziłem z Whites'em.
w związku z tym,mam kilka pytań.
- opierając się na opini doświadczonych kolegów,jednoznacznie wynika że ma
,spowolniający'wyświetlacz,w porównaniu np.z XLT E.Czy jest to mankament który faktycznie
utrudnia ...