Ile jest V/dz na powyższym oscylogramie?
Pozdrawiam, April.
Znaleziono 8 wyników
- pt gru 30, 2005 6:03 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: przebieg napięcia na cewce Explorer II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 8286
- czw gru 29, 2005 5:43 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Sovereign GT a Explorer II
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8973
Re: Minelab Sovereign GT a Explorer II
Dzięki, no tak, teraz do rozważań doszedł jeszcze Quattro... Przemyślę sprawę. A jak to jest ze zużyciem źródeł zasilania? Dodanie "podświetlanego ekranu ciekłokrystalicznego" powoduje zwiększenie poboru prądu. O ile?
Pozdrawiam, April.
Pozdrawiam, April.
- czw gru 29, 2005 3:11 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Sovereign GT a Explorer II
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8973
Re: Minelab Sovereign GT a Explorer II
Ojej... W lutym, a to jeszcze zima, chciałbym kupić nowy sprzęt... Aby na wiosnę umieć z grubsza nim się posługiwać... I kopać, i znajdować, i cieszyć się naszym hobby...
Pozdrawiam, April.
Pozdrawiam, April.
- czw gru 29, 2005 2:33 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: przebieg napięcia na cewce Explorer II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 8286
Re: przebieg napięcia na cewce Explorer II
Proscan, jesteś niemal szybszy od światła... Dzięki. Tak przez ciekawość, w wolnej chwili spróbuję policzyć, np. w Matlabie, widmo tego sygnału.
Pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym roku. April.
Pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym roku. April.
- czw gru 29, 2005 2:18 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: przebieg napięcia na cewce Explorer II
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 8286
przebieg napięcia na cewce Explorer II
Witam,
Czy mógłbyś poinformować mnie jak wygląda przebieg napięcia na cewce wykrywacza Explorer II? W materiałach reklamowych jest napisane, że wykrywacz generuje częstotliwości od 1,5 kHz do 100 kHz (rozumiem, że jednocześnie...), co pobudziło moją ciekawość jak właściwie wygląda ten przebieg ...
Czy mógłbyś poinformować mnie jak wygląda przebieg napięcia na cewce wykrywacza Explorer II? W materiałach reklamowych jest napisane, że wykrywacz generuje częstotliwości od 1,5 kHz do 100 kHz (rozumiem, że jednocześnie...), co pobudziło moją ciekawość jak właściwie wygląda ten przebieg ...
- czw gru 29, 2005 1:52 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Sovereign GT a Explorer II
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8973
Re: Minelab Sovereign GT a Explorer II
O.K. Czekam cierpliwie.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku. April.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku. April.
- pt gru 23, 2005 10:14 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: Dlaczego uA 709
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9993
Re: Dlaczego uA 709
Witam,
Czy możesz podać przykłady wykrywaczy "fabrycznych" PI, w których w stopniu wejściowym zastosowano układ NE 5534?
Pozdrawiam, April.
Czy możesz podać przykłady wykrywaczy "fabrycznych" PI, w których w stopniu wejściowym zastosowano układ NE 5534?
Pozdrawiam, April.
- czw gru 22, 2005 11:14 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Minelab Sovereign GT a Explorer II
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8973
Minelab Sovereign GT a Explorer II
Witam,
Noszę się z zamiarem kupna wykrywacza. Do tej pory używałem PI oraz samoróbki VLF. Chciałbym aby nowy wykrywacz był szczególnie czuły na monety i drobne przedmioty. Od czasu do czasu będę szukał militariów. Waham się pomiędzy „Minelab Sovereign GT” a “Explorer II” ...
Noszę się z zamiarem kupna wykrywacza. Do tej pory używałem PI oraz samoróbki VLF. Chciałbym aby nowy wykrywacz był szczególnie czuły na monety i drobne przedmioty. Od czasu do czasu będę szukał militariów. Waham się pomiędzy „Minelab Sovereign GT” a “Explorer II” ...