Znaleziono 8 wyników

autor: april
pt gru 30, 2005 6:03 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: przebieg napięcia na cewce Explorer II
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 8286

Re: przebieg napięcia na cewce Explorer II

Ile jest V/dz na powyższym oscylogramie?
Pozdrawiam, April.
autor: april
czw gru 29, 2005 5:43 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab Sovereign GT a Explorer II
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8973

Re: Minelab Sovereign GT a Explorer II

Dzięki, no tak, teraz do rozważań doszedł jeszcze Quattro... Przemyślę sprawę. A jak to jest ze zużyciem źródeł zasilania? Dodanie "podświetlanego ekranu ciekłokrystalicznego" powoduje zwiększenie poboru prądu. O ile?
Pozdrawiam, April.
autor: april
czw gru 29, 2005 3:11 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab Sovereign GT a Explorer II
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8973

Re: Minelab Sovereign GT a Explorer II

Ojej... W lutym, a to jeszcze zima, chciałbym kupić nowy sprzęt... Aby na wiosnę umieć z grubsza nim się posługiwać... I kopać, i znajdować, i cieszyć się naszym hobby...
Pozdrawiam, April.
autor: april
czw gru 29, 2005 2:33 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: przebieg napięcia na cewce Explorer II
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 8286

Re: przebieg napięcia na cewce Explorer II

Proscan, jesteś niemal szybszy od światła... Dzięki. Tak przez ciekawość, w wolnej chwili spróbuję policzyć, np. w Matlabie, widmo tego sygnału.
Pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym roku. April.
autor: april
czw gru 29, 2005 2:18 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: przebieg napięcia na cewce Explorer II
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 8286

przebieg napięcia na cewce Explorer II

Witam,
Czy mógłbyś poinformować mnie jak wygląda przebieg napięcia na cewce wykrywacza Explorer II? W materiałach reklamowych jest napisane, że wykrywacz generuje częstotliwości od 1,5 kHz do 100 kHz (rozumiem, że jednocześnie...), co pobudziło moją ciekawość jak właściwie wygląda ten przebieg ...
autor: april
czw gru 29, 2005 1:52 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab Sovereign GT a Explorer II
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8973

Re: Minelab Sovereign GT a Explorer II

O.K. Czekam cierpliwie.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku. April.
autor: april
pt gru 23, 2005 10:14 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: Dlaczego uA 709
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9993

Re: Dlaczego uA 709

Witam,
Czy możesz podać przykłady wykrywaczy "fabrycznych" PI, w których w stopniu wejściowym zastosowano układ NE 5534?
Pozdrawiam, April.
autor: april
czw gru 22, 2005 11:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Minelab Sovereign GT a Explorer II
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 8973

Minelab Sovereign GT a Explorer II

Witam,
Noszę się z zamiarem kupna wykrywacza. Do tej pory używałem PI oraz samoróbki VLF. Chciałbym aby nowy wykrywacz był szczególnie czuły na monety i drobne przedmioty. Od czasu do czasu będę szukał militariów. Waham się pomiędzy „Minelab Sovereign GT” a “Explorer II&#8221 ...