Znaleziono 12 wyników

autor: reglass
czw mar 26, 2009 10:44 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites MXT, A Whites MXT 300
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6263

Re: Whites MXT, A Whites MXT 300

Witam!

małe sprostowanie Dokupując nową sondę do XLT nie otrzymujemy modelu 300 bo nie ma do xlt sondy typu super 12

do DFX MXT jeżeli dokupimy super 12 otrzymamy model 300 ale nie do końca bo w modelu 300 są jeszcze nowe naklejki i bardzo czarna pucha 8)
autor: reglass
śr mar 12, 2008 3:04 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites XLT czy DFX
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 27506

Re: Whites XLT czy DFX

Witam!

DFX to mercedes wśród wykrywaczy Ma dużo funkcji które inne wykrywacze nie posiadają! wymaga dużo czasu od operatora (XLT też) jeżeli kręcie cię zabawa na zmienianie na miejscówce ustawień itp. to sprzęt dla Ciebie:) trzeba dużo pracy włożyć w ten sprzęt jeżeli opanujesz wszystkie nastawy ...
autor: reglass
sob sty 12, 2008 5:40 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Whites XLT czy DFX
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 27506

Re: Whites XLT czy DFX

Witam!

Ma 3kHz i 15Khz ! ma filtry gleby od 2 do 6 a XLT ma ustawione fabrycznie 4 i nie można zmieniać. DFX preamp gain jest od 1do4 a w XLT od 1do15
sumując to dwa rożne wykrywacze wspólnego mają wygląd ergonomie 8)

pozdrawiam reglass
autor: reglass
sob sty 05, 2008 10:35 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Spectrum XLT vs. X-Terra 50
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 4358

Re: Spectrum XLT vs. X-Terra 50

Witam!

Wszytko zależy od stanu ile ma lat? ten XLT
myślę że ta cena jest dobra :D

a co do cewki to nie mam pojęcia

pozdrawiam reglass
autor: reglass
pt sty 04, 2008 10:32 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Re: Quattro czy F75

Witam!

Dodam że by tam jeszcze jeden Whites i Rutus Solaris

pozdrawiam reglass
autor: reglass
czw sty 03, 2008 11:29 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Re: Quattro czy F75

Witam!

Explorer to głęboki sprzęt ale jak dla mnie ma za dużo sygnałów nie wiadomo czy kopać czy tańczyć i ma jeszcze dużo minusów.

A co do tego pola to jak by tam szukali np. XLT/DFX to te złote monetki by też znaleźli.. te poszukiwania sponsorowała firma Minelab więc przez to te EX SE tam ...
autor: reglass
śr sty 02, 2008 5:17 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: ---Jaki dla poczatkujacych do 1000 zl ----
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3312

Re: ---Jaki dla poczatkujacych do 1000 zl ----

Witam!

Czego szukasz?? do jakiej kwoty? lubisz prosty w obsłudze? interesują cię też używane??

pozdrawiam reglass
autor: reglass
śr sty 02, 2008 5:12 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Quattro czy F75
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 17272

Re: Quattro czy F75

Witam!

W moim przekonaniu będzie lepszy F75 jest zaprojektowany przez słynnego projektanta wykrywaczy David E. Johnson on stworzył taką bestie jak Whites MXT jest specjalistą od złota i częstotliwości.
F75 jest uniwersalny prosty w obsłudze ma podświetlany ekran za to duży plus:) (będzie czuły ...
autor: reglass
pt gru 21, 2007 3:52 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Sovereign GT
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7656

Re: Sovereign GT

Witam!

Ten wykrywacz jest zaprojektowany do monet lecz radzi sobie dobrze ze wszystkim ale nie róbmy z niego jakiś super uniwersalnej maszyny bo tak nie jest! Moim zdaniem najlepszy wykrywacz z firmy Minelab jest X-terra 70 8)
i jest w pełni uniwersalna.

pozdrawiam reglass
autor: reglass
pt gru 21, 2007 2:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Sovereign GT
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7656

Re: Sovereign GT

Witam

Kosi wszystko hehe...

Z firmy Minelab Polecam tylko x-terra 70 jest warta uwagi prosta i skuteczna lekka etc.

p.s. i też kosi wszystko

pozdrawiam reglass
autor: reglass
pt lis 30, 2007 6:54 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Przesiadka na wyższy model
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5076

Re: Przesiadka na wyższy model

Witam!

Moim zdaniem przesiadka z ACE 150 na 250 nie ma sensu to identyczne sprzęty. Na pewno lepsze zasięgi od ACE 250 ma Rutus Solaris i teraz jest w promocji. Ma 14 rożnych trybów pracy:) jest czuły ma dobry zasięg (za to jest chwalony) etc. poszukaj na forach a znajdziesz dużo o ACE 250 ...
autor: reglass
pt lis 30, 2007 3:41 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Jaki jest najlepszy?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6535

Re: Jaki jest najlepszy?

Witam! M

Proscan chciał wytłumaczyć że nie ma najlepszego wykrywacza tak jak samochodu dla jednego będzie to GTI2500 a dla drugiej osoby XLT
jeden lubi że XLT ma dużo ustawień że można mieć pod kontrolą każdą jego funkcję etc. a drugi woli prostszy sprzęt np. x-terra 70

pozdrawiam reglass