Znaleziono 87 wyników

autor: wiciu_r
pn sty 05, 2026 5:23 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Najtańszy wykrywacz, który wykryje kanister na 2m.
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 12942

Re: Najtańszy wykrywacz, który wykryje kanister na 2m.

Nie chce mi się samodzielnie budować. Jeszcze spróbuję pomóc kumplowi skompletować Nowaka V5 z sondą 95cm, ale właśnie ta sonda jest gdzieś na gospodarstwie...
autor: wiciu_r
sob gru 27, 2025 7:54 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Najtańszy wykrywacz, który wykryje kanister na 2m.
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 12942

Najtańszy wykrywacz, który wykryje kanister na 2m.

Jak w temacie. Do sprawdzenia 4000m2 bez konkretów.
autor: wiciu_r
śr lis 27, 2024 5:44 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: podwodna ramówka
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 73964

Re: podwodna ramówka

Poza stanowiskami wędkarskimi zdarza się szczególnie blisko brzegów ciekawy śmieć,
który mógłby zranić nogę plażowicza, dlatego należy go usunąć i zutylizować....
Ta dziura to ciekawy temat matematyczny bo ma 97-12mm...
autor: wiciu_r
czw lis 21, 2024 5:43 pm
Forum: Obsługa wykrywacza
Temat: Nowak V5
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 82732

Nowak V5

Witam!
Zaginęła dawno temu ładowarka, wykrywacz padł.
Wykrywka u kolegi i w prezencie chciałbym tę wykrywkę od niego pożyczyć
na krótko,a w międzyczasie zbudować mu alternatywną baterię podpinaną na 1,5m kabelku.
Bateryjka li-ion w kieszeni i da się z tym chodzić.

TU PYTANIE bo nie umiem ...
autor: wiciu_r
sob paź 26, 2024 5:36 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: podwodna ramówka
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 73964

Re: podwodna ramówka

Jabel nadaje się do zrobienia ramy.
Super, czyli zabawię się z tematem. Z ramą Mranda chodziłem 15 lat temu :-)
autor: wiciu_r
sob paź 05, 2024 8:00 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: podwodna ramówka
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 73964

podwodna ramówka

Cześć!
Projektuję właśnie możliwie prosty sprzęt do "oczyszczania dna akwenów" np. z zerwanych blach wędkarskich itp... :-)
Założenia są takie, że za łodzią bardzo wolno (20-30cm/s) holuję ZESTAW.

ZESTAW jest holowany poprzez elastyczny hol, który w znacznym stopniu likwiduje szarpnięcia łodzi na ...
autor: wiciu_r
ndz lut 16, 2020 6:40 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Quest Q20 - akumulator
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11766

Re: Quest Q20 - akumulator

Taki off topic to moim zdaniem po testach ten Quścik to taki F70 osiągami minus 15 -20% max. Podoba mi sie.
autor: wiciu_r
śr lut 12, 2020 7:24 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Quest Q20 - akumulator
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11766

Re: Quest Q20 - akumulator

OK, dzieki. Ale z tego co widzę to tylko 2 kabelki bez udziwnień, a uchwyt panela pusty w środku
więc mozliwosci są :D
autor: wiciu_r
wt lut 11, 2020 4:23 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Quest Q20 - akumulator
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11766

Quest Q20 - akumulator

Cześć!
W powyższym modelu wyczytałem, że jest zasilany li-ion 1200mAh.
https://kolba.pl/product/20756,wykrywac ... -quest-q20

Wie ktoś może czy to w formie jakiegoś ogniwa typu 18650 czy coś innego.
Mam ogniwa 3200mAh, ale wykrywka nowa i nie chciałbym rozkręcać tylko w celu sprawdzenia.
Pozdro
autor: wiciu_r
sob wrz 12, 2015 8:45 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używka do 2500 na drobnicę.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 19318

Re: Używka do 2500 na drobnicę.

Z tych co podałeś to ja obstawiałbym F70. F75 nie znam, ale wątpię czy wnosi realnie jakieś istotne ulepszenia. 705 jest bardzo fajna, ale F70 ma lepszą ergonomię. Nie pamiętam zakresu regulacji sztycy 705, ale moim zdaniem w F70 ideałem byłaby (jeśli chodzi o mnie) sztyca dłuższa o jakieś 4-5cm ...
autor: wiciu_r
wt wrz 08, 2015 8:57 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowości Minelab 2015
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 12413

Re: Nowości Minelab 2015

Dzisiaj zawitał kurier z go findem 40, pierwsze wrażenia są takie:
Ładna, estetyczna konstrukcja z dobrze obrobionych plastików. Przyjemne rozkładanie i składanie, szczególnie fajna płynna regulacja długości sztycy.
Biały kolor na pewno zaraz zostanie zastąpiony jakimś kamo bo na polu wyglądałem z ...
autor: wiciu_r
ndz wrz 06, 2015 2:37 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 135416

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Witam!
Jestem właśnie przed zdecydowaniem i kliknięciem (zakupieniem) Minelaba Go Find 40.
Nie wiem czy warto, ale urzekła mnie szybkość składania a co za tym idzie możliwość skoku na enduro i zwiania z kontrowersyjnego terenu... :-)
Jako że (kupię z gwarancją, ale czas leci) potencjalnie naprawia ...
autor: wiciu_r
wt paź 07, 2014 7:14 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: fisher f5 vs x-terra 305
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3887

Re: fisher f5 vs x-terra 305

Obydwa wykrywacze są stosunkowo "szybkie", natomiast wydaje mi się, że oczywiście subiektywnie fisherek jest ciut skuteczniejszy i odrobinę lepiej wyważony. Miałem F5 i chodziłem kolegą z 305. Generalnie porównując zawsze "widzieliśmy" nawzajem swoje sygnały, ale ja chyba trochę szybciej mogłem ...
autor: wiciu_r
śr sty 01, 2014 6:33 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: cewka DD czy koncentryk
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 51952

Re: cewka DD czy koncentryk

OK, przeczytałem.
Eurotek Pro z 8 zakupiony, jak przyjdzie zrobię dokładne testy w glebie.
autor: wiciu_r
wt gru 31, 2013 9:25 pm
Forum: Teoria dla opornych
Temat: cewka DD czy koncentryk
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 51952

własności sond teknetics

Witam!
Zdecydowałem się właśnie na Teknetics Eurotek Pro i tu mam pytanie.
Czy sondą DD przemiata się tak samo szybko jak zwykłą 8 ?
Zakładamy taką samą skuteczność sygnalizowania monetki.
Zależy mi na szybkim sprzęcie i pomijając cenę jest to aktualny priorytet.
Pytanie może głupie, ale nie miałem ...