Znaleziono 87 wyników
- pn sty 05, 2026 5:23 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Najtańszy wykrywacz, który wykryje kanister na 2m.
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 12942
Re: Najtańszy wykrywacz, który wykryje kanister na 2m.
Nie chce mi się samodzielnie budować. Jeszcze spróbuję pomóc kumplowi skompletować Nowaka V5 z sondą 95cm, ale właśnie ta sonda jest gdzieś na gospodarstwie...
- sob gru 27, 2025 7:54 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Najtańszy wykrywacz, który wykryje kanister na 2m.
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 12942
Najtańszy wykrywacz, który wykryje kanister na 2m.
Jak w temacie. Do sprawdzenia 4000m2 bez konkretów.
- śr lis 27, 2024 5:44 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: podwodna ramówka
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 73964
Re: podwodna ramówka
Poza stanowiskami wędkarskimi zdarza się szczególnie blisko brzegów ciekawy śmieć,
który mógłby zranić nogę plażowicza, dlatego należy go usunąć i zutylizować....
Ta dziura to ciekawy temat matematyczny bo ma 97-12mm...
który mógłby zranić nogę plażowicza, dlatego należy go usunąć i zutylizować....
Ta dziura to ciekawy temat matematyczny bo ma 97-12mm...
- czw lis 21, 2024 5:43 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: Nowak V5
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 82732
Nowak V5
Witam!
Zaginęła dawno temu ładowarka, wykrywacz padł.
Wykrywka u kolegi i w prezencie chciałbym tę wykrywkę od niego pożyczyć
na krótko,a w międzyczasie zbudować mu alternatywną baterię podpinaną na 1,5m kabelku.
Bateryjka li-ion w kieszeni i da się z tym chodzić.
TU PYTANIE bo nie umiem ...
Zaginęła dawno temu ładowarka, wykrywacz padł.
Wykrywka u kolegi i w prezencie chciałbym tę wykrywkę od niego pożyczyć
na krótko,a w międzyczasie zbudować mu alternatywną baterię podpinaną na 1,5m kabelku.
Bateryjka li-ion w kieszeni i da się z tym chodzić.
TU PYTANIE bo nie umiem ...
- sob paź 26, 2024 5:36 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: podwodna ramówka
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 73964
Re: podwodna ramówka
Super, czyli zabawię się z tematem. Z ramą Mranda chodziłem 15 lat temuJabel nadaje się do zrobienia ramy.
- sob paź 05, 2024 8:00 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: podwodna ramówka
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 73964
podwodna ramówka
Cześć!
Projektuję właśnie możliwie prosty sprzęt do "oczyszczania dna akwenów" np. z zerwanych blach wędkarskich itp... :-)
Założenia są takie, że za łodzią bardzo wolno (20-30cm/s) holuję ZESTAW.
ZESTAW jest holowany poprzez elastyczny hol, który w znacznym stopniu likwiduje szarpnięcia łodzi na ...
Projektuję właśnie możliwie prosty sprzęt do "oczyszczania dna akwenów" np. z zerwanych blach wędkarskich itp... :-)
Założenia są takie, że za łodzią bardzo wolno (20-30cm/s) holuję ZESTAW.
ZESTAW jest holowany poprzez elastyczny hol, który w znacznym stopniu likwiduje szarpnięcia łodzi na ...
- ndz lut 16, 2020 6:40 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Quest Q20 - akumulator
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11766
Re: Quest Q20 - akumulator
Taki off topic to moim zdaniem po testach ten Quścik to taki F70 osiągami minus 15 -20% max. Podoba mi sie.
- śr lut 12, 2020 7:24 am
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Quest Q20 - akumulator
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11766
Re: Quest Q20 - akumulator
OK, dzieki. Ale z tego co widzę to tylko 2 kabelki bez udziwnień, a uchwyt panela pusty w środku
więc mozliwosci są
więc mozliwosci są
- wt lut 11, 2020 4:23 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Quest Q20 - akumulator
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 11766
Quest Q20 - akumulator
Cześć!
W powyższym modelu wyczytałem, że jest zasilany li-ion 1200mAh.
https://kolba.pl/product/20756,wykrywac ... -quest-q20
Wie ktoś może czy to w formie jakiegoś ogniwa typu 18650 czy coś innego.
Mam ogniwa 3200mAh, ale wykrywka nowa i nie chciałbym rozkręcać tylko w celu sprawdzenia.
Pozdro
W powyższym modelu wyczytałem, że jest zasilany li-ion 1200mAh.
https://kolba.pl/product/20756,wykrywac ... -quest-q20
Wie ktoś może czy to w formie jakiegoś ogniwa typu 18650 czy coś innego.
Mam ogniwa 3200mAh, ale wykrywka nowa i nie chciałbym rozkręcać tylko w celu sprawdzenia.
Pozdro
- sob wrz 12, 2015 8:45 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Używka do 2500 na drobnicę.
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 19318
Re: Używka do 2500 na drobnicę.
Z tych co podałeś to ja obstawiałbym F70. F75 nie znam, ale wątpię czy wnosi realnie jakieś istotne ulepszenia. 705 jest bardzo fajna, ale F70 ma lepszą ergonomię. Nie pamiętam zakresu regulacji sztycy 705, ale moim zdaniem w F70 ideałem byłaby (jeśli chodzi o mnie) sztyca dłuższa o jakieś 4-5cm ...
- wt wrz 08, 2015 8:57 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowości Minelab 2015
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12413
Re: Nowości Minelab 2015
Dzisiaj zawitał kurier z go findem 40, pierwsze wrażenia są takie:
Ładna, estetyczna konstrukcja z dobrze obrobionych plastików. Przyjemne rozkładanie i składanie, szczególnie fajna płynna regulacja długości sztycy.
Biały kolor na pewno zaraz zostanie zastąpiony jakimś kamo bo na polu wyglądałem z ...
Ładna, estetyczna konstrukcja z dobrze obrobionych plastików. Przyjemne rozkładanie i składanie, szczególnie fajna płynna regulacja długości sztycy.
Biały kolor na pewno zaraz zostanie zastąpiony jakimś kamo bo na polu wyglądałem z ...
- ndz wrz 06, 2015 2:37 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 135416
Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
Witam!
Jestem właśnie przed zdecydowaniem i kliknięciem (zakupieniem) Minelaba Go Find 40.
Nie wiem czy warto, ale urzekła mnie szybkość składania a co za tym idzie możliwość skoku na enduro i zwiania z kontrowersyjnego terenu... :-)
Jako że (kupię z gwarancją, ale czas leci) potencjalnie naprawia ...
Jestem właśnie przed zdecydowaniem i kliknięciem (zakupieniem) Minelaba Go Find 40.
Nie wiem czy warto, ale urzekła mnie szybkość składania a co za tym idzie możliwość skoku na enduro i zwiania z kontrowersyjnego terenu... :-)
Jako że (kupię z gwarancją, ale czas leci) potencjalnie naprawia ...
- wt paź 07, 2014 7:14 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: fisher f5 vs x-terra 305
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3887
Re: fisher f5 vs x-terra 305
Obydwa wykrywacze są stosunkowo "szybkie", natomiast wydaje mi się, że oczywiście subiektywnie fisherek jest ciut skuteczniejszy i odrobinę lepiej wyważony. Miałem F5 i chodziłem kolegą z 305. Generalnie porównując zawsze "widzieliśmy" nawzajem swoje sygnały, ale ja chyba trochę szybciej mogłem ...
- śr sty 01, 2014 6:33 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: cewka DD czy koncentryk
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 51952
Re: cewka DD czy koncentryk
OK, przeczytałem.
Eurotek Pro z 8 zakupiony, jak przyjdzie zrobię dokładne testy w glebie.
Eurotek Pro z 8 zakupiony, jak przyjdzie zrobię dokładne testy w glebie.
- wt gru 31, 2013 9:25 pm
- Forum: Teoria dla opornych
- Temat: cewka DD czy koncentryk
- Odpowiedzi: 21
- Odsłony: 51952
własności sond teknetics
Witam!
Zdecydowałem się właśnie na Teknetics Eurotek Pro i tu mam pytanie.
Czy sondą DD przemiata się tak samo szybko jak zwykłą 8 ?
Zakładamy taką samą skuteczność sygnalizowania monetki.
Zależy mi na szybkim sprzęcie i pomijając cenę jest to aktualny priorytet.
Pytanie może głupie, ale nie miałem ...
Zdecydowałem się właśnie na Teknetics Eurotek Pro i tu mam pytanie.
Czy sondą DD przemiata się tak samo szybko jak zwykłą 8 ?
Zakładamy taką samą skuteczność sygnalizowania monetki.
Zależy mi na szybkim sprzęcie i pomijając cenę jest to aktualny priorytet.
Pytanie może głupie, ale nie miałem ...