witam mam pytanko do proscana odnosnie gt
jakie sluchawki mozna do niego zakupic ??
wiem ze kabel spiralny mam ograniczony fundusz 150 zeta
oto kilka z ktorych moge kupic z vikinga,ktore byly by najlepsze??
-bounty hunter -150 zl
-whites-120 zl
-garett-120 zl
Znaleziono 14 wyników
- pt sty 16, 2009 12:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Słuchawki do Sovereign GT
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2166
- pn mar 24, 2008 12:53 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka 9x12" PROformance do ace 250
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4145
Re: cewka 9x12" PROformance do ace 250
poszukalem i znalazlem troszke odpowiedzi na ten temat
mam ostatnio troszke klopot zamienilem ace 250 na fishera cz7 a pro
i szczerze mowiac niewidze az tak duzej roznicy w szukaniu drobnicy
ponoc fisher na militaria jest gleboki - ale mnie to nieinteresuje
ja za drobnica wole -i tak sie ...
mam ostatnio troszke klopot zamienilem ace 250 na fishera cz7 a pro
i szczerze mowiac niewidze az tak duzej roznicy w szukaniu drobnicy
ponoc fisher na militaria jest gleboki - ale mnie to nieinteresuje
ja za drobnica wole -i tak sie ...
- pn mar 24, 2008 12:44 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka 9x12" PROformance do ace 250
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4145
cewka 9x12" PROformance do ace 250
mam pytanie odnosnie tej cewki-jest to najwieksza cewka do kanarka
czy i zasieg bedzie miala wiekszy od standardowej? czy ta cewka bardziej na drobnice czy militaria?
z gory dzieki
czy i zasieg bedzie miala wiekszy od standardowej? czy ta cewka bardziej na drobnice czy militaria?
z gory dzieki
- sob lut 09, 2008 5:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: nadal niezdecydowany
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3509
Re: nadal niezdecydowany
dodam ze poszukuje drobnicy
- pt lut 08, 2008 4:26 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: nadal niezdecydowany
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3509
nadal niezdecydowany
witam
ktora z wykrywek bedzie lepszejsza?
fisher CZ 7 A PRO czy x-terra 70?
dodam ze prawdopodobnie fishera mial pan niedawno na serwisie-sprzet Kennego
prosze o porade dziekuje
ktora z wykrywek bedzie lepszejsza?
fisher CZ 7 A PRO czy x-terra 70?
dodam ze prawdopodobnie fishera mial pan niedawno na serwisie-sprzet Kennego
prosze o porade dziekuje
- wt sty 22, 2008 9:10 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: whites classic 5
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6680
Re: whites classic 5
moge miec ta wykrywke z usa - z przesylka ze 1100
ale nadal niewiem czy dostane instrukcje po polsku?????
ale nadal niewiem czy dostane instrukcje po polsku?????
- pn sty 21, 2008 10:05 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: whites classic 5
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6680
Re: whites classic 5
a niebylo by problemu z instrukcja po polsku ?
- pn sty 21, 2008 1:19 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: whites classic 5
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6680
Re: whites classic 5
dodam ze poszukuje monet i dronicy
- pn sty 21, 2008 11:07 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: whites classic 5
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6680
Re: whites classic 5
jeszcze male pytanko do proscana mam ?
co bys wybral , co jest z tych 3 lepsze:
-classic 5
-fisher 1236-x2
-fisher id excel
dodam 1 i 3 moge miec nowki a 2 uzywke z dodatkowa sonda?
prosze o szybka odpopwiedz
z gory dzieki i pozdrawiam
co bys wybral , co jest z tych 3 lepsze:
-classic 5
-fisher 1236-x2
-fisher id excel
dodam 1 i 3 moge miec nowki a 2 uzywke z dodatkowa sonda?
prosze o szybka odpopwiedz
z gory dzieki i pozdrawiam
- ndz sty 20, 2008 4:42 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: whites classic 5
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 6680
whites classic 5
witam czy to dobry wykrywacz na monety i drobnice?
czy wart go kupic ?
ewetualnie fisher id excel -tez prosze o kilka zdan
czy wart go kupic ?
ewetualnie fisher id excel -tez prosze o kilka zdan
- śr sty 16, 2008 3:52 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: 1225-x
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 3340
1225-x
czy polecal by pan tego fischera na moniaki -chodzilem z kanarkie i teraz mam okazje to kupic -oplaca sie?
- ndz sty 13, 2008 2:55 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 25704
Re: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
dzieki proscan
- ndz sty 13, 2008 12:38 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Pytanie......
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 3139
Re: Pytanie......
to i ja mam pytanie-lepiej miec dwie zony -jedna do gotowania, sprzatania a druga do łozka? czy jedna uniwersalna 
- ndz sty 13, 2008 12:23 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 25704
Re: Ogólnie o wykrywaczu Fisher 1225 X
witam
mam pytanie do proscana odnosnie cewki 20 do 1225-x
mozesz mi o niej cos powiedziec?
czy jezeli jest najwieksza to bedzie miala lepszy zasieg?
czy nie przeszkadza w szukaniu monet?
mam pytanie do proscana odnosnie cewki 20 do 1225-x
mozesz mi o niej cos powiedziec?
czy jezeli jest najwieksza to bedzie miala lepszy zasieg?
czy nie przeszkadza w szukaniu monet?