whites classic 5

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
waza
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 9:11 am

whites classic 5

Post autor: waza »

witam czy to dobry wykrywacz na monety i drobnice?
czy wart go kupic ?
ewetualnie fisher id excel -tez prosze o kilka zdan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: whites classic 5

Post autor: ProScan »

O Classic V piszę tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=987

Oczywiście nadaje się do w/w celów.

Prosze też poszukać uwag nt. Classic ID.

o ID Excell tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=136

:pa

proscan
waza
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 9:11 am

Re: whites classic 5

Post autor: waza »

jeszcze male pytanko do proscana mam ?
co bys wybral , co jest z tych 3 lepsze:
-classic 5
-fisher 1236-x2
-fisher id excel
dodam 1 i 3 moge miec nowki a 2 uzywke z dodatkowa sonda?
prosze o szybka odpopwiedz
z gory dzieki i pozdrawiam
waza
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 9:11 am

Re: whites classic 5

Post autor: waza »

dodam ze poszukuje monet i dronicy
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: whites classic 5

Post autor: ProScan »

Chyba wziąłbym Classica, zakładając że ceny identyczne. Lubię Whitesy.

:pa

proscan
waza
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 9:11 am

Re: whites classic 5

Post autor: waza »

a niebylo by problemu z instrukcja po polsku ?
Mrand
Producent
Posty: 74
Rejestracja: pn paź 10, 2005 8:46 am
Lokalizacja: Polska B
Kontakt:

Re: whites classic 5

Post autor: Mrand »

I masz rację, że decydujesz się na Classica zwłaszcza, że przygotowuję naprawdę niezłą niespodziankę m.in. dla właścicieli Classiców również. Więcej szczegółów gdy przyjdzie na to czas. Pozdrawiam
Mrand
waza
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 9:11 am

Re: whites classic 5

Post autor: waza »

moge miec ta wykrywke z usa - z przesylka ze 1100
ale nadal niewiem czy dostane instrukcje po polsku?????
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: whites classic 5

Post autor: ProScan »

ale nadal niewiem czy dostane instrukcje po polsku?????


Instrukcji nie rozdaję - można kupić. Będzie pasowała ta z Classica ID.

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177

W razie czego przerobię w podanej cenie.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ