Znaleziono 51 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
- autor: k.nowak
- pt mar 13, 2009 11:13 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Whites "Vision" ???
- Odpowiedzi: 54
- Odsłony: 46986
Podoba mi się wygląda zarąbiście
ale z ewentualnym zakupem tego sprzętu poczekam z 2-3 latka od daty premiery
poszukam poczytam na forach co piszą ludzie którzy go mają i podejme decyzje. NIe lubię kupować nowości zwłaszcza jeżeli trzeba dużo kasy zainwestować
czy Ktoś wie ile to cacko ma ...
- autor: k.nowak
- pt gru 12, 2008 10:36 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 25478
witam
miałem podobny problem ze swoim DFX głośniczek znajduje się w górnej części obudowy puszki z elektroniką. Podczas kopania zawsze jakiś piasek potrafił się tam dostać mimo stosowania pokrowca.
spróbuj odwrócić wykrywacz "do góry nogami" i kilka krotnie potrząsnąć powinno wypaść
teraz ...
- autor: k.nowak
- śr paź 22, 2008 8:29 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9887
witam
ciesze się że sprzęt już jest u Pana
mój adres znajduje się na formularzu zgłoszenia wykrywacza do naprawy
mimo wszystko wyśle maila z dokładnymi danymi
czy może wiadomo ile potrwa naprawa??????
pozdrawiam krzysztof
- autor: k.nowak
- pn paź 20, 2008 7:37 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9887
witam
świetnie
co powinienem oprócz puszki z elektroniką, zasobnikiem z bateriami i wypełnionym formularzem zgłoszeniowym wysłać?
sonde?
czy mogę też podesłać do przeglądu wyświetlacz od mojego elite?
pozdrawiam krzysztof
- autor: k.nowak
- ndz paź 19, 2008 8:04 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 9887
witam
mam następujący problem z moim elite:
przy włączeniu wydaje sygnał dźwiękowy "szczeknięcie" po czym milknie
nic nie dają próby ustawiania threshold kręcenie czułością ...itp sprzęt milczy .
po odłączeniu wtyczki od sondy zdaje się że pracuje normalnie
zmieniłem baterie i sondy ale objawy ...
- autor: k.nowak
- pn kwie 28, 2008 9:48 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z Eclipse DD 6x10 DFX
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5032
dzięki za odpowiedź Proscan
niestety sonda nie jest na gwarancji
po przejściu procedury zachowuje się dobrze stabilnie
procedura ground/balance przechodzi prawidłowo wiem bo sprawdzam poprawność
nie zauważyłem też spadku zasięgów (zrobie testy) głównie chodzę na 15 khz a na tej częstotliwości ...
- autor: k.nowak
- ndz kwie 27, 2008 4:15 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Problem z Eclipse DD 6x10 DFX
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5032
witam
mam następujący problem ze swoją sondą 6X10 DD
objawy: nie moge przeprowadzić procedury air balance w trybach Best Data i Correlate. Gdy naciskam enter pojawia się komunikat " RAISE LOP TO WAIST LEVEL, THEN PRESS ENTER" po naciśnięciu enter pojawia się komunikat BALANCING... a za chwile ...
- autor: k.nowak
- śr lut 13, 2008 1:16 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Sprzęt do bagażnika
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5118
Ja osobiście polecił bym Ci też whitesa np.5900,lub całą gamę 6000,napewno nie zmieni się ci ergonomia sprzętu,a także wytrzymałość mechaniczna tych sprzętów zniesie wiele,skoro ma jeżdzić z tobą .
Emka dzięki za wypowiedź w temacie
dobrze znam oba te whitesy , jednak wolę sprzęt innej marki z ...