Znaleziono 51 wyników

autor: k.nowak
ndz mar 06, 2011 7:47 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 21374

Re: pary - czyli wykrywacze które się uzupełniają

ProScan pisze:Goldmaxx w uzupełnieniu dla Sowy myślę, że to dobry pomysł. Żeby tylko nie okazało się, że kopaczkowy ma lepsze efekty...

uuuuuuuuuuuu ........to bardzo prawdopodobne :D .
U mnie Goldmaxx chodzi w parze z DFX.
pzdr
autor: k.nowak
pt mar 13, 2009 11:13 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy Whites "Vision" ???
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 46986

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Podoba mi się wygląda zarąbiście
ale z ewentualnym zakupem tego sprzętu poczekam z 2-3 latka od daty premiery
poszukam poczytam na forach co piszą ludzie którzy go mają i podejme decyzje. NIe lubię kupować nowości zwłaszcza jeżeli trzeba dużo kasy zainwestować
czy Ktoś wie ile to cacko ma ...
autor: k.nowak
śr mar 11, 2009 9:44 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Jakie akumulatorki do quattro?
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 40002

Re: Jakie akumulatorki do quattro?

witam
A czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z akumlatorkami 1,5v?????
standardowe dają 1,2v a dla mojego Soveregina to za mało
w necie znalazłem takie coś Pure Energy R6 (AA) 1,5V RAM 2szt.
http://www.akumulatorki.pl/?kategoria=Akumulatorki (17 pozycja)
warto się w to bawić?
pzdr
autor: k.nowak
śr lut 11, 2009 9:01 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Kolekcjoner
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5326

Re: Kolekcjoner

swoją droga chłopu musiało zając kupe czasu wyłożyć ten sprzęt i później poskładać :lol:
pzdr
autor: k.nowak
pt gru 12, 2008 10:36 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 25478

Re: White's 5900 - coś lata w środku obudowy.

witam
miałem podobny problem ze swoim DFX głośniczek znajduje się w górnej części obudowy puszki z elektroniką. Podczas kopania zawsze jakiś piasek potrafił się tam dostać mimo stosowania pokrowca.
spróbuj odwrócić wykrywacz "do góry nogami" i kilka krotnie potrząsnąć powinno wypaść
teraz ...
autor: k.nowak
pt paź 31, 2008 10:08 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9887

Re: Sovereign Elite problem :-(

witam
sprzęt już jest u mnie (straszny ze mnie panikarz) :?
Dziekuje za dokonanie szybkiej naprawy i doskonały kontakt
chyle czoła Panie Piotrze
pozdro
autor: k.nowak
śr paź 22, 2008 8:29 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9887

Re: Sovereign Elite problem :-(

witam
ciesze się że sprzęt już jest u Pana
mój adres znajduje się na formularzu zgłoszenia wykrywacza do naprawy
mimo wszystko wyśle maila z dokładnymi danymi
czy może wiadomo ile potrwa naprawa??????
pozdrawiam krzysztof
autor: k.nowak
wt paź 21, 2008 8:37 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9887

Re: Sovereign Elite problem :-(

witam
oki sprzęt został dobrze spakowany i powinien go Pan otrzymać najpóźniej we czwartek
proszę dać mi znać jak dotrze
pzdrawiam
autor: k.nowak
pn paź 20, 2008 7:51 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9887

Re: Sovereign Elite problem :-(

sprzęt u poprzedniego właściciela długo stał
i miałem problemy ze skalibrowaniem go do monety 25 centowej
pzdr
autor: k.nowak
pn paź 20, 2008 7:37 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9887

Re: Sovereign Elite problem :-(

witam
świetnie
co powinienem oprócz puszki z elektroniką, zasobnikiem z bateriami i wypełnionym formularzem zgłoszeniowym wysłać?
sonde?

czy mogę też podesłać do przeglądu wyświetlacz od mojego elite?

pozdrawiam krzysztof
autor: k.nowak
ndz paź 19, 2008 8:04 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Sovereign Elite problem :-( Brak działania.
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 9887

Sovereign Elite problem :-( Brak działania.

witam

mam następujący problem z moim elite:
przy włączeniu wydaje sygnał dźwiękowy "szczeknięcie" po czym milknie
nic nie dają próby ustawiania threshold kręcenie czułością ...itp sprzęt milczy .
po odłączeniu wtyczki od sondy zdaje się że pracuje normalnie
zmieniłem baterie i sondy ale objawy ...
autor: k.nowak
śr kwie 30, 2008 10:29 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Czy Forum Odkrywcy zmieniło właściciela??
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6154

Re: Czy Forum Odkrywcy zmieniło właściciela??

Van Worden jest moderatorem tego działu na forum odkrywcy
autor: k.nowak
pn kwie 28, 2008 9:48 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z Eclipse DD 6x10 DFX
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5032

Re: Problem z Eclipse DD 6x10 DFX

dzięki za odpowiedź Proscan
niestety sonda nie jest na gwarancji

po przejściu procedury zachowuje się dobrze stabilnie
procedura ground/balance przechodzi prawidłowo wiem bo sprawdzam poprawność
nie zauważyłem też spadku zasięgów (zrobie testy) głównie chodzę na 15 khz a na tej częstotliwości ...
autor: k.nowak
ndz kwie 27, 2008 4:15 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Problem z Eclipse DD 6x10 DFX
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5032

Problem z Eclipse DD 6x10 DFX

witam
mam następujący problem ze swoją sondą 6X10 DD

objawy: nie moge przeprowadzić procedury air balance w trybach Best Data i Correlate. Gdy naciskam enter pojawia się komunikat " RAISE LOP TO WAIST LEVEL, THEN PRESS ENTER" po naciśnięciu enter pojawia się komunikat BALANCING... a za chwile ...
autor: k.nowak
śr lut 13, 2008 1:16 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Sprzęt do bagażnika
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5118

Re: Sprzęt do bagażnika

Ja osobiście polecił bym Ci też whitesa np.5900,lub całą gamę 6000,napewno nie zmieni się ci ergonomia sprzętu,a także wytrzymałość mechaniczna tych sprzętów zniesie wiele,skoro ma jeżdzić z tobą .
Emka dzięki za wypowiedź w temacie
dobrze znam oba te whitesy , jednak wolę sprzęt innej marki z ...