Znaleziono 5 wyników

autor: bonassia
czw lis 27, 2008 1:55 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Minelab XS a mróz
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7704

Re: Minelab XS a mróz

Chodziłem parę razy z Explorerem w temperaturach około zera i uważam, że chodzenie w temperaturach minusowych nie ma sensu ponieważ:

- po pierwsze można bardzo łatwo uszkodzić fant przy wykopywaniu z zamarzniętej ziemi,
- można łatwo uszkodzić lub złamać saperkę,
- można uszkodzić detektor z ...
autor: bonassia
pn lis 10, 2008 10:30 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Czy kupić E-Trac-a? Pytanie do ProScana i nie tylko
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 2456

Re: Czy kupić E-Trac-a? Pytanie do ProScana i nie tylko

Witam!
Wydaje mi się, że jak to zwykle bywa Proscan ma rację i SE nie będzie wiele gorszy od E-traca. W sytuacji, gdy nie będziesz dysponował do niego czytelną instrukcją wykorzystanie zaawansowanych funkcji może być problematyczne i praktycznie z nich nie skorzystasz. Moim zdaniem wywalanie ...
autor: bonassia
wt mar 18, 2008 9:12 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab Explorer II
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5971

Re: Minelab Explorer II

Przerywa mi sygnał podczas pracy na słuchawkach w sytuacji kiedy poruszam przewodem i po poruszeniu wtyczką znowu wszystko działa. Sprawdziłem słuchawki w domu na radiu. Włożyłem i słuchałem poruszając jednocześnie kablem i nie przerywało. Muszę to jeszcze raz sprawdzić na innych słuchawkach.
autor: bonassia
pn mar 17, 2008 1:23 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab Explorer II
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5971

Re: Minelab Explorer II

Proszę mi podać ile kosztuje wymiana oryginalnej części i czy jest ona objęta gwarancją.
Wykrywacz kupiłem w "Vikingu" i jest jeszcze na gwarancji.

Na ostatnim wypadzie zauważyłem jeszcze jedną usterkę. Czasami przerywa mi się połączenie ze słuchawkami. Po poruszeniu wtyczką sygnał znowu jest ...
autor: bonassia
pt mar 14, 2008 8:37 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Minelab Explorer II
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5971

Minelab Explorer II

Dwa sezony chodzę z w/w sprzętem.
Ostatnio zaczął mi się otwierać zatrzask górnego wysięgnika. Po pewnym czasie mocowanie się obluzowuje i jeżeli w porę tego nie zauważę to w końcu wysięgnik wypada.
Proszę o pomoc w kwestii usunięcia tej usterki.