Wiec: UŻYTKOWNICY X-TERRA 70!!!!! BADZCIE SOLIDARNI!!!!! POMÓŻTA!!!!:-)
Proscan, a włączony telefon kom. w kieszeni może powodować takie zakłócenia (wiem, przecież mogę sprawdzić sam i Ci głowy nie zawracać, ale z moją niunią-wykrywką:-) będę widział się dopiero za tydzięń, a ciekawość mnie mi spac ...
Znaleziono 5 wyników
- pn mar 31, 2008 10:26 am
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: sygnał wiodący w X terra 70 w Trybie Prospecting
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6411
- wt mar 25, 2008 6:57 pm
- Forum: Obsługa wykrywacza
- Temat: sygnał wiodący w X terra 70 w Trybie Prospecting
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 6411
sygnał wiodący w X terra 70 w Trybie Prospecting
Witam.
Chodzę już od jakiegoś czasu z x-terra 70. Jestem początkującym, jeżeli chodzi o obsługę wykrywacz (chociaż idzie mi coraz lepiej hehe). Jako,że nastawiam się na militarke, używam systemu PROSPECTING. Zawsze wydawało mi się, że sygnał wiodący powinien być sygnałem absolutnie ciągłym ...
Chodzę już od jakiegoś czasu z x-terra 70. Jestem początkującym, jeżeli chodzi o obsługę wykrywacz (chociaż idzie mi coraz lepiej hehe). Jako,że nastawiam się na militarke, używam systemu PROSPECTING. Zawsze wydawało mi się, że sygnał wiodący powinien być sygnałem absolutnie ciągłym ...
- czw mar 20, 2008 6:17 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka wysokoczęstotliwościowa 18tka do x-terra 70
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4891
Re: cewka wysokoczęstotliwościowa 18tka do x-terra 70
Dzieki
Sęk w tym, ze wydaje mi sie, ze oryginalnie nie powinno byc takiego spawu w nieuzywanej cewce. Moze sie myle
Sęk w tym, ze wydaje mi sie, ze oryginalnie nie powinno byc takiego spawu w nieuzywanej cewce. Moze sie myle
- czw mar 20, 2008 12:26 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka wysokoczęstotliwościowa 18tka do x-terra 70
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4891
Re: cewka wysokoczęstotliwościowa 18tka do x-terra 70
Ok. Najlepiej bedzie, jak zrobie fotki i wysle Ci na maila. Pozdrawiam
- śr mar 19, 2008 11:04 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: cewka wysokoczęstotliwościowa 18tka do x-terra 70
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4891
cewka wysokoczęstotliwościowa 18tka do x-terra 70
Mam problem z cewką wysokoczęstotliwosciową 18tką w x-terra70. Przy byle stuknięciu o galąż lub grunt pojawiają się fałszywe sygnały (przeważnie górna część skali). Ponadto dziwnie wyglada sama cewka. Na styku dwóch części widoczny jest czarny spaw lub lut, co wyglada dość dziwnie, gdyż ta cewka ...