Znaleziono 4 wyniki
- śr kwie 21, 2010 2:25 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: zacinający się "spust"
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4356
Re: zacinający się "spust"
Zrobię jak mówisz Proscanie
, dziekuję i pozdrawiam
- wt kwie 20, 2010 9:39 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: zacinający się "spust"
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4356
zacinający się "spust"
Witam !
W moim whitesie 6000 di pro sl od pewnego czasu co najmniej raz podczas użytkowania sprzętu, zacina się spust (zostaje w pozycji wciśniętej) i trzeba go odblokowywać. Czy wystarczy odkręcić przełącznik i do przeczyścić, czy jednak wymienić na nowy?
Proszę o rade:)
POZDRAWIAM
W moim whitesie 6000 di pro sl od pewnego czasu co najmniej raz podczas użytkowania sprzętu, zacina się spust (zostaje w pozycji wciśniętej) i trzeba go odblokowywać. Czy wystarczy odkręcić przełącznik i do przeczyścić, czy jednak wymienić na nowy?
Proszę o rade:)
POZDRAWIAM
- wt gru 09, 2008 7:03 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Rutus - Draco
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 21942
- śr wrz 24, 2008 8:06 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: co wybrac? pro xl, czy 5900 pro sl?
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 8935
Re: co wybrac? pro xl, czy 5900 pro sl?
Witam!
A tak apropo pro xl, czy da się dorobić do niego pokrętło regulacji dzwięku?
A tak apropo pro xl, czy da się dorobić do niego pokrętło regulacji dzwięku?