Już nie jeden twierdził że dla niego ten stan to "igła" a to że błotnik szpachlowany czy wgnieciony kilka cm próg to wcale nie zmienia "igłowego" stanu
Nie zazdroszczę takich "pacjentów" do uzdrowień
A to się "obornik" paskudnie wkradł w wypowiedziProScan pisze:za pomocą obornika (przednia cześć anteny w TF900) można sprawdzać dokąd dana rura pod ziemią podażą.