Znaleziono 46 wyników

autor: damiano
pt lut 05, 2016 3:18 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 323954

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Oj Proscanie - to tak jak z samochodami ;)
Już nie jeden twierdził że dla niego ten stan to "igła" a to że błotnik szpachlowany czy wgnieciony kilka cm próg to wcale nie zmienia "igłowego" stanu :lol:
Nie zazdroszczę takich "pacjentów" do uzdrowień :shock:
autor: damiano
czw gru 10, 2015 3:29 pm
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Akcesoria Tf900,TM808,CS9000...
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 11062

Re: Akcesoria Tf900,TM808,CS9000...

ProScan pisze:za pomocą obornika (przednia cześć anteny w TF900) można sprawdzać dokąd dana rura pod ziemią podażą.
A to się "obornik" paskudnie wkradł w wypowiedzi :lol:
Zapisać i zapamiętać :P
autor: damiano
wt lis 17, 2015 3:12 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: problem z xp GMP
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7527

Re: problem z xp GMP

To chyba raczej pytanie do dystrybutora. Dlaczego tam nie zaczniesz ??
autor: damiano
wt paź 20, 2015 2:34 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: xterra 70 - mechaniczne uszkodzenie cewki DD 7,5 kHz 10,5'
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 53655

Re: xterra 70 - mechaniczne uszkodzenie cewki DD 7,5 kHz 10,

Ten kolega co naprawiał to chyba chciał wyeliminować konkurencję #-o
autor: damiano
wt paź 06, 2015 2:54 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 14347

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Magiczne DST jest zbędne, wystarczy dobrze zestrojona sonda i problem EMI skurczy się jak dziurawy balonik 8)
Owszem gdzieś tam po liniami WN może coś tam pisnąć ale to marginalne przypadki.
autor: damiano
pt wrz 18, 2015 1:41 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 14347

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Właśnie chodziło mi tylko o te z nie polskiej dystrybucji.
Czyli teraz jak w Fisherach będzie się wyświetlał po włączeniu serial number :?: Po 2 cyfry na wyświetlaczu :?:
autor: damiano
pt wrz 18, 2015 11:10 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 14347

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

W jaki sposób będzie można odróżnić podróbkę od oryginału :?: Chodzi mi o sprzęty np. używane, z drugiej ręki bądź z zagranicy :?:
autor: damiano
pn wrz 14, 2015 8:51 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używka do 2500 na drobnicę.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 19318

Re: Używka do 2500 na drobnicę.

F75 ma tryby bP i CL (wersja LTD oczywiście) których w ogóle F70 nie posiada, posiada również tryb statyczny i jeszcze lepszą ergonomię niż F70. F70 jedynie w trybie slow może dorównać F75 ale raczej nie w wersji LTD a zwykłej "złotej" z trybem JE.
Przepaści między "złotą" a LTD nie ma ale tryb bP ...
autor: damiano
pt wrz 11, 2015 11:05 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używka do 2500 na drobnicę.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 19318

Re: Używka do 2500 na drobnicę.

Wystartowali chyba w czerwcu lub lipcu br z dystrybucją.
Nie bardzo się reklamowali, ja również zupełnie przypadkowo się dowiedziałem.
autor: damiano
czw wrz 10, 2015 1:44 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 124718

Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu

Transmiter FM ma wtyczkę stereo na wejściu i pokazuje graficznie siłę kanału L oraz P, jaki dźwięk uzyskamy np. w telefonie przez ten transmiter tego niestety nie wiem.
autor: damiano
czw wrz 10, 2015 1:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używka do 2500 na drobnicę.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 19318

Re: Używka do 2500 na drobnicę.

Info nawet na stronie producenta już zostało zamieszczone ----> http://www.fisherlab.com/hobby/dealers.htm#Poland
autor: damiano
śr wrz 09, 2015 12:38 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Używka do 2500 na drobnicę.
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 19318

Re: Używka do 2500 na drobnicę.

F70/F75 i X705 mogę między sobą z osobistego doświadczenia porównać.
Kolejność użytkowania właśnie taka jak napisałem.
Przy Fisherach Minelab wypada bardzo kiepsko moim zdaniem jeżeli chodzi o wyważenie i szybkość reakcji - jeżeli lubisz szybko reagujące, lekkie i dobrze wyważone sprzęty weź Fishera ...
autor: damiano
śr wrz 09, 2015 12:08 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 124718

Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu

Dzięki za odpowiedź.
Czy dobrze kombinuję że później mogę zastąpić potencjometr dwoma opornikami (lewy kanał 2 oporniki i prawy identycznie) o wartościach odpowiednich do wartości zmierzonych na potencjometrze między skrajną lewą nóżką i środkową oraz między prawą skrajną i środkową ??
Taki dzielnik ...
autor: damiano
wt wrz 08, 2015 7:18 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 124718

Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu

Dziękuję za odpowiedź.
Właśnie nie mogłem zrozumieć co to mają być za połączenia i od razu włączył mi się sygnał ostrzegawczy że może być przysłowiowy zonk.
Znalazłem w sieci taki schemat jak poniżej.
Czy tak to właśnie ma wyglądać jeżeli chodzi o połączenia ?? Wiem że to schemat pilota głośników ...
autor: damiano
pn wrz 07, 2015 6:07 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 124718

Re: Bezprzewodowe słuchawki "w każdym" wykrywaczu

Chciałbym odkopać temat transmitera.
Mianowicie problem jest tylko ze względu na przesterowanie.
Na forum odk ----> http://odkrywca.pl/sluchawki-sentry-ho900,699656.html
znalazłem taki oto schemat http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum25/schemat_12_copy.jpg

Cytuję opis "Witam.Spróbuj połączyć ...