Różnica montażu cewek między nowym a starym TM808

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Różnica montażu cewek między nowym a starym TM808

Postautor: ronin72 » pt mar 02, 2012 1:56 am

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem forum. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem starszej wersji TM808... Oglądając nowe wersie zauważyłem że anteny mają dodatkowe śruby przy mocowaniu. Moje pytanie jest takie, czy ktoś przerabiał na taki typ zabezpieczenia anten, czy Pan ProScan świadczy taką usługę? Wydaje mi się że takie dodatkowe śruby świetnie by zabezpieczały przed luzowaniem się anten... :-)
ronin72
 
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 02, 2012 12:31 am
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Różnica montażu cewek między nowym a starym TM808

Postautor: ProScan » pt mar 02, 2012 10:03 am

starszej wersji TM808


Wygląda na to że kolega jest posiadaczem NAJstarszej wersji.

Tak - mogę takie śruby założyć. Wymaga to przewiercenia dodatkowych otworów. Można to zrobić samemu, pamiętając żeby wiercić z obu stron, a nie na wylot, żeby nie uszkodzić biegnących wewnątrz przewodów.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Różnica montażu cewek między nowym a starym TM808

Postautor: ronin72 » pt mar 02, 2012 10:47 am

Dzięki serdeczne za odpowiedź. Faktycznie sam mogę to przewiercić... :-) A śruby mają być plastikowe czy mogą być metalowe, a może jest szansa na kupienie oryginalnych śrub? Zgadza się stara wersja, ale dobrze mi znana, kolega osobiście kupił, i przywiózł z USA jakieś 10 lat temu...
ronin72
 
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 02, 2012 12:31 am
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Różnica montażu cewek między nowym a starym TM808

Postautor: ProScan » pt mar 02, 2012 10:54 am

Śruby moga byc dowolne.

Oryginalne można kupić u mnie - nie ma problemu (poza ceną).

Proszę się jeszcze zapoznać z:

www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=701

www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=2174

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości