Od Wikinga nie ma żadnej odpowiedzi, mają teraz pewnie wiele pracy...
Zapewne przybyło im klientów do serwisu, bo wszystkich tam odsyłam.
Sondę proszę im odesłać do reklamacji. I już. Z tego co wiem, to są szanse na nową sondę (tutaj potwierdzenie ze strony klientów Vikinga: http://www.odkrywca-online.com/naprawa- ... tml#662205)
Tylko umyć z tego błota!! Zdjęć lepszych zrobić także nie zawadzi.
proscan



