Świerza sprawa...
Po odmowie naprawy uszek jak wyżej (napisałem że naprawiam tylko dotychczasowym klientom i skierowałem do linku
Aktualna sytuacja z serwisem dla firmy Minelab), otrzymałem taką odpowiedź:
w zasadzie to nie obchodzi mnie kto z kim, dlaczego, a kto nie albo na kogo sie obrazil itd, potrzebuje pomocy, myslalem ze znalazlem SERWIS a nie kolko wzajemnej adoracji, teraz juz wiem, ze musze poradzic sobie sam, aby zaoszczedzic nadziei i czasu swoim przyszlym niedoszlym klientom proponuje na stronie
http://www.proscan.gliwice.pl/ umiescic informacje: uwaga serwisuje i naprawiam tylko kolesiom!!! lub podobnie
Mamy więc głos kolejnego łosia (a może dziecko, które tupie nóżką i się obraża, gdy mu się czegoś odmówi), który nie może pojąć, że nie param się naprawami z przymusu i nie jestem w stanie zapewnić serwisu wszystkim!
A dodatkowo facet domaga się umieszczenie informacji, która jest na moim forum JAK BYK.
Mam w telewizji reklamę wykupić, czego nie naprawiam i komu?!
Pozdrawiam wszystkich "kolesi" - tych dotychczasowych i tych przyszłych!
proscan