Coś powalajacego zasięgiem
Coś powalajacego zasięgiem
Zaczynam mieć juz mętlik w głowie od tego wszystkiego. Jakieś 3-4 miesiące temu kupiłem F-75 nie podoba mi się i własnie go sprzedaję, sprzęt zdecydowanie nie dla mnie. Szukam czegoś idioto odpornego o dużym zasięgu. Po głowie zaczynają mi już chodzić różne wynalazki... Myślałem o W 6000, ale podobno jest bardzo poddatny na zabrudzenia i deszcz, możecie coś o tym powiedzieć? Szukam pożądnego głębokiego statyka, poównywalnego zasięgiami z PI, stabilnego i odpornego na pogodę. Poradzcie coś bo naprawdę ciężko się zdecydować. TM-y też nie badzo mnie interesują bo ciężko z tym chodzić.
Re: Coś powalajacego zasięgiem
musisz się spieszyć, no wiesz zapisy... http://www.allegro.pl/item769889204_zap ... ucent.html
Re: Coś powalajacego zasięgiem
"Wykrywacz metali Dominator. Najlepszy wykrywacz metali z dodatkowymi akcesoriami, największym zasięgiem, z podwójną dyskryminacją, pracą statyczną i dynamiczną oraz dziesięcioobrotowym dostrojeniem do gruntu." 
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Tak, Dominator
W kwestii wykrywaczy, na które nie trzeba się zapisywać, to ja bym polecił jednak 5900.
To oczywiście jest kolejna plotka, którą trzeba dementować - każdy wykrywacz jest podatny na wodę, jeśli pozwoli się by dostała się do niego. Można ewentualnie rozważyć podwodnego Fishera Aquanauta; z tym w każdej pogodzie bez obaw.
Wobec tego, co było brane pod uwagę?
proscan
W kwestii wykrywaczy, na które nie trzeba się zapisywać, to ja bym polecił jednak 5900.
ale podobno jest bardzo poddatny na zabrudzenia i deszcz,
To oczywiście jest kolejna plotka, którą trzeba dementować - każdy wykrywacz jest podatny na wodę, jeśli pozwoli się by dostała się do niego. Można ewentualnie rozważyć podwodnego Fishera Aquanauta; z tym w każdej pogodzie bez obaw.
Poradzcie coś bo naprawdę ciężko się zdecydować.
Wobec tego, co było brane pod uwagę?
proscan
Re: Coś powalajacego zasięgiem
ProScan pisze:Tak, Dominator![]()
Gdzieś mi się obiło o uszy że ponoć producent pracuje nad nowym modelem. Prawdopodobnie będzie się on nazywał ARMAND FRUSTRATOR
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Jak na razie jest model "Armand Frustrated", ale myślę, że przy odrobinie samodyscypliny uda się wprowadzić poprawki.
proscan
proscan
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Nie mniej jednak zasięgiem nie powala... a o to chodziło autorowi tego tematu.
Re: Coś powalajacego zasięgiem
No właśnie - trzymajmy się tematu.
proscan
PS
W razie czego mogę zaoferować sondę Magnum Force 25 cali. Na pewno powala (mam nadzieję, że zasięgiem także).
proscan
PS
W razie czego mogę zaoferować sondę Magnum Force 25 cali. Na pewno powala (mam nadzieję, że zasięgiem także).
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Myślałem właśnie o W 5900 lub 6000, HS3 (choć boję się, że się rozpadnie w lesie) ba rozmawiałem nawet z producentem Hardego
Próbowałem się czegoś dowiedzieć o Whites TDI, ale tego to nikt chyba u nas nie ma... tak jak pisałem chodzą już mi po głowie eksperymenty. Obawiam się tylko, że W 5900 nie będzie, aż tak bardzo glęboki na statyku...
Żeby nie zakładać nowego tematu, mozecie mi powiedzieć co to za cudo bo cena bardzej niż przystępna za nową ramę?
http://www.allegro.pl/item771078293_wyk ... _nowy.html
O kurczę, to Armandy są już reglamentowane ?? biegnę czym prędzej zapisać się do kolejki społecznej
Próbowałem się czegoś dowiedzieć o Whites TDI, ale tego to nikt chyba u nas nie ma... tak jak pisałem chodzą już mi po głowie eksperymenty. Obawiam się tylko, że W 5900 nie będzie, aż tak bardzo glęboki na statyku...
Żeby nie zakładać nowego tematu, mozecie mi powiedzieć co to za cudo bo cena bardzej niż przystępna za nową ramę?
http://www.allegro.pl/item771078293_wyk ... _nowy.html
O kurczę, to Armandy są już reglamentowane ?? biegnę czym prędzej zapisać się do kolejki społecznej
Re: Coś powalajacego zasięgiem
Whites TDI, ale tego to nikt chyba u nas nie ma...
TDI to mam wrażenie, że to drobnicowiec (c).
Obawiam się tylko, że W 5900 nie będzie, aż tak bardzo glęboki na statyku...
Ja nie znam wykrywacza o większym zasięgu w statyku (chyba że "polskie wynalazki", które w powietrzu widzą przelatujące samoloty).
Żeby nie zakładać nowego tematu,
To ja założyłem: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... 0054#10054
proscan
Re: Coś powalajacego zasięgiem
...przelatujące samoloty a po założeniu większej cewki okręty po drugiej stronie planety.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
Re: Coś powalajacego zasięgiem
tara pisze:Zaczynam mieć juz mętlik w głowie od tego wszystkiego. Jakieś 3-4 miesiące temu kupiłem F-75 nie podoba mi się i własnie go sprzedaję, sprzęt zdecydowanie nie dla mnie. Szukam czegoś idioto odpornego o dużym zasięgu. Po głowie zaczynają mi już chodzić różne wynalazki... Myślałem o W 6000, ale podobno jest bardzo poddatny na zabrudzenia i deszcz, możecie coś o tym powiedzieć? Szukam pożądnego głębokiego statyka, poównywalnego zasięgiami z PI, stabilnego i odpornego na pogodę. Poradzcie coś bo naprawdę ciężko się zdecydować. TM-y też nie badzo mnie interesują bo ciężko z tym chodzić.
Idioto odpornym odpowiednikiem f75 jest teknetics T2, kilka glupich funkcji usunieto.
jesli ci nie odpowiada ogolny sposob dzialania detektora to napisz co jest nie tak... bedziemy mogli ci doradzic tak zebys znowu nie kupil molocha z masa funkcji, jest sporo detektorow bardzo prostych w obsludze (wydaje mi sie ze f75 i t2 do nich naleza) i nie koniecznie ze stajni fisher/teknetics/garrett
niezle sie spisuja XP ale do konca roku sa nieosiagalne bo pracuja nad deusem.
proste i o dobrych zasiegach to tez c-scope ale tylko import wlasny, przedstawiciel w polsce sprzedaje to jako sprzet lokalizacyjny i ceny ma do 70% wieksze niz w angli.
starego CX plusa ci nie bede polecal bo wycofali z produkcji, GTI2500 jest sporo trudniejszy w eksploatacji niz F75......
moze pomysl nad polskim detektorem HARDY .... powiem szczerze ze sprzed ma wykonanie jak nie polski
Re: Coś powalajacego zasięgiem
T2 najszcześliwszym wyborem nie jest bo nie szukam monetkowca (na kolor mam Minelaba i tak zostanie). Już nawet nie chodzi o ilość funkcji w F75 tylko poprostu mi on nie siada. Kupiłem go ze wzgędu na statyk, który okazał się niedopracowany. Dyskrymą nawet się nie bawiłem bo praktycznie jej nie używam i być może w tym temacie jest on dobry, ale tak jak pisałem, nie dla mnie.
Rozglądam się cały czas i przekonuję w kierunku Whitsa 6000, ale zobaczymy co z tego wyniknie.
Hardy, wygląda świetnie co z tego jak nikt tego nie kupil i nie testowal, a i sam producent nie bardzo chce przysłać sprzęt do testów terenowych (za zapłatą oczywiście). Może ktoś z Warszawy się podejmie i sprawdzi w terenie ? Ostatnio na aukcjach pojawił się piękny Relic Hawk o którym również nie mogę zasięgnąć żadnych informacji... uff co robić dalej latam z PIkiem
Rozglądam się cały czas i przekonuję w kierunku Whitsa 6000, ale zobaczymy co z tego wyniknie.
Hardy, wygląda świetnie co z tego jak nikt tego nie kupil i nie testowal, a i sam producent nie bardzo chce przysłać sprzęt do testów terenowych (za zapłatą oczywiście). Może ktoś z Warszawy się podejmie i sprawdzi w terenie ? Ostatnio na aukcjach pojawił się piękny Relic Hawk o którym również nie mogę zasięgnąć żadnych informacji... uff co robić dalej latam z PIkiem
Re: Coś powalajacego zasięgiem
mysle ze powinienes uzbrojc sie w cierpliwosc i poczekac az XP metaldetectors wznowia producje na poczatku roku, ewentualnie poszukac u jakiegos dystrybutora w europie ktory ma jeszcze na magazynie..... ale bedzie ciezko.
moze byc jeszcze troy... ale tu juz sa straszne problemy z zakupem.
ewentualnie c-scope.
moze byc jeszcze troy... ale tu juz sa straszne problemy z zakupem.
ewentualnie c-scope.