White's Eclipse deep scan 14"

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
Aryan
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 03, 2009 12:10 pm

White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: Aryan »

Chcialbym zapytac sie o opinie na temat sondy Eclipse DeepScan 14" dla dfx. Czy warta jest zakupu? W tej chwili posiadam sonde WHITES SUPER 12" SPIDER COIL. Czy sa jakies duze roznice miedzy nimi?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: ProScan »

W Listopadowym Odkrywcy jest test, w którym porównane są obie sondy pod względem zasięgu na różne przedmioty.

:pa

proscan
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: Kumulus »

Ja już czytałem 8) Artykuł bbbardzo pouczający =D> i pokrywający się z moimi doświadczeniami jeśli chodzi o mozliwości cewek .... na moim DFX-ie
Polecem wszystkim !

:pa

Kumulus
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: wiking10 »

witam.
tak w skrócie ogromnym:
1. 12" jeżeli dłubię rodzynki, bo wiem, że gdzieeeś tu są
2. 14" gdy latam, szczególnie po polach, i nie wiem, co chcę - nie tylko od życia :lol:
szybko, sprawnie, pokrycie terenu ok,
polecam
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: wiking10 »

kładzie się trawa, jeżyny już leżą...
18" detech... i skryty
"... ruszaj na Germańca,
ruszaj na Germańca,
jak do tańca..."

:smt043

wybrany dowolnie browar dla tego, kto wskaże źródło cytatu :D
pozdr.
forte
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 03, 2009 6:54 pm

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: forte »

Czterej Pancerni i pies
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: jarek-pol1 »

Tekst Lao Che z Płyty "Powstanie Warszawskie" i jest to wiersz powstańczy.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: ProScan »

Jarek zapewne ma rację.

Ale..

Przypominam sobie z komiksu o pancernych, na jakiejś potańcówce był taki napis: "do tańca jak na germańca", więc skojarzenia miał raczej dobre :-)

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: jarek-pol1 »

Powstanie... to z racji mojego dziadka ps."Motor" :D jest mój konik.
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: jarek-pol1 »

Ale mi "fajnie" gramatycznie wyszło :oops: Na obiecaną nagrodę nie liczę...Pracuję w knajpie i mam dość swojego ;)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: ProScan »

No ja też nie proponuję tutaj pica alkoholu ;)

Kiedyś był u mnie nawet minikonkurs - zwycięzca otrzymał... czekoladę.

...ale dzieciaki mu zjadły.

I to jest wyższość piwa.

:pa

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: wiking10 »

jarek-pol1 wygrał :)
jeżeli nie browar, można wskazać dowolnie wybrane dobro alkoholowo-spożywcze :P
a Dziadek w jakim był zgrupowaniu?
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: jarek-pol1 »

Zgr. "Sławbora" bat. "Miłosz", komp. "Ziuk", rejon działań "Śródmieście południe"
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: wiking10 »

a może posiadasz spisane wspomnienia?
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: White's Eclipse deep scan 14"

Post autor: jarek-pol1 »

Posiadam skrótowy opis całej walki dziadka, od września w obr. p.lot Bemowa potem mostu Poniatowskiego, później pawiak, ZWZ, powstanie. Z powstania mam mapę z zaznaczonymi kanałami, przejściami, barykadami i pozycjami obu stron rejonu ulicy Wiejskiej.
ODPOWIEDZ