White's Eclipse deep scan 14"
White's Eclipse deep scan 14"
Chcialbym zapytac sie o opinie na temat sondy Eclipse DeepScan 14" dla dfx. Czy warta jest zakupu? W tej chwili posiadam sonde WHITES SUPER 12" SPIDER COIL. Czy sa jakies duze roznice miedzy nimi?
Re: White's Eclipse deep scan 14"
W Listopadowym Odkrywcy jest test, w którym porównane są obie sondy pod względem zasięgu na różne przedmioty.
proscan
proscan
Re: White's Eclipse deep scan 14"
Ja już czytałem
Artykuł bbbardzo pouczający
i pokrywający się z moimi doświadczeniami jeśli chodzi o mozliwości cewek .... na moim DFX-ie
Polecem wszystkim !
Kumulus
i pokrywający się z moimi doświadczeniami jeśli chodzi o mozliwości cewek .... na moim DFX-ie
Polecem wszystkim !
Kumulus
Re: White's Eclipse deep scan 14"
witam.
tak w skrócie ogromnym:
1. 12" jeżeli dłubię rodzynki, bo wiem, że gdzieeeś tu są
2. 14" gdy latam, szczególnie po polach, i nie wiem, co chcę - nie tylko od życia
szybko, sprawnie, pokrycie terenu ok,
polecam
tak w skrócie ogromnym:
1. 12" jeżeli dłubię rodzynki, bo wiem, że gdzieeeś tu są
2. 14" gdy latam, szczególnie po polach, i nie wiem, co chcę - nie tylko od życia
szybko, sprawnie, pokrycie terenu ok,
polecam
Re: White's Eclipse deep scan 14"
kładzie się trawa, jeżyny już leżą...
18" detech... i skryty
"... ruszaj na Germańca,
ruszaj na Germańca,
jak do tańca..."
wybrany dowolnie browar dla tego, kto wskaże źródło cytatu
pozdr.
18" detech... i skryty
"... ruszaj na Germańca,
ruszaj na Germańca,
jak do tańca..."
wybrany dowolnie browar dla tego, kto wskaże źródło cytatu
pozdr.
Re: White's Eclipse deep scan 14"
Czterej Pancerni i pies
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: White's Eclipse deep scan 14"
Tekst Lao Che z Płyty "Powstanie Warszawskie" i jest to wiersz powstańczy.
Re: White's Eclipse deep scan 14"
Jarek zapewne ma rację.
Ale..
Przypominam sobie z komiksu o pancernych, na jakiejś potańcówce był taki napis: "do tańca jak na germańca", więc skojarzenia miał raczej dobre
proscan
Ale..
Przypominam sobie z komiksu o pancernych, na jakiejś potańcówce był taki napis: "do tańca jak na germańca", więc skojarzenia miał raczej dobre
proscan
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: White's Eclipse deep scan 14"
Powstanie... to z racji mojego dziadka ps."Motor"
jest mój konik.
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: White's Eclipse deep scan 14"
Ale mi "fajnie" gramatycznie wyszło
Na obiecaną nagrodę nie liczę...Pracuję w knajpie i mam dość swojego 
Re: White's Eclipse deep scan 14"
No ja też nie proponuję tutaj pica alkoholu
Kiedyś był u mnie nawet minikonkurs - zwycięzca otrzymał... czekoladę.
...ale dzieciaki mu zjadły.
I to jest wyższość piwa.
proscan
Kiedyś był u mnie nawet minikonkurs - zwycięzca otrzymał... czekoladę.
...ale dzieciaki mu zjadły.
I to jest wyższość piwa.
proscan
Re: White's Eclipse deep scan 14"
jarek-pol1 wygrał
jeżeli nie browar, można wskazać dowolnie wybrane dobro alkoholowo-spożywcze
a Dziadek w jakim był zgrupowaniu?
jeżeli nie browar, można wskazać dowolnie wybrane dobro alkoholowo-spożywcze
a Dziadek w jakim był zgrupowaniu?
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: White's Eclipse deep scan 14"
Zgr. "Sławbora" bat. "Miłosz", komp. "Ziuk", rejon działań "Śródmieście południe"
Re: White's Eclipse deep scan 14"
a może posiadasz spisane wspomnienia?
-
jarek-pol1
- Posty: 131
- Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
Re: White's Eclipse deep scan 14"
Posiadam skrótowy opis całej walki dziadka, od września w obr. p.lot Bemowa potem mostu Poniatowskiego, później pawiak, ZWZ, powstanie. Z powstania mam mapę z zaznaczonymi kanałami, przejściami, barykadami i pozycjami obu stron rejonu ulicy Wiejskiej.