Czy ktoś używa słuchawek dousznych (czy jak to się poprawnie nazywa) z regulacją głośności i dobrze działających z Tesoro ? Jeśli tak, to proszę o podanie pełnej nazwy, lub gdzie ewentualnie można je nabyć. Ja mam w domu dwie pary takich słuchawek różnych firm i niestety żadne nie działają poprawnie tj. można dźwięk zupełnie wyciszyć, a potem jest przeskok i jest bardzo głośno, tak że nie da się słuchać.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że najlepsze są profesjonalne słuchawki do wykrywaczy, ale kogo dziś w Polsce na nie stać ? Obecnie używam z Tejonem wynalazków zbliżonych do HD3030, ale w zeszłym sezonie używałem X-Terrki, w której była regulacja z poziomu wykrywacza i można było stosować w zasadzie dowolne słuchawki. A że się zimno zrobiło to fajnie by było wsadzić słuchawki do uszu i założyć czapkę.
Pozdrawiam i czekam na pomoc
