Modernizacja upgade Minelab Quattro
-
zdzichowina
- Posty: 3
- Rejestracja: śr lip 09, 2008 5:18 pm
Modernizacja upgade Minelab Quattro
Czy była by morzliwośc zastosowania procesora od Safari do Qattro . Chętnych na taką przeróbkię było by napewno dużo .
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Zanim odpowiem na to pytanie, to proszę wskazać 3 różnice w działaniu oprogramowania S-Q.
I nie liczyć ekranu powitalnego.
proscan
I nie liczyć ekranu powitalnego.
proscan
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Może S jest szybsze? Nie wziąłeś tego pod uwagę? Myślisz, że różnica jest tylko w kolorze farby wykrywacza i sondzie?
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Sonda jest inna. Ale to nie jest różnica w oprogramowaniu
A czy szybsze? Ja nie wiem. Może głębsze? Ja nie wiem. Może ma lepszą identyfikację? Ja nie wiem.
proscan
A czy szybsze? Ja nie wiem. Może głębsze? Ja nie wiem. Może ma lepszą identyfikację? Ja nie wiem.
proscan
-
marcinch1979
- Posty: 92
- Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
a ja wiem:
znacznie drozsze, a wystarczy tylko wymienic cewke na Pro
znacznie drozsze, a wystarczy tylko wymienic cewke na Pro
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Tak i ja przypuszczam. Chętnie bym sprawdził. Dla Odkrywcy mamy już gotowy test Quattro - brakuje tylko Sarafi do kompletu...
proscan
proscan
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Ja mam nową sondę jak by ktoś potrzebował 
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Na sprzedaż ? Za ?
proscan
proscan
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Do testów jak by była potrzebna( w sensie: mogę ją pożyczyć na kilka dni ) 
Ostatnio zmieniony pn lis 16, 2009 6:50 pm przez Witcher, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Modernizacja upgade Minelab Quattro
Hehe.
Jak będzie dostępny Safari, to i sonda będzie.
Ale dzięki serdeczne za gotowość do pomocy.
proscan
Jak będzie dostępny Safari, to i sonda będzie.
Ale dzięki serdeczne za gotowość do pomocy.
proscan