Podświetlenie XLT - uszkodzone
Podświetlenie XLT - uszkodzone
Niedawno nabyłem XLT niestety po przejściach. Podświetlenie jest uszkodzone - ma przebicie lub coś w tym stylu. Jest to folia EL (elektroluminescencyjna) o wym. 82 x 45 mm. Jeżeli ma ktoś oryginał lub jest w posiadaniu foli o tym wymiarze lub większym (podobno można przyciąć) to chętnie odkupię. Jeżeli wie ktoś jak to naprawić lub czym zastąpić proszę napisać.
Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone
Mogę odstąpić dobrą folię z uszkodzonego wyświetlacza.
Był Pan już moim klientem?
proscan
Był Pan już moim klientem?
proscan
Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone
Witam.
Nie byłem jeszcze Pan klientem. To mój pierwszy wykrywacz, dopiero zaczynam swoją przygodę.
Widzę, że szykują się większe zakupy
Trafiłem na cennik z instrukcjami. Na podświetlenie i styki oczywiście też jestem chętny. Proszę napisać co, za ile.
Pozdrawiam
Nie byłem jeszcze Pan klientem. To mój pierwszy wykrywacz, dopiero zaczynam swoją przygodę.
Widzę, że szykują się większe zakupy
Pozdrawiam
Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone
Zamówi Pan instrukcję, to styki i podświetlenie z demobilu dołączę gratis
proscan
proscan
Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone
i to się nazywa obsługa klienta przez duże "O"
Kumulus
Kumulus
Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone
Dziękuję bardzo! To wielki gest z Pana strony. W takim razie kontaktuje się na maila i zamawiam instrukcję. Ps. Nawet nie marzyłem o takim prezencie pod choinkę
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone
Bez przesady, że to taki wielki gest. Zawsze żałuję, że nie stać mnie na większe rozdawnictwo.
proscan
proscan