Podświetlenie XLT - uszkodzone

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
waldiosa
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 10, 2009 1:12 pm

Podświetlenie XLT - uszkodzone

Post autor: waldiosa »

Niedawno nabyłem XLT niestety po przejściach. Podświetlenie jest uszkodzone - ma przebicie lub coś w tym stylu. Jest to folia EL (elektroluminescencyjna) o wym. 82 x 45 mm. Jeżeli ma ktoś oryginał lub jest w posiadaniu foli o tym wymiarze lub większym (podobno można przyciąć) to chętnie odkupię. Jeżeli wie ktoś jak to naprawić lub czym zastąpić proszę napisać.
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone

Post autor: ProScan »

Mogę odstąpić dobrą folię z uszkodzonego wyświetlacza.

Był Pan już moim klientem?

:pa

proscan
waldiosa
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 10, 2009 1:12 pm

Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone

Post autor: waldiosa »

Witam.

Nie byłem jeszcze Pan klientem. To mój pierwszy wykrywacz, dopiero zaczynam swoją przygodę.

Widzę, że szykują się większe zakupy :) Trafiłem na cennik z instrukcjami. Na podświetlenie i styki oczywiście też jestem chętny. Proszę napisać co, za ile.

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone

Post autor: ProScan »

Zamówi Pan instrukcję, to styki i podświetlenie z demobilu dołączę gratis :-)

:pa

proscan
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone

Post autor: Kumulus »

i to się nazywa obsługa klienta przez duże "O"

=D>

Kumulus
waldiosa
Posty: 6
Rejestracja: czw gru 10, 2009 1:12 pm

Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone

Post autor: waldiosa »

Dziękuję bardzo! To wielki gest z Pana strony. W takim razie kontaktuje się na maila i zamawiam instrukcję. Ps. Nawet nie marzyłem o takim prezencie pod choinkę :D

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podświetlenie XLT - uszkodzone

Post autor: ProScan »

Bez przesady, że to taki wielki gest. Zawsze żałuję, że nie stać mnie na większe rozdawnictwo.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ