pro xl

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
ookon
Posty: 18
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 7:07 pm
Lokalizacja: Bochnia/Oslo

pro xl

Post autor: ookon »

witam.
Panie Proscanie.
mam problem z moim pro xl:mianowicie po jakimś czasie chodzenia z nim po lesie 1-2godzin zaczyna ''szaleć'',wskazówka lata od zera do 100 jak oszalała,strasznie robi się niestabilny,czasami pomaga on-off ale nie zawsze,ponowne strojenie tez nic nie pomaga.ostatnio po wyłączeniu go i po około 10 min ponownym włączeniu znowu to samo,wiem ze miał jakies kłopoty z sondą i obawiam się że padła już na dobre.sprzet był już u Pana 04.04.2006 i z opisu wynika że coś z tą sondą już wtedy się działo.mozna do Pana wysłać sprzęcik po Nowym Roku?pozdrawiam marcin
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: pro xl

Post autor: ProScan »

Witam,

Proszę podrzucić na email numer sprzętu (i nr cewki).

Zasilanie na 100% sprawne?

był już u Pana 04.04.2006 i z opisu wynika, że coś z tą sondą już wtedy się działo


Być może sonda będzie do wymiany :?:

:pa

proscan
ookon
Posty: 18
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 7:07 pm
Lokalizacja: Bochnia/Oslo

Re: pro xl

Post autor: ookon »

zasilanie 100% sprawne,nawet kupiłem nowe aku ale dalej to samo:(
nr-y wysłałem na maila
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: pro xl

Post autor: ProScan »

O tej sondzie dyskutowaliśmy tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1027

:pa

proscan
ookon
Posty: 18
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 7:07 pm
Lokalizacja: Bochnia/Oslo

Re: pro xl

Post autor: ookon »

czyli zostaje kupno nowej sondy?
ProScan
Właściciel
Posty: 8508
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: pro xl

Post autor: ProScan »

czyli zostaje kupno nowej sondy?


Innej sondy - nowej lub używanej.

:pa

proscan
ookon
Posty: 18
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 7:07 pm
Lokalizacja: Bochnia/Oslo

Re: pro xl

Post autor: ookon »

a więc szukam nowej sondy:(gdyby Pan miał taką to proszę o kontakt.pozdrawiam
ODPOWIEDZ