witam.
Panie Proscanie.
mam problem z moim pro xl:mianowicie po jakimś czasie chodzenia z nim po lesie 1-2godzin zaczyna ''szaleć'',wskazówka lata od zera do 100 jak oszalała,strasznie robi się niestabilny,czasami pomaga on-off ale nie zawsze,ponowne strojenie tez nic nie pomaga.ostatnio po wyłączeniu go i po około 10 min ponownym włączeniu znowu to samo,wiem ze miał jakies kłopoty z sondą i obawiam się że padła już na dobre.sprzet był już u Pana 04.04.2006 i z opisu wynika że coś z tą sondą już wtedy się działo.mozna do Pana wysłać sprzęcik po Nowym Roku?pozdrawiam marcin
pro xl
Re: pro xl
Witam,
Proszę podrzucić na email numer sprzętu (i nr cewki).
Zasilanie na 100% sprawne?
Być może sonda będzie do wymiany
proscan
Proszę podrzucić na email numer sprzętu (i nr cewki).
Zasilanie na 100% sprawne?
był już u Pana 04.04.2006 i z opisu wynika, że coś z tą sondą już wtedy się działo
Być może sonda będzie do wymiany
proscan
Re: pro xl
zasilanie 100% sprawne,nawet kupiłem nowe aku ale dalej to samo:(
nr-y wysłałem na maila
nr-y wysłałem na maila
Re: pro xl
czyli zostaje kupno nowej sondy?
Re: pro xl
czyli zostaje kupno nowej sondy?
Innej sondy - nowej lub używanej.
proscan
Re: pro xl
a więc szukam nowej sondy:(gdyby Pan miał taką to proszę o kontakt.pozdrawiam