Teknetics omega 8000

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: sten123 »

Nikogo na tym forum nie lobbuje żeby było jasne
Czym większa oferta na rynku to lepiej dla nas miłośników eksploracji
:D :pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: ProScan »

Nikogo na tym forum nie lobbuje żeby było jasne


Na tym forum nie - ale na forum PS jak najbardziej.

Czym większa oferta na rynku to lepiej


Zgadza się i dlatego zawsze zachęcałem i zachęcam wszystkich (w tym dealerów) do informowania o nowościach.

Jeśli kolego Stein jesteś sprzedawcą lub kimś związanym ze sprzedażą to proszę dać znać.

:pa

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: jarek-pol1 »

Pan Piotr jest czujny jak Yoda w obliczu "ciemnej strony mocy".

Jakość tego forum i informacji w nim zawartych jest bardzo wysoka, głównie z powodu "jasności intencji" i obiektywizmu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: ProScan »

Panie Jarku - traktuję Pana wpis w kategoriach humorystycznych. Ale proszę nie dawać amunicji matołkom, którzy gotowi Pana obrazić za uprawianie "kultu jednostki".

:)

proscan
jarek-pol1
Posty: 131
Rejestracja: pt wrz 11, 2009 3:38 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: jarek-pol1 »

Nie jestem tu bo Pana lubię, nawet się nie znamy...
Treść, to jest lep :smt024

To nie jest żart. Utrzymać obiektywizm i poziom miejsca, gdzie każdy może się wymądrzać, jest trudne i przez wielu krzykaczy może być określane jako dyktatura! Pracuję w barze a to wcale nie jest "daleko"...Też w pewien sposób moderuję :D
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: Lamina »

sten123 pisze:Jak nie słychać to znaczy że się nikt nie żali

Całom partie teknetics sprzedał pan z TALC...została tylko jedna na allegro
ale daje on gwarancje tylko 2 lata nie wiem czemu jak wszędzie jest 5 lat
cewka 11''dd do niej to wydatek 600zł

http://www.allegromat.pl/aukcja48262


z ta aukcja nie mamy nic wspólnego . na wszystkie tekneticsy dajemy 5 lat gwarancji.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: Lamina »

ProScan pisze:Czy kolega sten123 i adamusmed z forum PS to ta sama osoba?

Ładnie to taką reklamę robić?

http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... 9&start=24

Polecam wszystkim teknetics omega 8000 i cewka 11''dd
Prawdziwy demon głębokości i jest barzo szybki
moim ziomalom wychodzą gały jak smigam z nim i wywalam fanty i tyle ...
Mało jest o nim na razie bo w Polsce jest ok 20 sztuk
Między innymi ja jestem jego szczęśliwym posiadaczem
Talcomp ściąga nową partie i ta gwarancja na 5 lat !!!

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2019


Tutaj odniosłem wrażenie, że kolega dopiero się rozgląda, a wygląda to teraz na jakąś ukrytą formę promocji?

Jeśli Talcomp lub któryś z jego sprzedawców chce tutaj zaprezentować ten detektor, to może to robić do woli. Tylko proszę to robić tak, żeby intencje były jasne.

:pa

proscan


to na pewno nikt z mojej firmy, z partnerow ktorzy do tej pory brali tekneticsy tez nie sadze zeby to byl ktokolwiek.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: Lamina »

co do zasiegow omega 8000 to powiem co mi przekazaj jeden z moich klientow.

jego znajomy ma T2 zwykle.
on ma omege i dokupił do niej cewke 11"dd.
w powietrzu T2 jest zauwazalnie mocniejsze ale w codziennej eksloatacji zasiegi ponoc sa bardzo podobne (dla cewki 11"dd)
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: sten123 »

filmek z testu powietrznego O8

http://www.youtube.com/watch?v=8dM4hphZ24E =D>
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: sten123 »

a i ten komentarz pod moim nickiem nie jest prawdziwy proszę go wymazać
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: ProScan »

Nierozpoznany do końca lobbysta


To (był) prawdziwy opis. Lobbować można także nieświadomie.

Teraz już prawie na pewno wiem, że nie jest Pan związany z żadnym sprzedawcą, więc opis zmienię, ale dopóki tego nie wiedziałem, to z dużą podejrzliwością przyglądałem się pańskiemu wyjątkowemu entuzjazmowi odnośnie wyrobów Tekneticsa.

I prosimy o więcej opisów z pierwszej ręki!

:pa

proscan
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: sten123 »

Powietrzny test T2 znalazłem tylko taki

http://www.youtube.com/watch?v=YLRI4l92 ... L&index=27

Może Pan coś wrzucić (najlepiej filmek) :D

:pa
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: ProScan »

Ale to jest wątek o Omedze, więc nie widzę sensu po co ten link się tutaj miał znaleźć.

:pa

proscan
sten123
Ponadnormatywny entuzjasta Tekneticsów
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 29, 2009 3:16 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: sten123 »

Odnośnie tematu kolejny domowy powietrzny test O8

http://www.youtube.com/watch?v=BTftPO-KfmI =D>
lukinni
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 18, 2010 6:44 pm

Re: Teknetics omega 8000

Post autor: lukinni »

Czy kolega proscan miał możliwość tesowania OMEGI? albo co by powiedział na testy na łamach np. czasopisma Odkrywcy
ODPOWIEDZ