Fajane pomysły:
- GPS data logger
- możliwość samodzielnych aktualizacji firmware (nie to co w T2)
Co do reszty, nie znam się na tego typu wykrywaczach w ogóle. Wygląda na solidnie wykonany. A stelaż do chodzie z tradycyjną, okrągłą sondą, jest chyba od Tesoro
