
Teknetics G2
Teknetics G2
jak w tytule, lekko zmodyfikowany fisher GoldBug ale z cewka 11"DD


Re: Teknetics G2
Ciekawe. Podobny do Gammy.
Dzięki za info.
proscan
Dzięki za info.
proscan
Re: Teknetics G2
mysle ze bardziej do omegi, z ta roznica ze ma zamienione AT z disriminate i pokretlo zamiast pelnic role dyskryminacji w tym trybie, pelni funkcje TRESHOLD w trybie AT. czyli max w lewo tutaj jest dyskriminacja zmieniana potem przyciskami, a po "kliknieciu pokretla jest AT w koncu z regulowanym tresholdem. lewe pokretlo po staremu on/off i czulosc, pod przyciskiem pinpoint dodatkowo ground grab
brak NOTCH bo nie ma identyfikacji kategoriami tylko cyfrowo, ponoc jeszcze szybsze dzialanie i selektywnosc wiesza dzieki drugiemu procesorowi sygnalowemu.... tyle podal mi producent, wiecej bede wiedzial pod koniec kwietnia jak bede mial w rekach.
detektor ewidentnie dla osob chodzacych w trybie allmetal (auto tune AT). mysle ze dzieki czestotliwosci powinien miec lepsza identyfikacje (bardziej powtarzalną ) i sporo większa czulosc na drobny kolorek.
brak NOTCH bo nie ma identyfikacji kategoriami tylko cyfrowo, ponoc jeszcze szybsze dzialanie i selektywnosc wiesza dzieki drugiemu procesorowi sygnalowemu.... tyle podal mi producent, wiecej bede wiedzial pod koniec kwietnia jak bede mial w rekach.
detektor ewidentnie dla osob chodzacych w trybie allmetal (auto tune AT). mysle ze dzieki czestotliwosci powinien miec lepsza identyfikacje (bardziej powtarzalną ) i sporo większa czulosc na drobny kolorek.
Re: Teknetics G2
Tak - oczywiście do Omegi, tej z po krętełkami.
To że nie ma Notch uważam za zaletę - w naszych warunkach funkcja ta jest w 95% przypadków niepotrzebna. Wysoka (modna ostatnio) częstotliwość to większy spadek w gruncie, ale na powierzchniowe drobiazgi powinno być dobre. Ciekawe jak z separacją żelaza. Z tego co zrozumiałem dyskryminacja jest ustawiana skokowo - to nie za dobrze - ale ciekawe w jakim zakresie i z jakim skokiem.
proscan
To że nie ma Notch uważam za zaletę - w naszych warunkach funkcja ta jest w 95% przypadków niepotrzebna. Wysoka (modna ostatnio) częstotliwość to większy spadek w gruncie, ale na powierzchniowe drobiazgi powinno być dobre. Ciekawe jak z separacją żelaza. Z tego co zrozumiałem dyskryminacja jest ustawiana skokowo - to nie za dobrze - ale ciekawe w jakim zakresie i z jakim skokiem.
proscan
Re: Teknetics G2
raczej nie skokowa tylko plynnie od 0-99.
skokowo jest podzielona na segmentu (czyba po 5 dla 1 segmentu czyli w sumie 20 segmentow). mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja.

skokowo jest podzielona na segmentu (czyba po 5 dla 1 segmentu czyli w sumie 20 segmentow). mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja.
Re: Teknetics G2
OK - w takim razie odnotowujemy pojawienie się kolejnego Teknetiksa na rynku, a dalsze dywagowanie zostawimy sobie na czas, gdy będziemy znali więcej szczegółów.
proscan
proscan
Re: Teknetics G2
Wiadomo już coś więcej ?
jak sobie radzi w porównaniu z Omegą ? 
Re: Teknetics G2
Nie mam pewności czy on jest w sprzedaży. W jednym ze sklepów napisali:
Teknetics G2 Metal Detector with 11" DD (New for 2010 - Now Accepting Pre-Orders)
Czyli zbierają zapisy
proscan
Teknetics G2 Metal Detector with 11" DD (New for 2010 - Now Accepting Pre-Orders)
Czyli zbierają zapisy
proscan
Re: Teknetics G2
Lamina Nie Mar 21, 2010 7:51 pm:
"mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja."

"mysle ze watek bedzie aktualny za kilka tygodni jak juz bedzie sprzet w rece i mozliwosc sprawdzenia co i jak z instrukcja."
Re: Teknetics G2
Czyli kolega zakłada, że Lamina go już ma i że przetestował.
Myślę że to całkowite błędne założenie.
proscan
Myślę że to całkowite błędne założenie.
proscan
Re: Teknetics G2
nic nie zakładam, pytam 
Re: Teknetics G2
Ja za to zakładam, że kolega Lamina, będąc sprzedawcą wykrywaczy Teknetics, nie omieszkałby wykorzystać tego miejsca do zaprezentowania nowego sprzętu - gdyby coś wiedział.
Do czego zachęcam każdego, kto ma jakieś informacje na temat dowolnej nowości na rynku wykrywaczy.
Trochę jałowo się zrobiło
Milknę zatem i czekamy na wieści.
proscan
Do czego zachęcam każdego, kto ma jakieś informacje na temat dowolnej nowości na rynku wykrywaczy.
Trochę jałowo się zrobiło
Milknę zatem i czekamy na wieści.
proscan
Re: Teknetics G2
niestety musimy jeszcze poczekac, premiera przesunieta na czerwiec/lipiec.
ptaszki donosily o dodaniu dodatkowej czestotliwosci... ale ja bym na to specjalnie nie liczyl.
ptaszki donosily o dodaniu dodatkowej czestotliwosci... ale ja bym na to specjalnie nie liczyl.
Re: Teknetics G2
ProScan pisze:Nie mam pewności czy on jest w sprzedaży. W jednym ze sklepów napisali:
Teknetics G2 Metal Detector with 11" DD (New for 2010 - Now Accepting Pre-Orders)
Czyli zbierają zapisy![]()
proscan
i powodzenia im zycze....... klientow tak w balona robic.... mial byc w kwietniu wiec ci co zaplacili i zapisali sie maja czas oczekiwania jak na samochod na zamowienie
Re: Teknetics G2
Ja widzę G2 jest już w Polsce (ale być może znowu wyemigruje...)
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... SS:US:1123
proscan
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... SS:US:1123
proscan