Pozdrawiam
na Geotech pojawil sie temat,ze ktos w Bulgarii robi reczne strojenie do gruntu dla Exa.Pisze ze w Exp. jest ustawienie gruntu fixowane a nie automatyczne.Na obudowe dodaje sie potencjometr i po strojeniu zasiegi w normalnym gruntcie sa lepsze.
Nie rozkreczalem swojego Exa,ale myszle ze powinien byc jakis trimer wewnętrzny na nastawienie gruntu.
Czy jest prawddziwe albo to bajka Piotr?
Minelab Explorer - manualne strojenie gruntu
Re: Minelab Explorer - manualne strojenie gruntu
Witam,
W Explorerze Ground Balance jest realizowany poprzez odejmowanie sygnałów z różnych częstotliwości, więc manualne strojenie nie jest możliwe. Pewnie coś innego można regulować (np. wzmocnienie jakiegoś stopnia wzmacniacza?)
proscan
W Explorerze Ground Balance jest realizowany poprzez odejmowanie sygnałów z różnych częstotliwości, więc manualne strojenie nie jest możliwe. Pewnie coś innego można regulować (np. wzmocnienie jakiegoś stopnia wzmacniacza?)
proscan