Garrett AT Pro

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Garrett AT Pro

Post autor: SiD »

Wprowadzenie wodoodporności musi pociągnąć za sobą konieczne zmiany, jak choćby zmiany wtyków i zastosowanie dedykowanych wtyków. Mimo wszystko, myślę, że warto. Nie ma innego wykrywacza na rynku który byłby na tyle lekki i na tyle wodoodporny, żeby nadawać się jednocześnie do szukania na lądzie i w wodzie.

Nie znaczy od razu, że to będzie wykrywacz dla każdego.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Garrett AT Pro

Post autor: Lamina »

pomysl jest bardzo dobry.... mysle tylko ze powinien byc to nastepca GTI2500 a nie polsrodek.... zajmuje sie garrettami od 10 lat.... lubie te urzadzenia.... ale ich polityka mnie dobija.. AT PRO bedzie bardzo fajnym sprzetem i jedyne co bedzie do zarzucenia to slabe możliwosci rozbudowy.... i ciagly serwis wtyczek od sluchawek... i pewnie od cewek tez. dodatkowo 3 rodzaj cewek (seria do gti, seria do AT PRO i seria do innych detektorow) nie ulatwi sprawy..
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Garrett AT Pro

Post autor: SiD »

Ja mam nadzieję, że następca GTI 2500 zaskoczy nas jeszcze bardziej i oby niedługo. Niech pokarzą na co ich stać i wypuszczą wykrywacz mogący konkurować z Spectrą V3 i Deusem, jak dorzucą wodoodporność i ocenianie wielkości przedmiotu, to będzie ciekawie.

Tymczasem wiadomo, że wykrywacze z niskiej i średniej półki sprzedają się najlepiej. Poza tym widać zmiany w dobrym kierunki, czyli ID liczbowe i strojenie do gruntu nie tylko w najwyższych modelach. Wreszcie!
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Garrett AT Pro

Post autor: Lamina »

o konkurowaniu z deusem nie bede sie wypowiadal.... jak go skoncza to tak.
Spectra V3 super sprzet z wodotryskami i masa odpowiednia do tych wodotryskow, parametry ma fajne i spectra i deus ale mam nadzieje ze garrett w ta strone nie bedzie sie pchal.... (lcd kolorowy... rozne zrodla zasilania) nastepca gti to powinno byc takie AT PRO z trybem statycznym i pelna konfigowalnosci dla usera, najlepiej przez PC... mozliwosc ustawienia tonow dla kazdego zakresu, wgrywanie wlasnych programow... po prostu sprzet dla ludzi ktorzy wiedza czego chca i co potrzebuja a nie dla takich ktorzy chca miec najdrozszy detektor.
idealem by bylo rozwiniecie detektora na bazie ich wykrywacza min. dodanie lcd i szybkiego procesora do pracy w trybie dynamicznym.
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Garrett AT Pro

Post autor: KrisssK »

SiD pisze:Poza tym widać zmiany w dobrym kierunki, czyli ID liczbowe i strojenie do gruntu
a regulacja głośności? Nie ma?!
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Garrett AT Pro

Post autor: Lamina »

nie... i obawiam sie ze raczej nie bedzie to dodatek preferowany przez producentow... wszyscy powoli stawiaja na sluchawki.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett AT Pro

Post autor: ProScan »

Link otrzymany od użytkownika forum:

http://mashdetectors.com/mashdetectors/AT_PRO.html
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Garrett AT Pro

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:Mój strzał: 2,5 tys. u nas.

U nich retail ma być 700 USD

:pa

proscan


strzał prawie w 10 :)
http://www.viking.waw.pl/hobby_.php?id= ... ucent_id=4

dzisiaj byłem w Vikingu (delegacja w Stolycy) i miałem w łapkach tego Garretta. Zasięg w powietrzu zdecydowanie większy niż ACE. Dość fajny, przejrzysty sposób regulacji parametrów. Szersza skala identyfikacji żelaza. To tak na szybko na co zwróciłem uwagę. Wizualnie sprawił na mnie bardzo dobre wrażenie. Elektronika i podłokietnik w kolorze czarnym - dla mnie to zaleta.
Sprzedawany jest jest w komplecie ze słuchawkami ale nie są to słuchawki wodoodporne - tych na razie brak w ofercie.

No ale cóż - wydaje mi sie ze 2599zł to dość wysoka cena.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett AT Pro

Post autor: ProScan »

Dzięki za relację.

Sprzedawany jest jest w komplecie ze słuchawkami, ale nie są to słuchawki wodoodporne - tych na razie brak w ofercie.


Te słuchawki mnie męczą. Rozumiem, że są to zwykłe słuchawki, tyle że z wodoodpornym wtykiem?

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Garrett AT Pro

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:Te słuchawki mnie męczą. Rozumiem, że są to zwykłe słuchawki, tyle że z wodoodpornym wtykiem?

tak, zwykłe słuchawki z wodoopornym wtykiem. Wodoodporna też jest klapka zamykająca przedział baterii.
Miałem mało czasu i tylko tak pobieżnie przyjrzałem się temu AT ale tak jak mówię - pierwsze wrażenie zrobił bardzo dobre. Do łażenia po bajorkach, brodzenie w wodzie to te słuchawki w zupełności wystarczą.
Brak obawy w takich warunkach o zalanie/zachlapanie elektroniki - to naprawdę komfort.
HUBAL
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 13, 2010 7:22 am

Re: Garrett AT Pro

Post autor: HUBAL »

Dzisiaj dostałem nowego Garretta,nie robiłem testów powietrznych (jest ich sporo w internecie) ale od razu pojechałem nad morze.
Przepraszam za jakość filmików.


http://www.koszalineksploracja.tnb.pl/f ... ead_id=920
anRO
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: Garrett AT Pro

Post autor: anRO »

Nie wiem czy się mylę,ale wygląda ze jest jakaś wersja z głośnikiem. http://www.youtube.com/watch?v=KOSmI9AO ... re=related
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett AT Pro

Post autor: ProScan »

Wydaje się, że jest to standard. W jaki sposób zapewnili słyszalność i wodoodporność - nie wiem.

:pa

proscan
anRO
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: Garrett AT Pro

Post autor: anRO »

No tak ,samo logiczne myślenie nie wystarczy.W takim razie przejściówki na zwykłe słuchawki nie zrobią bo po co.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett AT Pro

Post autor: ProScan »

Jak rynek wytworzy cieśninie, to zrobią. Albo ktoś inny zrobi.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ