Teknetics T2 nowa cewka

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: Lamina »

za kilka mam nadzieje tygodni bedzie nowa cewka do T2 ... wielka... 15" jak tylko beda nowe info dam znac.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: ProScan »

NEL ?
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: zdzichu »

Raczej nie , bardziej wyrób markowy :D jest spore ciśnienie z tymi Nel i trzeba pracować nad czymś mocniejszym
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: ProScan »

Czyli KONTRA-NEL.

:)

proscan
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: zdzichu »

D.J poczuł jak to dział , ciekawe że wszystkie posty odnośnie tych cewek zaczęły znikać z markowego forum Findmall
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: Lamina »

cewka oryginalna Teknetics wczoraj dostalem potwierdzenie od producenta ze:
"....Our new 15 inch coil for the t2 is superior in depth and performance. We should have them available for you soon....."
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: liberty1212 »

Lamina jesteś dystrybutorem to powiedz mi czy będą także nowe cewki do Serii greckiej Teknetics szczególnie Omegi bo jak narazie to Nel przegoniło Tekneticsowe 11 DD i jestem ciekaw czy będzie odpowiedź ze strony DJ i jego inżynierów.
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: Lamina »

znajac tekneticsa to pewnie dosc szybko zmodyfikuja ja pod serie grecka... co do cewek nel.... mialem nawet nimi handlować .... ale teknetics testował te cewki i twierdza ze mocno obciażaja elektronike detektora i nie ma mowy zeby utrzymac 5 lat gwarancji.... nie wiem ile w tym prawdy ale takie jest ich stanowisko.
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: liberty1212 »

Moim prywatnym zdaniem to bojaźń przed konkurencją każe im stawiać takie tezy. Brak jednoznacznych przeciwwskazań co do Nela. Poprostu nie chcą się przyznać że inni też potrafią zrobić pożądne cewki.
Jeśli pojawią się jakieś nowości nie omieszkaj nas o tym poinformować. Dzięki i pozdrawiam
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: Lamina »

moze byc tak jak piszesz....
na razie nie ma co bic piany..... bede mial cewke w rekach to dam znac co i jak.... o cenie oczywiscie tez poinformuje :)
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: liberty1212 »

A czy to nie jest ta cewka 15" o której tu mówiono?
http://www.kellycodetectors.com/accesso ... hcoils.htm
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: Lamina »

ale tam jest tylko stara cewka 14" do starego gold bug'a oraz cewka 15" elipsa niezaleznego producenta SEF, cewki teknetics 15" nie ma na tej liscie.
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: liberty1212 »

wybacz faktycznie palnąłem gafę :oops:
a jeżeli jesteśmy już przy sefach czy są cewki do Omegi
bo jakoś nie zauważyłem ale może coś mi umknęło
Lamina
Sprzedawca
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: Lamina »

tak robia cewki do omegi... ewentualnie mozna brac od f5 i przelutowac wtyczke.
ale te cewki sa dziwnie podobne do NEL.... mysle ze to ten sam producent pod inna nazwa.
liberty1212
Posty: 16
Rejestracja: sob paź 09, 2010 8:46 am

Re: Teknetics T2 nowa cewka

Post autor: liberty1212 »

a możesz dać mi jakiś namiar bo naprawdę nic nie znalazłem
a skoro mówisz o nelu że niezbyt kompatybilny to sef z pewnością przejdzie
ODPOWIEDZ