Huzar

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
kamilen444
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 12:11 pm

Huzar

Post autor: kamilen444 »

Potrzebuję wszelkie informacje ( WSZYSTKO) o tym wykrywaczu. W miarę szybko. Pozdrawiam. Napiszcie.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Huzar

Post autor: ProScan »

To wykrywacz nieistniejącej firmy Geodedector/Geoscan z Żyrzyna.

Serwisu brak - o czym dowiaduję się od załamanych klientów, którzy próbują u mnie tego typu wynalazki naprawiać. Oczywiście odmawiam.

Co do konstrukcji, to domyślam się, że jest to klon Fishera VLF 555.

Dla desperatów lub kogoś, kto sam będzie sobie potrafił przy tym pogrzebać.

:pa

proscan
kamilen444
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 12:11 pm

Re: Huzar

Post autor: kamilen444 »

Nadal proszę o informacje to chyba statyk jest sprzedawany z większą i małą cewką czy mała cewka nada się na pola. Jestem desperatem. :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Huzar

Post autor: ProScan »

Statyk - jak każdy klon 555.

Cewka na pola? Do orania? Czy do szukania? Jeśli szukania, to czego?
Na monety - bardzo wątpię. Te 200zł pójdzie w błoto.

:pa

proscan
kamilen444
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 12:11 pm

Re: Huzar

Post autor: kamilen444 »

Do monet i drobiazgów.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Huzar

Post autor: ProScan »

Nie nadaje się raczej. To będzie męczarnia.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Huzar

Post autor: ProScan »

No i poszedł za 275zł (plus przesyłka).

http://www.allegromat.pl/aukcja77564

:m

proscan
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Huzar

Post autor: Witcher »

Wygląda jak mój Denarius po face liftingu :smt077
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Huzar

Post autor: ProScan »

Grupa "puławska" tak właśnie działa: jeden schemat skopiowany z zachodniego wykrywacza przerabiany na różne wersje. A wszystko to jeden szajs.

:pa

proscan
kamilen444
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 13, 2011 12:11 pm

Re: Huzar

Post autor: kamilen444 »

Bo wszystko co polskie to jeden szajs co nie a za tyle to ma choc dyskryminacje. Nie obstaje za huzarem ale nie kazdego stac na dobry zachodni sprzęt. Sam bym chciał minelaba xterrę a co z tych marzeń.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Huzar

Post autor: ProScan »

Polskie to jest tylko wykonanie i materiały - reszta to amerykańska zrzynka.

Takie dziadostwo istnieje i będzie istnieć, bo jak widać klientów nie brakuje.

Szkoda że kolega nie może posłuchać lamentów jakie mi tu ludzie do słuchawki wylewają, gdy nie mają gdzie tego naprawić.

Polak głupi przed i po szkodzie.

300zł poszło komuś w błoto (bo na więcej nie było go stać).

:pa

proscan
Jagerek
Posty: 74
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 5:19 pm

Re: Huzar

Post autor: Jagerek »

ProScan pisze:Grupa "puławska" tak właśnie działa: jeden schemat skopiowany z zachodniego wykrywacza przerabiany na różne wersje. A wszystko to jeden szajs.

:pa

proscan



Wszystko? Nie powiedziałbym. Salamandra produkcji pana Grzegorza prezentuje bardzo wysoki poziom... Znam sporo osób co działają na tym sprzęcie już spory czas i nikt nie narzeka. Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka...
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Huzar

Post autor: ProScan »

Proszę podać publicznie dane tego Pana - chętnie dopiszę go do listy producentów na mojej stronie.

A zdania swojego nie zmieniam. Moje zdanie i moje prawo.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ