Fisher F 75 - problem
Re: Fisher F 75 - problem
Witam,
Sprzęt dotarł. Sonda jest nastrojona źle, aczkolwiek widziałem gorsze przypadki.
Jest także nieszczelna.
Sprzęt dotarł. Sonda jest nastrojona źle, aczkolwiek widziałem gorsze przypadki.
Jest także nieszczelna.
Re: Fisher F 75 - problem
uuuu nieszczelna
a ja ją wodą myłem jednak ta linia produkcyjna w Chinach odbija się na jakości
da się z tym coś zrobić
da się z tym coś zrobić
Re: Fisher F 75 - problem
Zrobić się da - a jaki będzie efekt? Zobaczymy.
proscan
proscan
Re: Fisher F 75 - problem
Witam
Proszę się nie śpieszyć z f 75 na spokojnie może Pan wysłać po niedzieli
Proszę się nie śpieszyć z f 75 na spokojnie może Pan wysłać po niedzieli

Re: Fisher F 75 - problem
Sprzęt jest w zasadzie gotowy -klej się suszy.
proscan
proscan
Re: Fisher F 75 - problem
super
ale proszę wysłać w poniedziałek za pobraniem bo nie chciał bym że by walał się na poczcie przez weeked.
ale proszę wysłać w poniedziałek za pobraniem bo nie chciał bym że by walał się na poczcie przez weeked.Re: Fisher F 75 - problem
Proszę dać znać, czy po strojeniu, doszczelnianiu działa lepiej (czy wycieczka się nie opłaciła).
proscan
proscan
Re: Fisher F 75 - problem
ok ale widzę że już jest lepiej
zobacze w terenie 
zobacze w terenie 
Re: Fisher F 75 - problem
Jeśli w pomieszczeniu jest mniej zakłóceń, to w terenie może być tylko lepiej.
proscan
proscan
Re: Fisher F 75 - problem
mam pytanie czy te nie dostrojone cewki zdarzają się częściej w F75se czy w wersji F75ltd? Zamówiłem nowego ltd w usa i trochę mnie to zmartwiło co tutaj przeczytałem,mocno bym się zastanowił teraz przed zakupem,ale mam nadzieję że będzie ok. Może w innych modelach fishera też sie zdarzają takie przypadki?Widywałem już cewki f4 i f5 uszczelniane silikonem przy wejściu kabla.
Re: Fisher F 75 - problem
F75 i F75 ltd mają te same sondy.
proscan
proscan
Re: Fisher F 75 - problem
wczoraj dwie godziny w terenie i super stabilny ale dziś zostawiłem go w samochodzie na słońcu
i jak go włączyłem dyskoteka
po odłączeniu cewki przestaje wariować.
Po godzinie w cieniu uspokoil się ale nie działa tak jak wczoraj są zakłucenia czy to normale
i jak go włączyłem dyskoteka
po odłączeniu cewki przestaje wariować.
Po godzinie w cieniu uspokoil się ale nie działa tak jak wczoraj są zakłucenia czy to normale
Re: Fisher F 75 - problem
ale dziś zostawiłem go w samochodzie na słońcu
Czarna obudowa, wysoka temperatura - to może rozwalić każdą sondę.
Jeśli od temperatury nastąpiło jakieś odkształcenie, to nic dziwnego że strojenie nie jest już idealne.
proscan
Re: Fisher F 75 - problem
Nie widzę żadnych odkształceń ani przebarwień za krótko była na słońcu , czy w srodku SONDY coś mogło sie roztopić ?
Aż tak tragicznie to nie jest ale było lepiej brrr
Aż tak tragicznie to nie jest ale było lepiej brrr
Re: Fisher F 75 - problem
Roztopić raczej nie, ale każdy materiał ma swoje współczynniki rozszerzalności termicznej - coś mogło się przemieścić, rozciągnąć etc.
Pewnie z temperaturą będzie to pływać.
proscan
Pewnie z temperaturą będzie to pływać.
proscan