NOwe cewki detech 13"

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
ODPOWIEDZ
zdzichu
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

NOwe cewki detech 13"

Post autor: zdzichu »

Pokazały sie nowe cewki Detech , wyglądem i technologią prawie przypominają żywcem zerznięte z Nela12X13" tylko kolorek inny :P ciekawe jak będą wyglądać relacje cenowe i wydajność
http://www.detech-metaldetectors.com/co ... -coil.html
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: ProScan »

zerznięte z Nela12X13"


Jak dla mnie Minelab FBS Pro Coil była pierwsza. Zarówno NEL jak i DETECH to odtwórcy. Detech pierwszy użył natomiast korpusu odzwierciedlającego kształt uzwojeń (tzw "motylek").

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:pa

proscan
Pawel77
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 12, 2008 7:24 pm

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: Pawel77 »

Witam, gdzie mozna kupic taka cewke do V3i
PartyzantPL
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: PartyzantPL »

Np tu http://www.nuggets.at/DETECH-ULTIMATE-D ... -SuchSpule , ja kupiłem tam swojego sefa 2,5 dnia i kurier DPD był pod moimi drzwiami i ceny dobre, przesyłka powyżej 100 euro gratis.
talgo
Posty: 31
Rejestracja: wt mar 15, 2011 7:55 pm

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: talgo »

na alle są po 600zł a taniej jak się kupuje poza allegro bo sprzedający nie dolicza prowizji allegro.
Czyli można jeszcze gdzieś wyrwać taniej jeżeli jeszcze na nich zarabia
Pawel77
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 12, 2008 7:24 pm

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: Pawel77 »

Dziękuje za podanie linku do strony , cewka w drodze
PartyzantPL
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: PartyzantPL »

Tak tylko na allegro podana jest cena za sef tą najmniejszą i dość długi czas realizacji zamówienia, mnie wyszedł sef 10x12 wersja biała do spectry za ok 566zł z przesyłką i jak zamówiłem ją wieczorem w niedzielę, to rano w środę miałem w Polsce. ( DPD )

P.S. Daj znać jak się zachowuje ta 13" w V3???, ja z sefa jestem bardzo zadowolony.
Kumulus
Posty: 143
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: Kumulus »

Nie wiem co austriacki dealer sprzedaje ale cewka ULTIMATE 13" nawet na stronie producenta nie jest dedykowana do serii Spectra :
http://www.detech-metaldetectors.com/pr ... -coil.html

28.04.2012 roku, na moje pytanie kiedy będzie produkowana ww cewka do wykrywaczy serii Spectra , producent udzielił mi takiej oto odpowiedzi :
"Detech 13 "ULTIMATE COIL for V3i not be produced!
Maybe in 2013"

więc istnieje duże prawdopodobieństwo że cewki sprzedawane są nieco "na wyrost" i nie będą poprawnie działać na trzech częstotliwościach. Mam nadzieję że się mylę :?

:pa

Kumulus
PartyzantPL
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: PartyzantPL »

Kolega sprawdzi to zobaczymy, ja dlatego kupiłem SEF 10x12 wersję białą specjalnie dla V3 V3i VX3 i nie narzekam. Działać będzie na pewno tylko jak i czy poprawnie na wszystkich częstotliwościach? Zobaczymy.
Pawel77
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 12, 2008 7:24 pm

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: Pawel77 »

Witam, cewka dotarła , karton mocno uszkodzony ale cewka działa , w powietrzu osiągi piorunujące , jutro wyjdę w pola , po spacerze opisze wrażenia z wypadu
PartyzantPL
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: PartyzantPL »

U mnie wszystko było ok. karton cały i cewka też, to zależy na kogo trafi przesyłka po drodze, ja kiedyś kupiłem w UK MXT300 i dhl nie obchodził się z przesyłką gładko, obudowa wyświetlacza zrobiła w pudle dziurę ale też przeżył i wszystko było ok:)

Daj znać jak ceweczka w terenie, Pozdro. Krzychu.
tom_23
Posty: 35
Rejestracja: śr wrz 05, 2007 3:01 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: tom_23 »

może ktoś już porównywał tego detecha ze standardową 9,5' na mxt
hanss1000
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 03, 2012 10:37 pm
Lokalizacja: miasto Świętej Wieży

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: hanss1000 »

Panowie i jak Wam z tymi cewkami do Spectry idzie? :lol:
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: NOwe cewki detech 13"

Post autor: wiking10 »

Witam serdecznie.
Panowie Pawel77 i PartyzantPL podzielcie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie zakupionej sondy.
pozdr.
ODPOWIEDZ