http://www.detech-metaldetectors.com/co ... -coil.html
NOwe cewki detech 13"
NOwe cewki detech 13"
Pokazały sie nowe cewki Detech , wyglądem i technologią prawie przypominają żywcem zerznięte z Nela12X13" tylko kolorek inny
ciekawe jak będą wyglądać relacje cenowe i wydajność
http://www.detech-metaldetectors.com/co ... -coil.html
http://www.detech-metaldetectors.com/co ... -coil.html
Re: NOwe cewki detech 13"
zerznięte z Nela12X13"
Jak dla mnie Minelab FBS Pro Coil była pierwsza. Zarówno NEL jak i DETECH to odtwórcy. Detech pierwszy użył natomiast korpusu odzwierciedlającego kształt uzwojeń (tzw "motylek").
proscan
Re: NOwe cewki detech 13"
Witam, gdzie mozna kupic taka cewke do V3i
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: NOwe cewki detech 13"
Np tu http://www.nuggets.at/DETECH-ULTIMATE-D ... -SuchSpule , ja kupiłem tam swojego sefa 2,5 dnia i kurier DPD był pod moimi drzwiami i ceny dobre, przesyłka powyżej 100 euro gratis.
Re: NOwe cewki detech 13"
na alle są po 600zł a taniej jak się kupuje poza allegro bo sprzedający nie dolicza prowizji allegro.
Czyli można jeszcze gdzieś wyrwać taniej jeżeli jeszcze na nich zarabia
Czyli można jeszcze gdzieś wyrwać taniej jeżeli jeszcze na nich zarabia
Re: NOwe cewki detech 13"
Dziękuje za podanie linku do strony , cewka w drodze
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: NOwe cewki detech 13"
Tak tylko na allegro podana jest cena za sef tą najmniejszą i dość długi czas realizacji zamówienia, mnie wyszedł sef 10x12 wersja biała do spectry za ok 566zł z przesyłką i jak zamówiłem ją wieczorem w niedzielę, to rano w środę miałem w Polsce. ( DPD )
P.S. Daj znać jak się zachowuje ta 13" w V3???, ja z sefa jestem bardzo zadowolony.
P.S. Daj znać jak się zachowuje ta 13" w V3???, ja z sefa jestem bardzo zadowolony.
Re: NOwe cewki detech 13"
Nie wiem co austriacki dealer sprzedaje ale cewka ULTIMATE 13" nawet na stronie producenta nie jest dedykowana do serii Spectra :
http://www.detech-metaldetectors.com/pr ... -coil.html
28.04.2012 roku, na moje pytanie kiedy będzie produkowana ww cewka do wykrywaczy serii Spectra , producent udzielił mi takiej oto odpowiedzi :
"Detech 13 "ULTIMATE COIL for V3i not be produced!
Maybe in 2013"
więc istnieje duże prawdopodobieństwo że cewki sprzedawane są nieco "na wyrost" i nie będą poprawnie działać na trzech częstotliwościach. Mam nadzieję że się mylę
Kumulus
http://www.detech-metaldetectors.com/pr ... -coil.html
28.04.2012 roku, na moje pytanie kiedy będzie produkowana ww cewka do wykrywaczy serii Spectra , producent udzielił mi takiej oto odpowiedzi :
"Detech 13 "ULTIMATE COIL for V3i not be produced!
Maybe in 2013"
więc istnieje duże prawdopodobieństwo że cewki sprzedawane są nieco "na wyrost" i nie będą poprawnie działać na trzech częstotliwościach. Mam nadzieję że się mylę
Kumulus
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: NOwe cewki detech 13"
Kolega sprawdzi to zobaczymy, ja dlatego kupiłem SEF 10x12 wersję białą specjalnie dla V3 V3i VX3 i nie narzekam. Działać będzie na pewno tylko jak i czy poprawnie na wszystkich częstotliwościach? Zobaczymy.
Re: NOwe cewki detech 13"
Witam, cewka dotarła , karton mocno uszkodzony ale cewka działa , w powietrzu osiągi piorunujące , jutro wyjdę w pola , po spacerze opisze wrażenia z wypadu
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: NOwe cewki detech 13"
U mnie wszystko było ok. karton cały i cewka też, to zależy na kogo trafi przesyłka po drodze, ja kiedyś kupiłem w UK MXT300 i dhl nie obchodził się z przesyłką gładko, obudowa wyświetlacza zrobiła w pudle dziurę ale też przeżył i wszystko było ok:)
Daj znać jak ceweczka w terenie, Pozdro. Krzychu.
Daj znać jak ceweczka w terenie, Pozdro. Krzychu.
Re: NOwe cewki detech 13"
może ktoś już porównywał tego detecha ze standardową 9,5' na mxt
Re: NOwe cewki detech 13"
Panowie i jak Wam z tymi cewkami do Spectry idzie? 
Re: NOwe cewki detech 13"
Witam serdecznie.
Panowie Pawel77 i PartyzantPL podzielcie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie zakupionej sondy.
pozdr.
Panowie Pawel77 i PartyzantPL podzielcie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie zakupionej sondy.
pozdr.