prospector 1 z pełną cewką

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
azala
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:35 pm

prospector 1 z pełną cewką

Post autor: azala »

witam 1
poszukuje opinii o tym modelu
Czy nada sie na militarke z lekkim zacięciem na plaże (monety)
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: prospector 1 z pełną cewką

Post autor: ProScan »

Na plażę lepszy będzie dowolny wykrywacz dynamiczny.

A cewka "pełna", to oznacza starą produkcje Armanda.

:pa

proscan
azala
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:35 pm

Re: prospector 1 z pełną cewką

Post autor: azala »

ProScan pisze:Na plażę lepszy będzie dowolny wykrywacz dynamiczny.

A cewka "pełna", to oznacza starą produkcje Armanda.

:pa

proscan


tak zgadza się to stara produkcja
ale ma 2 tryby dynamik i statyk
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: prospector 1 z pełną cewką

Post autor: ProScan »

Nie ma trybu "dynamik" rozumianego tak jak w 99% wykrywaczy, tylko pseudostatyk.

:pa

proscan
azala
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 09, 2012 12:35 pm

Re: prospector 1 z pełną cewką

Post autor: azala »

ProScan pisze:Nie ma trybu "dynamik" rozumianego tak jak w 99% wykrywaczy, tylko pseudostatyk.

:pa

proscan


proszę o wytłumaczenie na czym polega różnica

czy w kwestii monet bedzie to znacząca ujma ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: prospector 1 z pełną cewką

Post autor: ProScan »

http://www.proscan.gliwice.pl/slownik.htm - pod terminem "Non-motion - tryb statyczny" oraz SAT.

Szukanie monet w takim trybie, to strata czasu jak dla mnie.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ