witam 1
poszukuje opinii o tym modelu
Czy nada sie na militarke z lekkim zacięciem na plaże (monety)
prospector 1 z pełną cewką
Re: prospector 1 z pełną cewką
Na plażę lepszy będzie dowolny wykrywacz dynamiczny.
A cewka "pełna", to oznacza starą produkcje Armanda.
proscan
A cewka "pełna", to oznacza starą produkcje Armanda.
proscan
Re: prospector 1 z pełną cewką
ProScan pisze:Na plażę lepszy będzie dowolny wykrywacz dynamiczny.
A cewka "pełna", to oznacza starą produkcje Armanda.
proscan
tak zgadza się to stara produkcja
ale ma 2 tryby dynamik i statyk
Re: prospector 1 z pełną cewką
Nie ma trybu "dynamik" rozumianego tak jak w 99% wykrywaczy, tylko pseudostatyk.
proscan
proscan
Re: prospector 1 z pełną cewką
ProScan pisze:Nie ma trybu "dynamik" rozumianego tak jak w 99% wykrywaczy, tylko pseudostatyk.
proscan
proszę o wytłumaczenie na czym polega różnica
czy w kwestii monet bedzie to znacząca ujma ?
Re: prospector 1 z pełną cewką
http://www.proscan.gliwice.pl/slownik.htm - pod terminem "Non-motion - tryb statyczny" oraz SAT.
Szukanie monet w takim trybie, to strata czasu jak dla mnie.
proscan
Szukanie monet w takim trybie, to strata czasu jak dla mnie.
proscan