Delta 4000

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Delta 4000

Post autor: jopek77 »

Witam kolegów poszukiwaczy mam pytanie czy Delta 4000 z cewką ,,11,,DD to dobry wybór czy może jakiś użytkownik tego wykrywacza może coś o tym wykrywaczu napisać z góry dziękuje. i jeszcze jedno pytanie czy po wycięciu Iron(żelazo) bedzie Delta widziała np.hełm,bagnet?
mariusz.babilon
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 19, 2011 12:39 pm
Lokalizacja: Polska

Delta

Post autor: mariusz.babilon »

Witam!

Chodzę z kolegą który ma deltę z dużą cewką DD. Sprzęt bardzo dobry na kolor ,bardzo lekki i dobrze wyważony zdecydowanie wart swoich pieniędzy.
Z czystym sumieniem mogę polecić w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam Mariusz.
:pa
jopek77
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 26, 2012 7:05 pm

Delta 4000

Post autor: jopek77 »

jeszcze jedno pytanie czy po wycięciu Iron(żelazo) bedzie Delta widziała np.hełm,bagnet?
mariusz.babilon
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 19, 2011 12:39 pm
Lokalizacja: Polska

delta

Post autor: mariusz.babilon »

Witam!
Napisz do użytkownika kriss337 na poszukiwaczeskarbow.com
On ma deltę ja śmigam z AT Gold.
ODPOWIEDZ