Cewka BM 800
Cewka BM 800
Witam!
Mam problem z sondą BM 800 Precision Scan. Przy poruszaniu nią słychać jakby się coś dużego obijało w środku. Po podłączeniu do wykrywacza (W5900) przy ruchu sondą wskaźnik skacze na koniec skali, po wyzerowaniu opada, lecz przy kolejnym ruchu znów dochodzi do końca. Sonda reaguje na metale. Co mogło się stać i najważniejsze, czy da się to naprawić???
pozdrawiam
Piotrek
Mam problem z sondą BM 800 Precision Scan. Przy poruszaniu nią słychać jakby się coś dużego obijało w środku. Po podłączeniu do wykrywacza (W5900) przy ruchu sondą wskaźnik skacze na koniec skali, po wyzerowaniu opada, lecz przy kolejnym ruchu znów dochodzi do końca. Sonda reaguje na metale. Co mogło się stać i najważniejsze, czy da się to naprawić???
pozdrawiam
Piotrek
Re: Cewka BM 800
Wewnątrz jest wkład styropianowy - zapewne sie odkleił. Da sie to naprawić. Cena zależna od tego co będzie dodatkowo do zrobienia (np. czy strojenie, wymiana kabla).
proscan
proscan
Re: Cewka BM 800
Ufff
A już myślałem, że trzeba bedzie pożegnać sie z tą sondą. W takim razie poprosze o orientacyjne ceny usługi na maila.
Cewka wyglada na mało używaną wiec może obejdzie sie bez wymiany kabla. Generalnie szukam militarki i wystarcza mi standardowa cewka, ale dobrze jest mieć coś wiecej w swoim arsenale.
Cewke kupilem jako sprawną razem z wykrywaczem, czy możliwe że stało się to podczas wysyłki?
Cewka wyglada na mało używaną wiec może obejdzie sie bez wymiany kabla. Generalnie szukam militarki i wystarcza mi standardowa cewka, ale dobrze jest mieć coś wiecej w swoim arsenale.
Cewke kupilem jako sprawną razem z wykrywaczem, czy możliwe że stało się to podczas wysyłki?
Re: Cewka BM 800
Wystarczy, że sonda upadła z wysokości.
cena poszła.
proscan
cena poszła.
proscan
Re: Cewka BM 800
Dziękuję za wiadomość. Sondę wyślę do Pana za kilka dni. Najpierw musze przetestować resztę sprzętu w terenie, mam nadzieje, że obejdzie się bez niespodzianek.
pozdrawiam
Piotrek
pozdrawiam
Piotrek
Re: Cewka BM 800
Witam!
Po zakończonej transakcji wypada wystawić komentarz
Jestem bardzo zadowolony zarówno z kontaktu z Proscanem jak i z wykonanej usługi. Pełen profesjonalizm!!!
pozdrawiam
Piotr
Po zakończonej transakcji wypada wystawić komentarz
Jestem bardzo zadowolony zarówno z kontaktu z Proscanem jak i z wykonanej usługi. Pełen profesjonalizm!!!
pozdrawiam
Piotr
Re: Cewka BM 800
No to ja też wszystkim serwisantom polecam takiego zacnego klienta.
proscan
proscan
awaria sondy BM 800
Witam
Mam wykrywacz White's classic 2 SL (zakupiony kiedyś od Ciebie), i następujący problem- odkleiło się coś (uzwojenia?) w sondzie, słychać wyraźnie jak wszystko "tłucze" się wewnątrz obudowy, a wykrywacz daje sygnał na wszystko dookoła...
Po założeniu drugiej BM 800 (mam w komplecie od 3900 D pro plus-na marginesie- też u Ciebie była naprawiana) wszystko działa jak należy.
Chciałbym to naprawić, tylko pytanie kiedy by ją można podesłać żeby nie zagracać Tobie warsztatu i żeby nie czekać długo na naprawę?
W mailu którego wysłałem w tej sprawie będnie napisałem że chodzi o sondę BM850 (nie wiem skąd mi się to ubzdurało
)
Pozdrawiam Igor
Mam wykrywacz White's classic 2 SL (zakupiony kiedyś od Ciebie), i następujący problem- odkleiło się coś (uzwojenia?) w sondzie, słychać wyraźnie jak wszystko "tłucze" się wewnątrz obudowy, a wykrywacz daje sygnał na wszystko dookoła...
Po założeniu drugiej BM 800 (mam w komplecie od 3900 D pro plus-na marginesie- też u Ciebie była naprawiana) wszystko działa jak należy.
Chciałbym to naprawić, tylko pytanie kiedy by ją można podesłać żeby nie zagracać Tobie warsztatu i żeby nie czekać długo na naprawę?
W mailu którego wysłałem w tej sprawie będnie napisałem że chodzi o sondę BM850 (nie wiem skąd mi się to ubzdurało
Pozdrawiam Igor
Re: awaria sondy BM 800
Myślę że połowie maja wariactwo się skończy i naprawy będą robione w miarę szybko.

proscan
proscan
Re: Cewka BM 800
Ok,poczekam zatem.
Skontaktuję się w tej sprawie w połowie maja.
Pozdrawiam igor
Skontaktuję się w tej sprawie w połowie maja.
Pozdrawiam igor
Re: Cewka BM 800
Cześć
Czy znany jest już może termin w którym mógłbym wysłać tę sondę do naprawy?
Pozdrawiam Igor
Czy znany jest już może termin w którym mógłbym wysłać tę sondę do naprawy?
Pozdrawiam Igor
Re: Cewka BM 800
Myślałem że sonda już została wysłana - warsztat jest obłożony "normalnie" - można przysyłać.
Mam kilka zaległości, ale to są kolubryny, dla których miejsce na warsztacie trudno wygospodarować. Ale takie drobiazgi robię na bieżąco.

proscan
Mam kilka zaległości, ale to są kolubryny, dla których miejsce na warsztacie trudno wygospodarować. Ale takie drobiazgi robię na bieżąco.
proscan
Re: Cewka BM 800
Dziękuję za informację, prześlę ją jutro lub na początku przyszłego tygodnia.
pozdrawiam igor
pozdrawiam igor
Re: Cewka BM 800
Witam ponownie.
Dziś przed 15:00 nadałem sondę paczką priorytetem, zatem powinna dotrzeć jutro/ pojutrze.
Pozdrawiam igor
Dziś przed 15:00 nadałem sondę paczką priorytetem, zatem powinna dotrzeć jutro/ pojutrze.
Pozdrawiam igor
Re: Cewka BM 800
Witam
Wczoraj odebrałem sondę, dziękuję i pozdrawiam.
igor
Wczoraj odebrałem sondę, dziękuję i pozdrawiam.
igor