Whites Coinmaster

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
picek
Posty: 13
Rejestracja: sob gru 31, 2016 9:31 am

Re: Whites Coinmaster

Post autor: picek »

nie wiedza ze śmietnika tylko tak czytałem na innym forum .A pan nie musi być taki nie miły nie każdy musi się znać na wykrywaczach jak pan :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Coinmaster

Post autor: ProScan »

A ja głupi i niemiły cymbał myślałem, że informacji szuka się u fachowców, a nie na forach pełnych przemiłych cymbałów, których jedyną kompetencją jest umiejętność obsługi wykrywacza.
picek
Posty: 13
Rejestracja: sob gru 31, 2016 9:31 am

Re: Whites Coinmaster

Post autor: picek »

Jeżeli bym panu wysłał Moduł elektroniczny od priz 5g to bez kłopotów powinien pan znaleźć i namierzyć przyczynę owego wykrywacz przeskakują ikonki z jednej na drugą .Przy odłączeniu cewki i machnięciu ręką koło gniazda wykrywacz też potrafi piknąć .Co może być popsute ? Proszę o pod powiedz
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Coinmaster

Post autor: ProScan »

Elektronika bardzo rzadko jest powodem tego typu objawów. Wadliwa jest zapewne sonda, albo sondy.
Przy odłączeniu cewki i machnięciu ręką koło gniazda wykrywacz też potrafi piknąć .Co może być popsute ? Proszę o pod powiedz
O testowaniu bez sondy utworzę osobny wątek, bo NIE ZDZIERŻĘ, jeśli ktoś będzie próbował mi wmawiać uszkodzenie elektroniki na podstawie takiej wioskowej diagnostyki.

Jeśli uważa Pan że elektronika jest wadliwa, to proszę poszukać innego serwisu - jest kilka (legalnych i nielegalnych/pokątnych) w Polsce, które chętnie się tym zajmą. Wystarczy spytać na forum Odkrywcy - od razu ktoś się odezwie.

:pa

proscan
picek
Posty: 13
Rejestracja: sob gru 31, 2016 9:31 am

Re: Whites Coinmaster 5g

Post autor: picek »

A jeżeli zakupie nową działającą cewkę i będzie to samo .
To co w tedy jeżeli to nie cewka może być uszkodzone wejście w wykrywaczu bo nie mam już pojęcia
przez ten p/p nie mogę prawidłowo ustawić gruntu nie ma tego że jak pokrętłem reguluję że i tak piszczy
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites Coinmaster

Post autor: ProScan »

Pana sprawa. Tak czy owak, ja rezygnuję - nie będę zajmował się tym sprzętem.
ODPOWIEDZ