Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: michal1234 »

Tak jak w temacie!!!

Glownie zalezy mi na militarce lecz milo by bylo gdyby dany wykrywacz lapal tez monety oraz inne male przedmioty...
Nie mam wlasnych propozycji i typow wiec zdaje sie na waszqa opinie Smile))

Prosze o pomoc!
Z gory dziekuje i pozdrawiam Smile !!!
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: ProScan »

Nie ma wielkiego pola manewru. Za 600 zł przyzwoity wykrywacz na monety to ACE 150. Poważnie pomyślałbym także nad Trackerem IV.

:pa

proscan
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: michal1234 »

a te wykrywki podchodza pod militarke bo mi na niej barzdiej zalezy odp pzdR! all
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: ProScan »

Oczywiście da się znajdować militarkę tymi wykrywaczami.

Być może znajdzie się jakiś wykrywacz o większym zasięgu na militarkę (choćby jakaś samoróba PI) w tej cenie, ale takim wykrywaczem znalezienie drobiazgu graniczy z cudem.

Pewni inni i na innych forach będą mieli jakieś propozycje.

:pa

proscan
pablo11
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 4:46 pm
Lokalizacja: galicja

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: pablo11 »

jak na militarke i w tej cenie to tylko słynny wykrywacz pana smętkowskiego czyli HS - 3, niestety monetki da sie nim znalesc tylko zupełnie przez przypadek.................... :D :D :D :D
pozdr
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: michal1234 »

No tak jak pisalem wczesniej glownie militarka ale mniejsze przedmioty mile wykrywane :) wiec co wybrac ? ? ?

Model:

HS - 3 ; BOUNTY HUNTER Tracker II /FV/GW czy cos innego jeszcze bo sie 3eba szybko wmiare zdecydowac a tych modeli chocby bounty jest casla masa wiec prosze o pomoc !!! pzdR!~all
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: ProScan »

HS-3 ma dobrą opinię wśród młodych poszukiwaczy żelastwa. Ale nowy kosztuje ok 850zł.

Tracker II raczej tylko na monety.

:pa

proscan
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: michal1234 »

i to jest jedyny model pod moj typ poszukiewan w tej cenie ???
Warto go kupic ??? czy moze jeszcze inne propozycje !!!
bo nieiwem juz ktory, dlaczego...i wogole za duzo tego wszedzie jest!!

Prosze o pomoc!!!!!
Zalezy mi na czasie!!!!
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: michal1234 »

hallo ? ? ? zyjecie ? ? ?
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: ProScan »

Zrób zestawienie wykrywaczy które wchodzą w grę - łatwiej będzie wybierać.

:pa

proscan
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: michal1234 »

ale ja nie mam pojecia :/ maja byc do 600 zl i glownie an militarke albo jescze lepiej na mniejsze przedmioty rownierz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brak typow zdaje sie na wasza opinie :P pzdR! :)
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: michal1234 »

i gzdie ten temat o tych wykrywkach bo tamten zablokowales :) bo nie moge znalesc pzdR!
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: ProScan »

i gzdie ten temat o tych wykrywkach bo tamten zablokowales bo nie moge znalesc pzdR!


zablokowałem, bo nie ten dział i powielenie pytania.

:pa

proscan
michal1234
Posty: 65
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: michal1234 »

prosze o odp. na moje ostatnie pytanie pzdR! all czekam NA RADY...
pablo11
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 4:46 pm
Lokalizacja: galicja

Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?

Post autor: pablo11 »

no za 600zl to nie ma w czym wybrac...........moze byc tylko polski garazowy sprzet,klozetowiec PI,lub jak proscan napisal zagraniczny to tylko chyba ace 150,ale on zupelnie wedlug mnie nie daje sie na militarke,moze nazbierasz wiecej kasy i wtedy bedzie wiekszy wybor i lepsze pole manewru,na razie za ta kase pozostaje na militarke smetek uzywka,lub jakis rutus uzywka............... to mozna polecicc na militarke,a na drobnice to tylko ace 150.........poczytaj na roznych forach opinie o tym sprzecie i sie zastanow,jednak polski sprzet odbiega jakoscia od zagranicznego...........wszystko trzeba brac pod uwage......
ODPOWIEDZ