Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
Tak jak w temacie!!!
Glownie zalezy mi na militarce lecz milo by bylo gdyby dany wykrywacz lapal tez monety oraz inne male przedmioty...
Nie mam wlasnych propozycji i typow wiec zdaje sie na waszqa opinie Smile))
Prosze o pomoc!
Z gory dziekuje i pozdrawiam Smile !!!
Glownie zalezy mi na militarce lecz milo by bylo gdyby dany wykrywacz lapal tez monety oraz inne male przedmioty...
Nie mam wlasnych propozycji i typow wiec zdaje sie na waszqa opinie Smile))
Prosze o pomoc!
Z gory dziekuje i pozdrawiam Smile !!!
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
Nie ma wielkiego pola manewru. Za 600 zł przyzwoity wykrywacz na monety to ACE 150. Poważnie pomyślałbym także nad Trackerem IV.
proscan
proscan
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
a te wykrywki podchodza pod militarke bo mi na niej barzdiej zalezy odp pzdR! all
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
Oczywiście da się znajdować militarkę tymi wykrywaczami.
Być może znajdzie się jakiś wykrywacz o większym zasięgu na militarkę (choćby jakaś samoróba PI) w tej cenie, ale takim wykrywaczem znalezienie drobiazgu graniczy z cudem.
Pewni inni i na innych forach będą mieli jakieś propozycje.
proscan
Być może znajdzie się jakiś wykrywacz o większym zasięgu na militarkę (choćby jakaś samoróba PI) w tej cenie, ale takim wykrywaczem znalezienie drobiazgu graniczy z cudem.
Pewni inni i na innych forach będą mieli jakieś propozycje.
proscan
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
jak na militarke i w tej cenie to tylko słynny wykrywacz pana smętkowskiego czyli HS - 3, niestety monetki da sie nim znalesc tylko zupełnie przez przypadek....................
pozdr
pozdr
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
No tak jak pisalem wczesniej glownie militarka ale mniejsze przedmioty mile wykrywane
wiec co wybrac ? ? ?
Model:
HS - 3 ; BOUNTY HUNTER Tracker II /FV/GW czy cos innego jeszcze bo sie 3eba szybko wmiare zdecydowac a tych modeli chocby bounty jest casla masa wiec prosze o pomoc !!! pzdR!~all
Model:
HS - 3 ; BOUNTY HUNTER Tracker II /FV/GW czy cos innego jeszcze bo sie 3eba szybko wmiare zdecydowac a tych modeli chocby bounty jest casla masa wiec prosze o pomoc !!! pzdR!~all
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
HS-3 ma dobrą opinię wśród młodych poszukiwaczy żelastwa. Ale nowy kosztuje ok 850zł.
Tracker II raczej tylko na monety.
proscan
Tracker II raczej tylko na monety.
proscan
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
i to jest jedyny model pod moj typ poszukiewan w tej cenie ???
Warto go kupic ??? czy moze jeszcze inne propozycje !!!
bo nieiwem juz ktory, dlaczego...i wogole za duzo tego wszedzie jest!!
Prosze o pomoc!!!!!
Zalezy mi na czasie!!!!
Warto go kupic ??? czy moze jeszcze inne propozycje !!!
bo nieiwem juz ktory, dlaczego...i wogole za duzo tego wszedzie jest!!
Prosze o pomoc!!!!!
Zalezy mi na czasie!!!!
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
hallo ? ? ? zyjecie ? ? ?
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
Zrób zestawienie wykrywaczy które wchodzą w grę - łatwiej będzie wybierać.
proscan
proscan
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
ale ja nie mam pojecia :/ maja byc do 600 zl i glownie an militarke albo jescze lepiej na mniejsze przedmioty rownierz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brak typow zdaje sie na wasza opinie
pzdR! 
brak typow zdaje sie na wasza opinie
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
i gzdie ten temat o tych wykrywkach bo tamten zablokowales
bo nie moge znalesc pzdR!
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
i gzdie ten temat o tych wykrywkach bo tamten zablokowales bo nie moge znalesc pzdR!
zablokowałem, bo nie ten dział i powielenie pytania.
proscan
-
michal1234
- Posty: 65
- Rejestracja: ndz maja 27, 2007 7:08 pm
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
prosze o odp. na moje ostatnie pytanie pzdR! all czekam NA RADY...
Re: Jaki wykrywacz najlepszy na poczatek za ok. 600 zl ? ? ?
no za 600zl to nie ma w czym wybrac...........moze byc tylko polski garazowy sprzet,klozetowiec PI,lub jak proscan napisal zagraniczny to tylko chyba ace 150,ale on zupelnie wedlug mnie nie daje sie na militarke,moze nazbierasz wiecej kasy i wtedy bedzie wiekszy wybor i lepsze pole manewru,na razie za ta kase pozostaje na militarke smetek uzywka,lub jakis rutus uzywka............... to mozna polecicc na militarke,a na drobnice to tylko ace 150.........poczytaj na roznych forach opinie o tym sprzecie i sie zastanow,jednak polski sprzet odbiega jakoscia od zagranicznego...........wszystko trzeba brac pod uwage......