Nowy Rutus - Draco

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
rutus
Producent
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm
Kontakt:

Nowy Rutus - Draco

Post autor: rutus »

Witam !

W przyszłym tygodniu będzie dostępny nowy Rutus - Draco. Generalnie jest to uproszczona PROxima , zewnętrznie różni się tylko inną klawiaturą oraz niższą ceną. Krótki opis :

- automatyczne strojenie do gruntu z podaniem parametrów
- tryb pracy dynamiczny z dyskryminacją oraz statyczny all metal z SAT
- pin-point z podawaniem głębokości dla monet
- dyskryminacja wybiórcza 20 segmentów ( w tym 5 dla żelaza )
- identyfikacja tonowa - pięć tonów
- cyfry określające przedmiot od -90 do + 90 - skok co 2 (łącznie 90 poziomów)
- regulacja czułości w 27 skokach
- trzy częstotliwości pracy
-podświetlany wyświetlacz ( bez regulacji - tylko wł./wył. )
-regulacja głośności ( 10 poziomów )
- wskaźnik poziomu baterii
-tory audio i identyfikacji na LCD - osobne - dzięki temu dźwięk jest miękki "analogowy"
- gniazdo słuchawkowe
- zasilanie 6 paluszków , czas pracy około 30 godzin

Oczywiście żadna rewolucja to nie jest - ma być tylko i wyłącznie krajową alternatywą dla wykrywaczy zagranicznych z pogranicza niskiej i średniej półki.

pozdrawiam .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: ProScan »

Dzięki za informację. Czy mamy rozumieć, ze mechanicznie będzie wyglądał jak Proxima?

:pa

proscan
rutus
Producent
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm
Kontakt:

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: rutus »

Witam !

Dokładnie - inna będzie tylko klawiatura.

pozdrawiam .
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: KrisssK »

A czy tę niższą cenę możemy już teraz poznać? :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: ProScan »

Mile widziane także zdjęcia nowego panelu.

I pytanie dodatkowe:

A czy Proxima miała podświetlany LCD, czy to kolejna zmiana?

:pa

proscan
rutus
Producent
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm
Kontakt:

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: rutus »

Witam !

PROxima miała , ma , i będzie mieć :) podświetlanie regulowane - 10 stopni jasności , Draco ma tylko możliwość włączenia i wyłączenia podświetlania bez jakiejkolwiek regulacji.
Zdjęcia pojawią się lada chwila na mojej stronie.

pozdrawiam .
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: KrisssK »

natomiast informacja o cenie została sprytnie przemilczana... :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: ProScan »

Cena w dziale technicznym nie jest najważniejsza, aczkolwiek w tym miejscu o nowościach można pisać wszystko. Producent może takze wychwalać swój produkt pod niebiosa w każdej chwili. Słabo toleruję tylko dealerów, którzy nie ujawniają swojej dealerowatości.

Co do podświetlenia, to akurat mi się skojarzyło, bo na forum PS jest wątek o dorabianiu podświetlenia, tyle że do Solarisa. Rozumiem że na LED a nie EL (?)

Jak będą zdjęcia to je zlinkuję tutaj.

:pa

proscan
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: terenowiec69 »

Strzelam że 999zł. ;)
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: KrisssK »

rutus pisze:W przyszłym tygodniu będzie dostępny nowy Rutus - Draco.
hmm, chyba mamy już przyszły tydzień...

rutus pisze:Zdjęcia pojawią się lada chwila na mojej stronie.
Chyba mamy też inne poczucie czasu... Dla mnie lada chwila minęła dwa dni temu :)
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: KrisssK »

Jutro kończy się tydzień od kiedy Rutus zapowiedział nowy model, a Draco jak nie było tak nie ma....
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: ProScan »

Faktycznie zadziwiająca praktyka marketingowa; zapowiedziec nowość, a potem jej długo nie wprowadzać. Coś podobnego miało miejsce przy debiucie PROXIMy.

Ale skoro nie jest to jakieś nowe opracowanie, tylko wersja uproszczona obecnego modelu, to nie ma się co gorączkować w oczekiwaniu na premierę.

:pa

proscan
rutus
Producent
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm
Kontakt:

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: rutus »

Witam !

Uff... Cały problem polegał niestety na wrzuceniu informacji na stronę .
Niestety nie potrafię tego zrobić sam. A osoba która opiekuje się stroną kilka dni była zajęta. W tej chwili zdjęcie i informacja jest już umieszczona.

pozdrawiam .
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: ProScan »

Wklejam zatem takie zdjęcie, jakie jest:

Obrazek

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Nowy Rutus - Draco

Post autor: KrisssK »

Tak prawdę powiedziawszy przy obecnej cenie Proximy (1300zł) cena Draco (1099zł) nie jest zachęcająca.
ODPOWIEDZ