Coś nowego w serii x-terra?

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: terenowiec69 »

Tak przy okazji obejrzałem ten spot reklamowy,czyżby cos nowego w wykrywaczach x terra,"nowa generacja"? od 6 kwietnia? co to może być?

http://www.mlotv.com/view/541/they-re-here-/
bartorzel
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 11:49 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: bartorzel »

Zmienili kolorki paneli i więcej nic nie wiadomo.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Ikonka USB i podświetlenia dawno już były na LCD X70-tki (tyle że niewykorzystane).

:pa

proscan
Witcher
Posty: 94
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:23 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: Witcher »

ProScan pisze:Ikonka USB i podświetlenia dawno już były na LCD X70-tki (tyle że niewykorzystane).

:pa

proscan


Pisałeś kiedyś o tym. Jak dla mnie to czyta lichwa.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Widzę, że chłopaki znaleźli jakąś reklamówkę nowej serii:

http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=63669

Ja się spodziewałem raczej czegoś w rodzaju X-80, a tu masz X-305, X-505, X-705.

Zobaczymy.

:pa

proscan
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: SiD »

Dodanie cyferki 5 do 30, 50 i 70 nie sugeruje rewolucji. Raczej poprawienie tego co jest. Zapewne wykorzystali ikonki które od razu były na wyświetlaczu zarezerwowane, czyli dodali podświetlenie i port USB. Czy coś jeszcze, niedługo się okaże :)

Ale przyznam szczerze, że nie cieszy mnie specjalnie taki zabieg. Rozumiem Explorery I i II i SE, oraz Qattro i Safari. Odstępy czasowe pomiędzy wprowadzeniem nowych modeli były dość duże a zmiany chyba wystarczająco istotne. Sugerowały poprawienie tego, czego nie udało się za pierwszym razem opanować do perfekcji.

Tym jednak razem wygląda to na zabieg mający skłonić do zakupu ponownie. Pewnie dodadzą jeszcze jakąś nową funkcję w menu i gotowe.
Trochę to smutne, bo podświetlenie mogli wprowadzić od razu, nie było barier technologicznych, czy konieczności dopracowania.
Ot zachowali se na później.
Wygląda to trochę blado w świetle takiego Vision, nawet E-Track.

Ale nie będę wybiegał za bardzo w przyszłość, pożyjemy, zobaczymy.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Z tym USB i podświetleniem to tylko hipoteza, oparta na istniejących ikonkach. Nie mam żadnej wiedzy, czy zostały użyte.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:Ikonka USB i podświetlenia dawno już były na LCD X70-tki (tyle że niewykorzystane).
można coś więcej? Nie widziałem tych ikonek...
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

Bo normalnie ich nie widać, ale są.

Miejsce na port USB na obudowie też.

:pa

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

ProScan pisze:Miejsce na port USB na obudowie też.

i na płytce też... :)
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

"Buźka" nowej XT 705:
Obrazek

Mnie się za bardzo nie podoba ale to już rzecz gustu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

No i znalazła się żaróweczka!

Na LCD i na specjalnym klawiszu.

:)

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

A może ta żaróweczka zawsze tam była tylko brakowało przycisku żeby ją zaświecić... :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: ProScan »

No ja potrafiłem ją zaświecić, ale za cholerę ekran nie chciał się podświetlać.

;-)

proscan
KrisssK
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Coś nowego w serii x-terra?

Post autor: KrisssK »

Czyli jednak była zawsze tam żaróweczka tylko że programowa. :)
Ale mnie zastanawia inna rzecz. Skoro jest fizyczne miejsce na obwodzie drukowanym na gniazdo USB to Minelab planował już wcześniej jego wykorzystanie. Więc może będzie szansa na jego ożywienie w XT70.
ODPOWIEDZ