Coś nowego w serii x-terra?
-
terenowiec69
- Posty: 134
- Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
- Lokalizacja: woj.lubelskie
Coś nowego w serii x-terra?
Tak przy okazji obejrzałem ten spot reklamowy,czyżby cos nowego w wykrywaczach x terra,"nowa generacja"? od 6 kwietnia? co to może być?
http://www.mlotv.com/view/541/they-re-here-/
http://www.mlotv.com/view/541/they-re-here-/
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Zmienili kolorki paneli i więcej nic nie wiadomo.
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Ikonka USB i podświetlenia dawno już były na LCD X70-tki (tyle że niewykorzystane).
proscan
proscan
Re: Coś nowego w serii x-terra?
ProScan pisze:Ikonka USB i podświetlenia dawno już były na LCD X70-tki (tyle że niewykorzystane).
proscan
Pisałeś kiedyś o tym. Jak dla mnie to czyta lichwa.
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Widzę, że chłopaki znaleźli jakąś reklamówkę nowej serii:
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=63669
Ja się spodziewałem raczej czegoś w rodzaju X-80, a tu masz X-305, X-505, X-705.
Zobaczymy.
proscan
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Foru ... hp?t=63669
Ja się spodziewałem raczej czegoś w rodzaju X-80, a tu masz X-305, X-505, X-705.
Zobaczymy.
proscan
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Dodanie cyferki 5 do 30, 50 i 70 nie sugeruje rewolucji. Raczej poprawienie tego co jest. Zapewne wykorzystali ikonki które od razu były na wyświetlaczu zarezerwowane, czyli dodali podświetlenie i port USB. Czy coś jeszcze, niedługo się okaże
Ale przyznam szczerze, że nie cieszy mnie specjalnie taki zabieg. Rozumiem Explorery I i II i SE, oraz Qattro i Safari. Odstępy czasowe pomiędzy wprowadzeniem nowych modeli były dość duże a zmiany chyba wystarczająco istotne. Sugerowały poprawienie tego, czego nie udało się za pierwszym razem opanować do perfekcji.
Tym jednak razem wygląda to na zabieg mający skłonić do zakupu ponownie. Pewnie dodadzą jeszcze jakąś nową funkcję w menu i gotowe.
Trochę to smutne, bo podświetlenie mogli wprowadzić od razu, nie było barier technologicznych, czy konieczności dopracowania.
Ot zachowali se na później.
Wygląda to trochę blado w świetle takiego Vision, nawet E-Track.
Ale nie będę wybiegał za bardzo w przyszłość, pożyjemy, zobaczymy.
Ale przyznam szczerze, że nie cieszy mnie specjalnie taki zabieg. Rozumiem Explorery I i II i SE, oraz Qattro i Safari. Odstępy czasowe pomiędzy wprowadzeniem nowych modeli były dość duże a zmiany chyba wystarczająco istotne. Sugerowały poprawienie tego, czego nie udało się za pierwszym razem opanować do perfekcji.
Tym jednak razem wygląda to na zabieg mający skłonić do zakupu ponownie. Pewnie dodadzą jeszcze jakąś nową funkcję w menu i gotowe.
Trochę to smutne, bo podświetlenie mogli wprowadzić od razu, nie było barier technologicznych, czy konieczności dopracowania.
Ot zachowali se na później.
Wygląda to trochę blado w świetle takiego Vision, nawet E-Track.
Ale nie będę wybiegał za bardzo w przyszłość, pożyjemy, zobaczymy.
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Z tym USB i podświetleniem to tylko hipoteza, oparta na istniejących ikonkach. Nie mam żadnej wiedzy, czy zostały użyte.
proscan
proscan
Re: Coś nowego w serii x-terra?
można coś więcej? Nie widziałem tych ikonek...ProScan pisze:Ikonka USB i podświetlenia dawno już były na LCD X70-tki (tyle że niewykorzystane).
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Bo normalnie ich nie widać, ale są.
Miejsce na port USB na obudowie też.
proscan
Miejsce na port USB na obudowie też.
proscan
Re: Coś nowego w serii x-terra?
ProScan pisze:Miejsce na port USB na obudowie też.
i na płytce też...
Re: Coś nowego w serii x-terra?
No i znalazła się żaróweczka!
Na LCD i na specjalnym klawiszu.
proscan
Na LCD i na specjalnym klawiszu.
proscan
Re: Coś nowego w serii x-terra?
A może ta żaróweczka zawsze tam była tylko brakowało przycisku żeby ją zaświecić... 
Re: Coś nowego w serii x-terra?
No ja potrafiłem ją zaświecić, ale za cholerę ekran nie chciał się podświetlać.
proscan
proscan
Re: Coś nowego w serii x-terra?
Czyli jednak była zawsze tam żaróweczka tylko że programowa.
Ale mnie zastanawia inna rzecz. Skoro jest fizyczne miejsce na obwodzie drukowanym na gniazdo USB to Minelab planował już wcześniej jego wykorzystanie. Więc może będzie szansa na jego ożywienie w XT70.
Ale mnie zastanawia inna rzecz. Skoro jest fizyczne miejsce na obwodzie drukowanym na gniazdo USB to Minelab planował już wcześniej jego wykorzystanie. Więc może będzie szansa na jego ożywienie w XT70.
