instrukcja obsługi do GTI 2500

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
leszek
Posty: 43
Rejestracja: śr lis 15, 2006 10:18 am

instrukcja obsługi do GTI 2500

Post autor: leszek »

Witam
To prośba do Proskana oczywiście,potrzebuję taką instrukcję
Nie mam zamiaru kopiować od znajomych , chcę mieć swoją
a to że mój angielski jest trochę za cienki , to nie znaczy że mam
kogoś okradać . Jeśli możesz odsprzedać to bardzo proszę.
pozdr.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: instrukcja obsługi do GTI 2500

Post autor: ProScan »

Witam,

Doceniam taką podstawę.

Nigdy nie miałem nic przeciwko temu by kolega - koledze. Zależy kto co rozumie przez kolegę 8)

Problem robi się gdy tych kolegów jest cały internet, a także gdy kolegą staje się kupujący wykrywacz.


O instrukcjach, cenach itp tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177

Szczegóły proszę na email.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ