Witam
To prośba do Proskana oczywiście,potrzebuję taką instrukcję
Nie mam zamiaru kopiować od znajomych , chcę mieć swoją
a to że mój angielski jest trochę za cienki , to nie znaczy że mam
kogoś okradać . Jeśli możesz odsprzedać to bardzo proszę.
pozdr.
instrukcja obsługi do GTI 2500
Re: instrukcja obsługi do GTI 2500
Witam,
Doceniam taką podstawę.
Nigdy nie miałem nic przeciwko temu by kolega - koledze. Zależy kto co rozumie przez kolegę
Problem robi się gdy tych kolegów jest cały internet, a także gdy kolegą staje się kupujący wykrywacz.
O instrukcjach, cenach itp tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177
Szczegóły proszę na email.
proscan
Doceniam taką podstawę.
Nigdy nie miałem nic przeciwko temu by kolega - koledze. Zależy kto co rozumie przez kolegę
Problem robi się gdy tych kolegów jest cały internet, a także gdy kolegą staje się kupujący wykrywacz.
O instrukcjach, cenach itp tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=177
Szczegóły proszę na email.
proscan