Spectra VX3
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Spectra VX3
Witam. Moje pytanie brzmi czy warto się pchać w tą wersję mój budżet na ten cel to max 4500zł, jestem doświadczonym użytkownikiem różnych sprzętów min. MXT300 i kilku minelabów. Moje pytanie brzmi czy względem V3i nie zabrano zbyt dużo regulacji parametrów pracy???Z pobieżnego przestudiowania obu instrukcji, stwierdziłem że najważniejsze funkcje, zostały zachowane i wykrywacz będzie można w miarę szybko dostosować do warunków terenowych, ale może się mylę???
P.S.W najgorszym wypadku kupię sobie MXT pro bo z MXT300 byłem w miarę zadowolony tylko wkurza mnie w standardzie cewka12" która gdyby nie była tak ciężka była by naprawdę super. Gdybym kupował MXTPro musiał bym zaopatrzyć sie w moja ulubioną 6x9 DD i cena wyszła by praktycznie ta sam. Tak więc Panie Piotrze co by Pan mi polecił???
P.S.W najgorszym wypadku kupię sobie MXT pro bo z MXT300 byłem w miarę zadowolony tylko wkurza mnie w standardzie cewka12" która gdyby nie była tak ciężka była by naprawdę super. Gdybym kupował MXTPro musiał bym zaopatrzyć sie w moja ulubioną 6x9 DD i cena wyszła by praktycznie ta sam. Tak więc Panie Piotrze co by Pan mi polecił???
Re: Spectra VX3
Pytanie podstawowe, które należy sobie samemu zadać: po co zmienia się wykrywacz? Czego oczekuje się po nowym?
Że będzie lepszy? W czym?
Tutaj pomocniczy link do zrobienia sobie listy za i przeciw: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1142
Jeśli kupujemy wykrywacz bo ma inną cewkę, to może wystarczy cewkę zmienić?
A może chodzi o wieloczęstotliwowość?
proscan
Że będzie lepszy? W czym?
Tutaj pomocniczy link do zrobienia sobie listy za i przeciw: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1142
Jeśli kupujemy wykrywacz bo ma inną cewkę, to może wystarczy cewkę zmienić?
A może chodzi o wieloczęstotliwowość?
proscan
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: Spectra VX3
Chodzi mi zmianę oczywiście na "lepsze", min. także o wiele częstotliwości, wcześniej jedynym wieloczęstotliwościowcem jaki miałem był sov. GT, MXT był dla mnie prawie idealnym wykrywaczem poza cewką jaką miałem w standardzie czyli 12" ( zbyt ciężka ), po dokupieniiu 6x9 DD wyważenie było idealne, ale miałem jakiś wewnętrzny niedosyt i postanowiłem sprzedać swojego MXT300. Jestem prawie zdecydowany na VX3, cewka nie gra w tym przypadku dużej roli, ale na plus jest to że w VX3 jest 9,5" a nie super 300, i tak planuję dokupić moją ulubioną 6x9 DD ( oczywiście kompatybilną z V3 ), mam nadzieję że nie zawiodę się na tej maszynie i będzie mi dobrze służyć przez dłuższy czas. Pozdrawiam PartyzantPL.
Re: Spectra VX3
Na pewno nie mam żadnych argumentów przeciw (cena ?!)..
Za wiele o tym wykrywaczu nie wiem, żeby jakiekolwiek wygłaszać tutaj rekomendacje. Na pewno nie ma on wiele wspólnego z MXT (chyba że będziemy pracować na jednej, wysokiej częstotliwości - też sporo różniącej się od tej w MXT).
Dla zainteresowanych przypominam jeszcze ten wątek: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2619
proscan
Za wiele o tym wykrywaczu nie wiem, żeby jakiekolwiek wygłaszać tutaj rekomendacje. Na pewno nie ma on wiele wspólnego z MXT (chyba że będziemy pracować na jednej, wysokiej częstotliwości - też sporo różniącej się od tej w MXT).
Dla zainteresowanych przypominam jeszcze ten wątek: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2619
proscan
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: Spectra VX3
Kupiony:) Nowy z USA, wyszło dużo taniej i Sprzedający Bardzo Sympatyczny. Jak będę po pierwszych wyjściach podzielę się spostrzeżeniami. Pozdrawiam.
Re: Spectra VX3
Witam
Partyzant daj namiar na tego sprzedającego, mój mail: preusian@interia.pl
Partyzant daj namiar na tego sprzedającego, mój mail: preusian@interia.pl
-
PartyzantPL
- Posty: 33
- Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am
Re: Spectra VX3
Sprzęt już mam, obsługa bardzo intuicyjna. Trochę ograniczenia w ustawieniach,ale to co jest w zupełności wystarczy.
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Spectra VX3
Witam.A czy jest wielka różnica w instrukcji między spectra v3i a vx3.Kiedy się można spodziewać instrukcji do vx3 i czy w ogóle będzie .
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Spectra VX3
whites vx3 lub v3i w razie,,w,, wszystko Pan naprawi lub wymieni????
czy warto doplacac do v3i,czy vx3 wsytarczy?
czy warto doplacac do v3i,czy vx3 wsytarczy?
Re: Spectra VX3
Zajmuje się naprawami White'sa i mam dostęp do wszystkich części, które są dostępne w filii w Szkocji.whites vx3 lub v3i w razie,,w,, wszystko Pan naprawi lub wymieni????
Dyskusja o tym jest powyżej - po części.czy warto doplacac do v3i,czy vx3 wsytarczy?
proscan