AT PRO czy Xterra
Re: AT PRO czy Xterra
A jednak... Poszedłem w inną stronę i zdecydowałem się na Garretta AT PRO. Będzie dla mnie idealny teraz. XLT lub Minelab pewnie za kilka lat:).
Kupując At PRO względem ACE zyskam dużo. Słyszałem że AT PRO ma mniejszy zasięg od x-terry 705 ale z tą nową cewką powinien dawać rade i dać mi więcej niż kanarek.
Kupując At PRO względem ACE zyskam dużo. Słyszałem że AT PRO ma mniejszy zasięg od x-terry 705 ale z tą nową cewką powinien dawać rade i dać mi więcej niż kanarek.
Re: AT PRO czy Xterra
Rozumiem, że to podsumowanie a nie pytanie. Bo jeśli pytanie to zaraz je skasuję i wszelkie próby odpowiedzi na nie.
proscan
proscan
Re: AT PRO czy Xterra
ProScan pisze:Rozumiem, że to podsumowanie a nie pytanie. Bo jeśli pytanie to zaraz je skasuję i wszelkie próby odpowiedzi na nie.
![]()
proscan
Re: AT PRO czy Xterra
Skoro podsumowywać wolno a odpowiadać nie to ja podsumuję
)
Kupując AT Pro do zastosowań "lądowych" (tak wynika z tematu wątku) i nie wykorzystując jego wodoszczelności czyli właściwości za którą płaci się spore pieniądze to błąd. Uważam że X-Terra 505 jest wykrywaczem lepszym a 705 zdecydowanie lepszym w tym przedziale cenowym od AT Pro.
Ale to jest moje zdanie. Autor wątku widać zdecydował inaczej.
Kupując AT Pro do zastosowań "lądowych" (tak wynika z tematu wątku) i nie wykorzystując jego wodoszczelności czyli właściwości za którą płaci się spore pieniądze to błąd. Uważam że X-Terra 505 jest wykrywaczem lepszym a 705 zdecydowanie lepszym w tym przedziale cenowym od AT Pro.
Ale to jest moje zdanie. Autor wątku widać zdecydował inaczej.
Re: AT PRO czy Xterra
Hmm...Nawet bym się nie zastanawiał gdyby można było serwisować w Polsce i ta klawiatura która może za długo nie wytrzymać. Ten temat umieściłem w tym dziale bo myślałem ze zostanę nakierowany czy x-terra to dobry wybór. Na papierze i oglądając filimiki wydawał się dla mnie idealny. AT PRO jest trochę drogi ale jest trochę fajnych rzeczy w "zestawie". Wodoszczelność i odporność na pył może też się przydać nie nurkując w jeziorach czy morzach.
Re: AT PRO czy Xterra
Im więcej czytam tym mniej wiem.
Mam pytanie do użytkowników x-terry czy można uzyskać coś takiego?
http://www.youtube.com/watch?v=orf6GXcp ... re=related
Na "śmietnisku" bardzo dobrze odseparowany dzwiek "kolorku".
Mam pytanie do użytkowników x-terry czy można uzyskać coś takiego?
http://www.youtube.com/watch?v=orf6GXcp ... re=related
Na "śmietnisku" bardzo dobrze odseparowany dzwiek "kolorku".
Re: AT PRO czy Xterra
Akurat trafiłem na allegro z "polską" gwarancją używaną x-terre 705:).
Tak że wróciłem do punktu wyjścia.
. Za jakiś czas dam znać jak sie sprawuje względem kanarka.
Pozdrawiam
Tak że wróciłem do punktu wyjścia.
Pozdrawiam
Re: AT PRO czy Xterra
Rozumiem, że to ten egzemplarz, tak?
http://allegro.pl/minelab-xterra-705-i2362952760.html
Udało się wynegocjować lepszą cenę?
http://allegro.pl/minelab-xterra-705-i2362952760.html
Udało się wynegocjować lepszą cenę?
Re: AT PRO czy Xterra
Dokładnie ten.
O 100zł udało się zejsc. Przesyłka gratis.
Ogólnie zobaczymy co z tego wyjdzie:). Kupiłem ze względu na gwarancje. Dzwoniłem do sklepu viking i gwarantują naprawę po gwarancji jeśli wykrywacz był kupiony u nich. Ale jakoś tak nie obiło mi się o uszy o szwankujących Minelabach. W razie czego jest jeszcze ponad 1,5 roku gwarancji.
O 100zł udało się zejsc. Przesyłka gratis.
Ogólnie zobaczymy co z tego wyjdzie:). Kupiłem ze względu na gwarancje. Dzwoniłem do sklepu viking i gwarantują naprawę po gwarancji jeśli wykrywacz był kupiony u nich. Ale jakoś tak nie obiło mi się o uszy o szwankujących Minelabach. W razie czego jest jeszcze ponad 1,5 roku gwarancji.
Ostatnio zmieniony pn maja 21, 2012 8:27 pm przez rigel86, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: AT PRO czy Xterra
Co do x-terry to jak jest szybkością, reakcją na żleazo, kolor?? Da się tak czysto wyłapać(wysłuchac) kolor jak w AT PRO w trybie szukania "PRO"??
Bo w moim ACE 250 to średnio było na zaśmieconym terenie....
Bo w moim ACE 250 to średnio było na zaśmieconym terenie....
Re: AT PRO czy Xterra
Cena mimo wszytko taka sobie... zdarzają się tańsze ale ten wygląda na zadbany egzemplarz z zestawem dodatków i co bardzo ważne na gwarancji jeszcze pond 1,5roku u polskiego dealera - co może być istotne.
Z wykrywacza pewnością będziesz zadowolony - do kanarka nie porównuj bo będzie przepaść
Na zaśmieconym terenie z tą cewką DD dasz sobie radę ale nie od razu. Będziesz musiał się trochę osłuchać z dźwiękami i tonami - wszystko kwestia wprawy.
Zaoszczędzona stówkę przeznacz na dokupienie cewki koncentrycznej 7,5kHz i będziesz miał fajny uniwersalny zestaw na większość terenów.
Z wykrywacza pewnością będziesz zadowolony - do kanarka nie porównuj bo będzie przepaść
Zaoszczędzona stówkę przeznacz na dokupienie cewki koncentrycznej 7,5kHz i będziesz miał fajny uniwersalny zestaw na większość terenów.
Re: AT PRO czy Xterra
Jaka jest przewaga tej cewki koncentrycznej?KrisssK pisze:Cena mimo wszytko taka sobie... zdarzają się tańsze ale ten wygląda na zadbany egzemplarz z zestawem dodatków i co bardzo ważne na gwarancji jeszcze pond 1,5roku u polskiego dealera - co może być istotne.
Z wykrywacza pewnością będziesz zadowolony - do kanarka nie porównuj bo będzie przepaśćNa zaśmieconym terenie z tą cewką DD dasz sobie radę ale nie od razu. Będziesz musiał się trochę osłuchać z dźwiękami i tonami - wszystko kwestia wprawy.
Zaoszczędzona stówkę przeznacz na dokupienie cewki koncentrycznej 7,5kHz i będziesz miał fajny uniwersalny zestaw na większość terenów.
Re: AT PRO czy Xterra
Pisałęm o tym wcześniej:rigel86 pisze:Jaka jest przewaga tej cewki koncentrycznej?
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=2998
Re: AT PRO czy Xterra
Jeśli nie ma problemu z pękniętymi uszkami to będzie dobra.