Znaleziono 10 wyników
- czw lip 12, 2012 1:55 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Czym znaleźć skrzynię z dokumentami
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 7089
Re: Czym znaleźć skrzynię z dokumentami
tak na marginesie dodam ze nawet jezeli istotnie byla drewniana to mogla miec metalowe elementy takie jak okucia zawiasy itp - tryb statyczny, mnostwo sil i stalowych nerwow
i do boju 
- czw lip 05, 2012 9:04 pm
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Forum Rutus
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 25281
Re: Forum Rutus
bardzo dobra inicjatywa ktorej starym rutusiarzom na pewno brakowalo 
- sob maja 14, 2011 11:55 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
- Odpowiedzi: 227
- Odsłony: 847421
Re: Cykl nt wykrywaczy w piśmie Odkrywca
czy przewidywane sa testy rutusa argo? fajnie by bylo zeby testy wszystkich wykrywaczy byly u Pana do zakupu w pdfie
- śr mar 23, 2011 10:06 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Deus inside
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 16399
Re: Deus inside
lopate tez ma niezla: http://xpdeusfan.free.fr/diggingtool/ czyzby Adam Slodowy ?
- wt paź 26, 2010 3:31 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Rutus Argo
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 19024
Re: Rutus Argo
Panie Arku jaka jest W A G A nowego rutusa? skoro sondy zostaly zmniejszone to o ile jest on lzejszy od proximy ktora jak wiemy wazy ok 1.9kg
- wt lut 24, 2009 2:48 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16577
Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
Sluchaj mam ta oslonke od kilku miechow i przez nici saczy sie woda (glownie przez ta wieksza oslonke boxa od spodu od stawiania na mokrej ziemi i trawie) i ja tego nie wymyslam tylko tak jest, wiem co widze i nie reprezentuje tu strony "wiadomo kogo" (na przyszlosc pisz po imieniu bo zbyt domyslny ...
- pn lut 23, 2009 11:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 16577
Re: Osłona na elektronikę F75 i na inne wykrywacze
mam oslone do elektroniki (proxima) od tego kolesia i jest zrobiona tylko z jednej warstwy materialu i nie jest szyta wododpornymi nicmi na mniejszy deszczyk i jako oslona przeciwkurzowa nadaje sie dobrze ale na wiekszy kilkugodzinny deszcz nie polecam gdyz woda saczy sie przez nici, na wiosne i ...
- pn sty 19, 2009 11:17 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Kabel, kable w wykrywaczach
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 32048
Re: Kable w wykrywaczach
a gdy bedzie uszkodzony kabel to albo wykrywka przestaje dzialac ? albo bedzie popierdywac?
- pn sty 19, 2009 11:03 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Kabel, kable w wykrywaczach
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 32048
Re: Kable w wykrywaczach
Witam. Mam pytanie do Proscana jak domowym sposobem sprawdzic czy kabel w wykrwaczu lub jedna z zyl biegnaca w nim nie jest naderwana lub caly kabel jest przerwany? Jak sie bedzie zachowywal wykrywacz gdy tylko jedna z zyl zostanie przerwana? a jak gdy caly kabel
- pytam hipotetycznie z ciekawosci ...
- pytam hipotetycznie z ciekawosci ...
- wt gru 09, 2008 3:06 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy Rutus - Draco
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 21937
Re: Nowy Rutus - Draco
ile wazy rutus draco? czy tak jak proxima ma opcje przesterowania?