Znaleziono 17 wyników

autor: Mintaj
czw sie 15, 2013 8:48 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Przesiadka z 6000 di pro sl?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6661

Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?

I tu Proscan, jak zawsze się nie myli!
autor: Mintaj
pt lip 19, 2013 7:40 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Zasilanie 5900
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 138471

Re: Zasilanie 5900

Jest jeszcze taka możliwość, że jedeno z ogniw mogło stracić pojemność. Nalektryzowanie szybki miernika jest też, jak najbardzej prawdopodobne, bo miałem ten przypadek u siebie. Załaduj wykrywacz bateriami i zobacz co się będzie działo.
autor: Mintaj
pt lip 19, 2013 7:20 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza ?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3261

Re: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza

Wybaczcie mi Wszyscy, ale nie mogłem sie powtrzymać.
STACHU!!! Gdzie pieniądze są za las?
autor: Mintaj
ndz mar 31, 2013 7:26 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: White's 5900 Di Pro SL - modyfikacje które warto zrobić
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 17135

Re: White's 5900 Di Pro SL - modyfikacje które warto zrobić

Wykrywacz White's 5900, urzekł mnie prawie 14 lat temu. W czasach gdy o sprzęcie z prawdziwego zdarzenia, było trudno pomyśleć, a go mieć graniczyło z olbrzymim szczęściem.
Pamiętam do dziś tą chwilę, jak przed milenium otrzymałem przesyłkę z USA, od mojego serdecznego kolegi ze studiów.
Sprzęt był ...
autor: Mintaj
ndz mar 31, 2013 1:00 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: White's - walka z luzami stelaża
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7082

Re: White's - walka z luzami stelaża

Posiadam W5900 oraz Fishera F75. Moja dobra rada dla wszystkich: jak najmniej rozkładania i składania wykrywaczy!
W praktyce tylko raz w roku rozkręcam stelaż, celem umycia i usunięcia brudu i piasku z zakamarków.
Lechowiec- bardzo dobrze zasygnalizował, przyczyny wytarć i luzów na łączeniach. W ...
autor: Mintaj
sob sty 19, 2013 7:00 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: Ekranowanie sondy do whites xlt
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 14503

Re: Ekranowanie sondy do whites xlt

Ekranowanie cewek, ma na celu na nie przedostawania się do układu pasożytniczych zniekształceń. Więc pomyśl, sondą "zamiatamy", zazwyczaj po ziemi, trawsku, ściółce leśnej i innych mediach. A w tej sytuacji zachodzi, tarcie i indukowanie się ładunków elektrostatycznych, które rozstrajają sondę ...
autor: Mintaj
sob sty 19, 2013 6:19 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 135552

Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab

Cóż, dziw bierze że taki producent, zostawia klientów na lodzie. Podejrzewam że tylko może tak być w Polsce , bo w wszechświecie uważają nas za trzeci świat w Europie.
Nie ośmielę się przypuszczać, żeby Minelab osiągnął dna, ale cóż dzisiaj wszystko jest możliwe.
autor: Mintaj
śr kwie 04, 2012 9:38 pm
Forum: Konstrukcje samodzielne
Temat: Problem z "ćwierkającym" TGSL
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 11894

Re: Problem z "ćwierkającym" TGSL

Szczególnej uwagi powinieneś poświęcić, szerokości i grubości ścieżek masy.
Gdyż, złe zaprojektowanie PCB, mści się w przydźwiękach i wzbudzaniu się układu. Miniaturyzacja, nie zawsze znaczy dobrze, czasami warto wykonać płytkę znacząco większych rozmiarów, lecz wykonaną ze sztuką projektowania ...
autor: Mintaj
ndz paź 16, 2011 11:55 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
Odpowiedzi: 71
Odsłony: 324599

Re: czego to ludziska nie przysyłają...

Koledzy, dajcie już spokój Proscanowi i jemu klientowi.
To mi wygląda na odcięcie kabla lub fatalne uszkodzenie. Może właściciel, na szybko chciał wyjść z tej trudnej sytuacji i tak zamierzał sobie pomóc.
autor: Mintaj
wt paź 19, 2010 9:10 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: koniecznie potrzebuję wykrywacza
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 9214

Re: koniecznie potrzebuję wykrywacza

Często tak jest, że człowiek szuka czegoś o czym niema rozeznania, tak było w moim przypadku. Wydałem kupę kasy na wykrywacz, w którym nie potrafię wykorzystać jego pełnej mocy.
Mam przyjaciela z którym szukam od wielu lat. I On, właśnie postawił w połowie 2008 roku na F75, i to był właściwy wybór ...
autor: Mintaj
ndz wrz 19, 2010 8:49 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Ukraiński Producent Cewek
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 66060

Re: Ukraiński Producent Cewek

Cóż wygląd i wymiary podobne do katuszek firmy Detech, jakość chyba też na dobrym poziomie. Lecz jest jedna poważna wada, ceny na światowym poziomie, czyli bardzo wysokie, jak na ukraińskie wykonanie. Jedno co może cieszyć, to zapowiedź produkcji sondy 2D do wykrywaczy XLT.
Przestrzegł bym przed ...
autor: Mintaj
wt lip 27, 2010 2:47 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Ogranicznik poziomu głośności
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5230

Re: Ogranicznik poziomu głośności

Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi, ale można spróbować to popełnić.
http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?t=15845
autor: Mintaj
pt lip 09, 2010 10:47 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 14405

Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI

Producent zapowiedział prezentację sprzętu, na rozpoczętej wczoraj "Strefie Militarnej" w Podrzeczu koło Gostynia. Będzie możliwość obejrzenia, przetestowania oraz oczywiście zakupu tego wykrywacza. Producent ma swoją siedzibę, nie opodal odległym Kościanie. Może znajdę trochę czasu, żeby tam wpaść ...
autor: Mintaj
pt cze 25, 2010 9:06 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Zakupy w Kellyco ??
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5092

Re: Zakupy w Kellyco ??

Wysyłka wykrywacza kosztowała mnie 58$.
W sumie koszt zakupu, po wizycie i odbiorze w Urzędzie Celnym, był prawie zbliżony do ceny u warszawskiego dystrybutora. Jedyny z tego pozytywny aspekt, to ten że jest tolerowana gwarancja w Szkocji.
Niech to będzie dla innych ostrzeżeniem, a dla mnie ...
autor: Mintaj
czw cze 24, 2010 4:36 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Zakupy w Kellyco ??
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 5092

Re: Zakupy w Kellyco ??

Tak, Kellyco bez problemu wysyła do Polski. Nawet można płacić przez Western Union. :shock:
Tylko zakup w tej firmie, na 100% jest nagradzany 22% podatkiem vat i 3% cłem. #-o