Znaleziono 17 wyników
- czw sie 15, 2013 8:48 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Przesiadka z 6000 di pro sl?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6661
Re: Przesiadka z 6000 di pro sl?
I tu Proscan, jak zawsze się nie myli!
- pt lip 19, 2013 7:40 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Zasilanie 5900
- Odpowiedzi: 45
- Odsłony: 138471
Re: Zasilanie 5900
Jest jeszcze taka możliwość, że jedeno z ogniw mogło stracić pojemność. Nalektryzowanie szybki miernika jest też, jak najbardzej prawdopodobne, bo miałem ten przypadek u siebie. Załaduj wykrywacz bateriami i zobacz co się będzie działo.
- pt lip 19, 2013 7:20 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza ?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3261
Re: White's MXT śruba przytwierdzająca obudowę wyświetlacza
Wybaczcie mi Wszyscy, ale nie mogłem sie powtrzymać.
STACHU!!! Gdzie pieniądze są za las?
STACHU!!! Gdzie pieniądze są za las?
- ndz mar 31, 2013 7:26 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: White's 5900 Di Pro SL - modyfikacje które warto zrobić
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 17135
Re: White's 5900 Di Pro SL - modyfikacje które warto zrobić
Wykrywacz White's 5900, urzekł mnie prawie 14 lat temu. W czasach gdy o sprzęcie z prawdziwego zdarzenia, było trudno pomyśleć, a go mieć graniczyło z olbrzymim szczęściem.
Pamiętam do dziś tą chwilę, jak przed milenium otrzymałem przesyłkę z USA, od mojego serdecznego kolegi ze studiów.
Sprzęt był ...
Pamiętam do dziś tą chwilę, jak przed milenium otrzymałem przesyłkę z USA, od mojego serdecznego kolegi ze studiów.
Sprzęt był ...
- ndz mar 31, 2013 1:00 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: White's - walka z luzami stelaża
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 7082
Re: White's - walka z luzami stelaża
Posiadam W5900 oraz Fishera F75. Moja dobra rada dla wszystkich: jak najmniej rozkładania i składania wykrywaczy!
W praktyce tylko raz w roku rozkręcam stelaż, celem umycia i usunięcia brudu i piasku z zakamarków.
Lechowiec- bardzo dobrze zasygnalizował, przyczyny wytarć i luzów na łączeniach. W ...
W praktyce tylko raz w roku rozkręcam stelaż, celem umycia i usunięcia brudu i piasku z zakamarków.
Lechowiec- bardzo dobrze zasygnalizował, przyczyny wytarć i luzów na łączeniach. W ...
- sob sty 19, 2013 7:00 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: Ekranowanie sondy do whites xlt
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 14503
Re: Ekranowanie sondy do whites xlt
Ekranowanie cewek, ma na celu na nie przedostawania się do układu pasożytniczych zniekształceń. Więc pomyśl, sondą "zamiatamy", zazwyczaj po ziemi, trawsku, ściółce leśnej i innych mediach. A w tej sytuacji zachodzi, tarcie i indukowanie się ładunków elektrostatycznych, które rozstrajają sondę ...
- sob sty 19, 2013 6:19 pm
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 135552
Re: Aktualna sytuacja z serwisem wykrywaczy firmy Minelab
Cóż, dziw bierze że taki producent, zostawia klientów na lodzie. Podejrzewam że tylko może tak być w Polsce , bo w wszechświecie uważają nas za trzeci świat w Europie.
Nie ośmielę się przypuszczać, żeby Minelab osiągnął dna, ale cóż dzisiaj wszystko jest możliwe.
Nie ośmielę się przypuszczać, żeby Minelab osiągnął dna, ale cóż dzisiaj wszystko jest możliwe.
- śr kwie 04, 2012 9:38 pm
- Forum: Konstrukcje samodzielne
- Temat: Problem z "ćwierkającym" TGSL
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 11894
Re: Problem z "ćwierkającym" TGSL
Szczególnej uwagi powinieneś poświęcić, szerokości i grubości ścieżek masy.
Gdyż, złe zaprojektowanie PCB, mści się w przydźwiękach i wzbudzaniu się układu. Miniaturyzacja, nie zawsze znaczy dobrze, czasami warto wykonać płytkę znacząco większych rozmiarów, lecz wykonaną ze sztuką projektowania ...
Gdyż, złe zaprojektowanie PCB, mści się w przydźwiękach i wzbudzaniu się układu. Miniaturyzacja, nie zawsze znaczy dobrze, czasami warto wykonać płytkę znacząco większych rozmiarów, lecz wykonaną ze sztuką projektowania ...
- ndz paź 16, 2011 11:55 am
- Forum: Naprawa wykrywacza
- Temat: czego to ludziska nie przysyłają...
- Odpowiedzi: 71
- Odsłony: 324599
Re: czego to ludziska nie przysyłają...
Koledzy, dajcie już spokój Proscanowi i jemu klientowi.
To mi wygląda na odcięcie kabla lub fatalne uszkodzenie. Może właściciel, na szybko chciał wyjść z tej trudnej sytuacji i tak zamierzał sobie pomóc.
To mi wygląda na odcięcie kabla lub fatalne uszkodzenie. Może właściciel, na szybko chciał wyjść z tej trudnej sytuacji i tak zamierzał sobie pomóc.
- wt paź 19, 2010 9:10 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: koniecznie potrzebuję wykrywacza
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9214
Re: koniecznie potrzebuję wykrywacza
Często tak jest, że człowiek szuka czegoś o czym niema rozeznania, tak było w moim przypadku. Wydałem kupę kasy na wykrywacz, w którym nie potrafię wykorzystać jego pełnej mocy.
Mam przyjaciela z którym szukam od wielu lat. I On, właśnie postawił w połowie 2008 roku na F75, i to był właściwy wybór ...
Mam przyjaciela z którym szukam od wielu lat. I On, właśnie postawił w połowie 2008 roku na F75, i to był właściwy wybór ...
- ndz wrz 19, 2010 8:49 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Ukraiński Producent Cewek
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 66060
Re: Ukraiński Producent Cewek
Cóż wygląd i wymiary podobne do katuszek firmy Detech, jakość chyba też na dobrym poziomie. Lecz jest jedna poważna wada, ceny na światowym poziomie, czyli bardzo wysokie, jak na ukraińskie wykonanie. Jedno co może cieszyć, to zapowiedź produkcji sondy 2D do wykrywaczy XLT.
Przestrzegł bym przed ...
Przestrzegł bym przed ...
- wt lip 27, 2010 2:47 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Ogranicznik poziomu głośności
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5230
Re: Ogranicznik poziomu głośności
Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi, ale można spróbować to popełnić.
http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?t=15845
http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?t=15845
- pt lip 09, 2010 10:47 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14405
Re: Nowy polski wykrywacz Taktyk PI
Producent zapowiedział prezentację sprzętu, na rozpoczętej wczoraj "Strefie Militarnej" w Podrzeczu koło Gostynia. Będzie możliwość obejrzenia, przetestowania oraz oczywiście zakupu tego wykrywacza. Producent ma swoją siedzibę, nie opodal odległym Kościanie. Może znajdę trochę czasu, żeby tam wpaść ...
- pt cze 25, 2010 9:06 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Zakupy w Kellyco ??
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5092
Re: Zakupy w Kellyco ??
Wysyłka wykrywacza kosztowała mnie 58$.
W sumie koszt zakupu, po wizycie i odbiorze w Urzędzie Celnym, był prawie zbliżony do ceny u warszawskiego dystrybutora. Jedyny z tego pozytywny aspekt, to ten że jest tolerowana gwarancja w Szkocji.
Niech to będzie dla innych ostrzeżeniem, a dla mnie ...
W sumie koszt zakupu, po wizycie i odbiorze w Urzędzie Celnym, był prawie zbliżony do ceny u warszawskiego dystrybutora. Jedyny z tego pozytywny aspekt, to ten że jest tolerowana gwarancja w Szkocji.
Niech to będzie dla innych ostrzeżeniem, a dla mnie ...
- czw cze 24, 2010 4:36 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Zakupy w Kellyco ??
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 5092
Re: Zakupy w Kellyco ??
Tak, Kellyco bez problemu wysyła do Polski. Nawet można płacić przez Western Union.
Tylko zakup w tej firmie, na 100% jest nagradzany 22% podatkiem vat i 3% cłem.
Tylko zakup w tej firmie, na 100% jest nagradzany 22% podatkiem vat i 3% cłem.
