Znaleziono 13 wyników
- śr sty 22, 2014 11:00 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: proxima v.2.0 czy v.5.0?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4425
Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?
Witam glównie szukam koloru ale jak by cos bylo glębiej zakopane to by bylo super a wiec nie jestem pewny jaki wykrywacz a co mysla koledzy moze o garrett 350
- pn sty 20, 2014 9:01 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: proxima v.2.0 czy v.5.0?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4425
Re: proxima v.2.0 czy v.5.0?
czy może GARRETT GTI 1350 proszę o radyjopek77 pisze:Witam mam okazje kupić Proximę v.2.0 i v.5.0 jaka wybrać ?i dlaczego?
- pn sty 20, 2014 8:56 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: proxima v.2.0 czy v.5.0?
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 4425
proxima v.2.0 czy v.5.0?
Witam mam okazje kupić Proximę v.2.0 i v.5.0 jaka wybrać ?i dlaczego?
- ndz paź 07, 2012 11:29 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: jaki wykrywacz do 1 tys.?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2579
jaki wykrywacz do 1 tys.?
Witam szukam wykrywacza uniwersalnego tzn.na monetki i militarkę do tej pory chodziłem z Deltą 4000 ,,8,, cali ale jakoś nie przypadła mi do gustu rozmyślałem na Rutus Proxima może coś koledzy by doradzili fundusze pozwalają mi do 1tys.zł może być używany wykrywacz proszę o radę z góry dzięki.
- czw maja 03, 2012 6:34 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Delta 4000
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4253
Delta 4000
jeszcze jedno pytanie czy po wycięciu Iron(żelazo) bedzie Delta widziała np.hełm,bagnet?
- czw maja 03, 2012 4:25 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Delta 4000
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4253
Delta 4000
Witam kolegów poszukiwaczy mam pytanie czy Delta 4000 z cewką ,,11,,DD to dobry wybór czy może jakiś użytkownik tego wykrywacza może coś o tym wykrywaczu napisać z góry dziękuje. i jeszcze jedno pytanie czy po wycięciu Iron(żelazo) bedzie Delta widziała np.hełm,bagnet?
- czw kwie 26, 2012 5:49 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: wykrywacz Delta
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2533
wykrywacz Delta
Witam chciałem się zapytać kolegów fachowców od wykrywaczy czy delta 4000 z cewką 8 jest dobrym sprzętem bo chciałbym kupić nową deltę wiem że koledzy napiszą żeby dozbierać trochę kasy i kupić z cewką 11 DD ale na razie tylko mnie stać na taki wykrywacz ze standardową cewką 8 i czy po garrecie ACE ...
- śr mar 28, 2012 6:12 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 10236
Fisher f2 pytanie
na temat fishera f2 jest naprawde duzo informacji mniej wiecej ze jest lepszy od ace 250tki i nawet troche glebszy no wdg.mnie ladniejszy i juz chyba postanowilem ze wybieram fiszerka f2
- śr mar 28, 2012 4:17 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 10236
Fisher f2 pytanie
do Proscan to co kolega poleca jaki wykrywacz?
- śr mar 28, 2012 2:37 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 10236
Fisher f2 pytanie
A czy wykrywacz Delta 4000 jest lepszy od fisher f2?
- śr mar 28, 2012 2:24 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 10236
Fisher f2 pytanie
a wiec do 800zl jaki uzywany wykrywacz warto ?
- wt mar 27, 2012 6:43 pm
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 10236
Re: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Ponawiam moj temat prosze o jakies odpowiedzi do mojego pytania na temat czy to dobry wybor Fisher f2?
- wt mar 27, 2012 7:36 am
- Forum: Czy to dobry wybór ?
- Temat: Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 10236
Fisher f2 po ACE 150. Czy ma sens?
Witam jestem tutaj nowym fomurowiczem chcialem sie zapytac fachowcow od wykrywaczy a wiec chodzilem 1 rok z ace 150 ale z uplywem czasu chcialbym zamienic 150tke na cos innego myslalem o fisher f2 a nawet prawie jestem przekonany o zakupie jego ale chcialbym jeszcze moze cos sie dowiedziec od ...