Znaleziono 25 wyników

autor: forest
czw cze 16, 2016 6:32 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9594

Re: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power

W sumie racja ,już zamówiłem u ''denara'' ,trochę trzeba czekać ,ale najważniejsze ,że cewki są do uratowania.
autor: forest
śr cze 15, 2016 4:31 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9594

Re: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power

OK ,dzięki za info ,atakuję' denara '
autor: forest
śr cze 15, 2016 2:39 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 9594

kupię wtyczkę od cewki do goldmaxx power

Jak w temacie ..kupię rozbieraną wtyczkę od cewki do GMP.. moja dokonała żywota. Kontakt melt@wp.pl
autor: forest
ndz paź 25, 2015 7:04 am
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: problem z xp GMP
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7532

problem z xp GMP

Witam

Kilka dni temu kupiłem nowego GMP z krajowej dystrybucji .Jest to mój któryś z rzędu Goldmaxx.Problem polega na tym ,że nie identyfikuje mi on monet dźwiękiem wysokim,tylko najniższym .Np.1/12 talara ze srebra identyfikuje jako folię .Puszę od piwa itp sporych rozmiarów przedmioty ...
autor: forest
czw maja 29, 2014 7:40 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55380

Re: Fisher F 75 - problem

Witam

Wymiana cewki praktycznie rozwiązała problem :D ,nie osiągnąłem idealnej ciszy,bo wykrywacz od czasu do czasu coś tam sobie pierdnie ,piśnie .Czułości 90 , tryb BP,dysc. 10 ..ale ponoć ten sprzęt już tak ma,ze lubi się odezwać.Dam mu drugą szansę .
autor: forest
pt maja 23, 2014 9:35 pm
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: Fisher F 75 - problem
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 55380

Re: Fisher F 75 - problem

witam

W ostatnim czasie kupiłem F75 ltd,przesiadka z MXT pro ,i powiem szczerze ,ze jak wyjdę z nim jeszcze raz w teren to owinę go o drzewo.Wykrywacz strasznie hałasuje,jakby ciągle coś miał pod cewką ,w jeden dzień wykopałem kilkaset dołków w których nic nie było.Co może być przyczyną takiego ...
autor: forest
pn lis 25, 2013 11:27 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: White's - walka z luzami stelaża
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7083

Re: White's - walka z luzami stelaża

Dobre wieści

hmmm...te dziurki przy końcu uchwytu w które wskakują tekie metalowe bolce blokujące zrobiły się ''jajowate'' więc blaszkę sprężynową z bolcami wywaliłem i w to miejsce dałem śrubę .Wszystko widocznie za słabo skręciłem bo od mikro luzów wyrobiły się też otwory w rurce S .Cenę za obie ...
autor: forest
pn lis 25, 2013 10:45 am
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: White's - walka z luzami stelaża
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 7083

Re: White's - walka z luzami stelaża

witam

Żeby nie zakładać nowego wątku o stelażu do whites'a ,podepnę się ze swoim problemem pod istniejący.

Pilnie poszukuję ( link,sklep,adres itp) dwóch ostatnich elementów stelaża do white's MXT ,tzn. ten do którego mocowana jest elektronika i rurka typu S .Moje rurki złapały już takie luzy na ...
autor: forest
sob wrz 14, 2013 9:15 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6711

Re: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?

Spectry jeszcze się nie dorobiłem ,śmigam z mxt pro .Póki co intensywnym testom poddaję cewkę 10DD.W sumie to już tak się z nią obyłem ,że nawet opcji namierzania nie używam.
autor: forest
sob wrz 14, 2013 11:04 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: kupię podłokietnik xp gold maxx
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 6293

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

witam

kupiłem już u Denara za całe 70 zeta :D
autor: forest
sob wrz 14, 2013 11:02 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 6711

Re: Sonda White's 300 LTD bez filtra na kablu do V3i?

Cewki 12 nie polecam,pozbyłem się jej szybciej jak ją kupiłem .Jest ona strasznie ciężka i zasiegiem nie powala.
autor: forest
pt wrz 06, 2013 7:04 pm
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: Do Proscana,jaki wybór??
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 31511

Re: Do Proscana,jaki wybór??

MXt to kozak,,,nie ma co się zastanawiac tylko go kupić i cieszyć sie znalezionymi fantami..a w obsłudze to chyba młotek jest bardziej skomplikowany

wersja mxt pro z cewką 10DD wymiata
autor: forest
ndz sie 25, 2013 5:59 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Wtyczka sondy XP Goldmaxx Power .
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 15128

Re: Wtyczka sondy XP Goldmaxx Power .

Proponuje kontakt z Denarem,mi bez problemów pościągał cześci zamienne do GMP.
autor: forest
czw cze 20, 2013 11:41 am
Forum: Czy to dobry wybór ?
Temat: wykrywacz do 1500zl
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6133

Re: wykrywacz do 1500zl

optima jest bardzo ok
autor: forest
pt cze 14, 2013 10:27 am
Forum: Naprawa wykrywacza
Temat: White's 5900 Di PRO SL - wilgoć i trudny teren
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 16780

Re: White's 5900 Di PRO SL - wilgoć i trudny teren

Daj namiar na tą dróżkę ,wpadnę z GMP i dosprzątam miejscówkę .