Rany....Kolego pisz bez wciśniętego CAPSLOCK'a bo nie da się tego czytać.
Pozdr.warwick
Znaleziono 114 wyników
- pn cze 25, 2012 4:31 pm
- Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
- Temat: Rutus Proxima test zasięgów w powietrzu
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 21639
- pn maja 21, 2012 8:27 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Zasilanie do fishera cz-3d
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 8832
Re: Zasilanie do fishera cz-3d
a może kolega określić ile to jest to krótko ??
Ja do swojej CZtki używam już 5 lat, a tej zimy kupiłem drugi komplet aku. GP 200mAp - koszt 100zł za 2 sztuki
Po całonocnym ładowaniu mogę chodzić ok 12-14 godzin, czy to mało ??
Ładuję akumulatory przed każdym wyjściem. Są bardzo trwałe, warunek ...
Ja do swojej CZtki używam już 5 lat, a tej zimy kupiłem drugi komplet aku. GP 200mAp - koszt 100zł za 2 sztuki
Po całonocnym ładowaniu mogę chodzić ok 12-14 godzin, czy to mało ??
Ładuję akumulatory przed każdym wyjściem. Są bardzo trwałe, warunek ...
- pt maja 04, 2012 8:05 am
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 45866
Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
http://www.ctx3030.com/
no i nie poszli w stronę DEUS'a, może to i dobrze - mi się nawet podoba
tylko ta " bomba" za podłokietnikiem wygląda jak akumulator od wkrętarki i ciekawe jak działa FBS2... może można w końcu wybrać częstotliwości pracy
zobaczymy
pozdr.warwick
no i nie poszli w stronę DEUS'a, może to i dobrze - mi się nawet podoba
tylko ta " bomba" za podłokietnikiem wygląda jak akumulator od wkrętarki i ciekawe jak działa FBS2... może można w końcu wybrać częstotliwości pracy
zobaczymy
pozdr.warwick
- śr maja 02, 2012 10:16 pm
- Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
- Temat: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 45866
nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Witam,
Znalazłem info wraz z domniemanym zdjęciem na niemieckim forum.
Niestety nie wiele rozumiem po niemiecku, ale może ktoś coś słyszał ..
http://www.sondengaenger.at/forum/attac ... 1330969813
http://www.detektorforum.de/smf/minelab ... #msg359615
pozdr.warwick
Znalazłem info wraz z domniemanym zdjęciem na niemieckim forum.
Niestety nie wiele rozumiem po niemiecku, ale może ktoś coś słyszał ..
http://www.sondengaenger.at/forum/attac ... 1330969813
http://www.detektorforum.de/smf/minelab ... #msg359615
pozdr.warwick
- czw kwie 26, 2012 5:54 pm
- Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
- Temat: Poltras III - co to jest ?
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 7779
Poltras III - co to jest ?
Witam,
Jedna z firm z mojego miasta wystawiła na licytację " Wykrywacz urządzeń podziemnych Poltras III" i moje pytanie jest co to takiego ??? Nie ma zdjęcia i nie wiem jak to wygląda...
Zastanawiam się czy może można to porównać z TM'em lub podobnymi...
Cena ok 600zł( tak informacyjnie ...
Jedna z firm z mojego miasta wystawiła na licytację " Wykrywacz urządzeń podziemnych Poltras III" i moje pytanie jest co to takiego ??? Nie ma zdjęcia i nie wiem jak to wygląda...
Zastanawiam się czy może można to porównać z TM'em lub podobnymi...
Cena ok 600zł( tak informacyjnie ...
- wt kwie 24, 2012 10:25 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8805
Re: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
chyba tak, w razie co napiszę nowego posta
pozdr.warwick
pozdr.warwick
- wt kwie 24, 2012 9:38 am
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8805
Re: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
Przed chwilą dostałem telefon z Vikinga, że mają osłony. Zamówiłem, koszt 85zł z wysyłką kurierską pobraniową.
Czekam na kuriera.
Pozdr.warwick
Czekam na kuriera.
Pozdr.warwick
- śr kwie 18, 2012 12:36 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8805
Re: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
Na stronie V mają, ale w rzeczywistości niestety nie - szukam dalej
Pozdr.warwick
Pozdr.warwick
- ndz kwie 15, 2012 10:16 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8805
Re: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
Może coś się trafi....
Pozdr.warwick
- ndz kwie 15, 2012 1:21 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 8805
Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
jak w temacie
warwick(at)tlen.pl
Pozdrawiam Piotr
warwick(at)tlen.pl
Pozdrawiam Piotr
- wt kwie 03, 2012 10:06 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Reklamy z wykrywaczami (ale nie wykrywaczy)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12533
Re: Reklamy z wykrywaczami (ale nie wykrywaczy)
racja, ale słuchawki kozackie ....
- wt kwie 03, 2012 8:40 am
- Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
- Temat: Reklamy z wykrywaczami (ale nie wykrywaczy)
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 12533
- ndz paź 30, 2011 5:28 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Regeneracja zasobników z akumulatorami
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 103016
Re: Regeneracja zasobników z akumulatorami
ok, rozumiem
Pozdr.warwick
Pozdr.warwick
- ndz paź 30, 2011 4:32 pm
- Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
- Temat: Regeneracja zasobników z akumulatorami
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 103016
Re: Regeneracja zasobników z akumulatorami
Witam,
czy jest możliwość zregenerowania aku od Excalibur'a ???
pozdr.warwick
czy jest możliwość zregenerowania aku od Excalibur'a ???
pozdr.warwick
- czw sie 11, 2011 5:39 pm
- Forum: Podzespoły i części zamienne
- Temat: wymiana gąbki explorer se
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 13907
Re: wymiana gąbki explorer se
.
Z tego co wiem, są spece którzy twierdzą, że naciągnęli taka gąbkę od tyłu (po namoczeniu w ciepłej wodzie). Ja nie próbowałem, ale myślę że to jest prawdopodobne.
proscan
Ja tak robiłem i się udało - mój patent polega na tym, że mocno zwilżam gąbkę ( naprawdę mocno) i wywijam ją na ...
Z tego co wiem, są spece którzy twierdzą, że naciągnęli taka gąbkę od tyłu (po namoczeniu w ciepłej wodzie). Ja nie próbowałem, ale myślę że to jest prawdopodobne.
proscan
Ja tak robiłem i się udało - mój patent polega na tym, że mocno zwilżam gąbkę ( naprawdę mocno) i wywijam ją na ...