Znaleziono 114 wyników

autor: warwick
pn cze 25, 2012 4:31 pm
Forum: Zasięgi - Możliwości - Własności
Temat: Rutus Proxima test zasięgów w powietrzu
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 21639

Re: Rutus Proxima test zasięgów w powietrzu

Rany....Kolego pisz bez wciśniętego CAPSLOCK'a bo nie da się tego czytać.


Pozdr.warwick
autor: warwick
pn maja 21, 2012 8:27 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Zasilanie do fishera cz-3d
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8832

Re: Zasilanie do fishera cz-3d

a może kolega określić ile to jest to krótko ??
Ja do swojej CZtki używam już 5 lat, a tej zimy kupiłem drugi komplet aku. GP 200mAp - koszt 100zł za 2 sztuki
Po całonocnym ładowaniu mogę chodzić ok 12-14 godzin, czy to mało ??
Ładuję akumulatory przed każdym wyjściem. Są bardzo trwałe, warunek ...
autor: warwick
pt maja 04, 2012 8:05 am
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 45866

Re: nowy minelab wygląda jak DEUS ?

http://www.ctx3030.com/

no i nie poszli w stronę DEUS'a, może to i dobrze - mi się nawet podoba

tylko ta " bomba" za podłokietnikiem wygląda jak akumulator od wkrętarki i ciekawe jak działa FBS2... może można w końcu wybrać częstotliwości pracy

zobaczymy :)

pozdr.warwick
autor: warwick
śr maja 02, 2012 10:16 pm
Forum: Nowości i ciekawostki na rynku
Temat: nowy minelab wygląda jak DEUS ?
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 45866

nowy minelab wygląda jak DEUS ?

Witam,
Znalazłem info wraz z domniemanym zdjęciem na niemieckim forum.
Niestety nie wiele rozumiem po niemiecku, ale może ktoś coś słyszał ..

http://www.sondengaenger.at/forum/attac ... 1330969813

http://www.detektorforum.de/smf/minelab ... #msg359615

pozdr.warwick
autor: warwick
czw kwie 26, 2012 5:54 pm
Forum: Profesjonalny i (lub) nietypowy sprzęt detekcyjny
Temat: Poltras III - co to jest ?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 7779

Poltras III - co to jest ?

Witam,
Jedna z firm z mojego miasta wystawiła na licytację " Wykrywacz urządzeń podziemnych Poltras III" i moje pytanie jest co to takiego ??? Nie ma zdjęcia i nie wiem jak to wygląda...

Zastanawiam się czy może można to porównać z TM'em lub podobnymi...

Cena ok 600zł( tak informacyjnie ...
autor: warwick
wt kwie 24, 2012 10:25 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8805

Re: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX

chyba tak, w razie co napiszę nowego posta

pozdr.warwick
autor: warwick
wt kwie 24, 2012 9:38 am
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8805

Re: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX

Przed chwilą dostałem telefon z Vikinga, że mają osłony. Zamówiłem, koszt 85zł z wysyłką kurierską pobraniową.
Czekam na kuriera.

Pozdr.warwick
autor: warwick
śr kwie 18, 2012 12:36 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8805

Re: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX

Na stronie V mają, ale w rzeczywistości niestety nie - szukam dalej

Pozdr.warwick
autor: warwick
ndz kwie 15, 2012 10:16 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8805

Re: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX

:(

Może coś się trafi....

Pozdr.warwick
autor: warwick
ndz kwie 15, 2012 1:21 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 8805

Gdzie kupić osłonę sondy 10,5" do Fisher'a CZ i 12XX

jak w temacie

warwick(at)tlen.pl

Pozdrawiam Piotr
autor: warwick
wt kwie 03, 2012 10:06 am
Forum: Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami
Temat: Reklamy z wykrywaczami (ale nie wykrywaczy)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 12533

Re: Reklamy z wykrywaczami (ale nie wykrywaczy)

racja, ale słuchawki kozackie ....
autor: warwick
ndz paź 30, 2011 5:28 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Regeneracja zasobników z akumulatorami
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 103016

Re: Regeneracja zasobników z akumulatorami

ok, rozumiem

Pozdr.warwick
autor: warwick
ndz paź 30, 2011 4:32 pm
Forum: Modernizacje, przeróbki, usprawnienia
Temat: Regeneracja zasobników z akumulatorami
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 103016

Re: Regeneracja zasobników z akumulatorami

Witam,
czy jest możliwość zregenerowania aku od Excalibur'a ???

pozdr.warwick
autor: warwick
czw sie 11, 2011 5:39 pm
Forum: Podzespoły i części zamienne
Temat: wymiana gąbki explorer se
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 13907

Re: wymiana gąbki explorer se

.

Z tego co wiem, są spece którzy twierdzą, że naciągnęli taka gąbkę od tyłu (po namoczeniu w ciepłej wodzie). Ja nie próbowałem, ale myślę że to jest prawdopodobne.


proscan

Ja tak robiłem i się udało - mój patent polega na tym, że mocno zwilżam gąbkę ( naprawdę mocno) i wywijam ją na ...